Blog ślubny

Jesteśmy małżeństwem, które robi zdjęcia, filmy ślubne, a od niedawna także - BLOGUJE! Piszemy głównie o tym, co warto przygotować na dzień ślubu i wesela, żeby Wasze zdjęcia były jeszcze piękniejsze, ale także o ciekawych pomysłach na ślub, wesele, sesje plenerowe, narzeczeńskie czy rodzinne. Wybierz więc jedną z interesujących Cię kategorii i czytaj do woli. Zapraszamy także do komentowania ;)

Porady ślubne

Organizatorki ślubów, byłe Panny Młode, eksperci ślubni, itp., Takich blogów jest w internecie cała masa, ale czy czytaliście kiedyś porady ślubne pisane przez fotografa ślubnego? ;) To zupełnie coś innego! Nam nie chodzi tylko o to, aby dzień ślubu był dla Was niezwykły i doskonały, ale każdy kolejny również, a w szczególności dni, kiedy będziecie razem, bądź wspólnie z rodziną, oglądali swoje zdjęcia ze ślubu, wesela czy sesji plenerowej, bądź narzeczeńskiej, za 5, 10 czy 50 lat. Przeczytajcie więc jak najlepiej przygotować się na dzień ślubu, aby każde zdjęcie zrobione w tym szczególnym dniu, było wyjątkowe.

Szukasz ślubnych inspiracji ?

Jesteś we właściwym miejscu, jednak nie będą to zwyczajne inspiracje ślubne, aNADzwyczajne, bo pisane z perspektywy fotografa ślubnego! Jak widzisz, dopiero zaczynamy rozkręcać się w tym dziale ale bez obaw, będzie tego więcej :)

Sesje rodzinne i nie tylko

A ten kącik poświęcamy wszelkim pozostałym pomysłom na sesje zdjęciowe, ale i nie tylko. Pierwszy wpis zachęca do zrobienia bliskiej osobie oryginalnego prezentu, jakim jest voucher na sesję zdjęciową. Ale będą też wpisy o ciekawych miejscach na sesję zdjęciową, sesjach rodzinnych, zimowych, jesiennych, w plenerze i wiele wiele innych!

Fotograf ślubny bloguje

Nie samymi ślubami fotograf żyje, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć nasz blog o ten właśnie dział. Będziemy dzielić się tutaj poradami i refleksjami niekoniecznie związanymi z branżą ślubną. 

tel. 508 534 416 | Jerzyel@gmail.com