Czym się różnią klasyczne złote obrączki ślubne od nowoczesnych? Odpowiadamy

Czym się różnią klasyczne złote obrączki ślubne od nowoczesnych? Odpowiadamy

Wybór idealnych złotych obrączek ślubnych potrafi być dużym wyzwaniem. Szeroki asortyment sklepów jubilerskich nie ułatwia tego zadania. Zarówno te nowoczesne modele, jak i klasyczne wzory kuszą swoim oszałamiającym pięknem. Wybranie jednego ze stylów to najważniejsza decyzja, którą musicie podjąć. Jak to zrobić? Wystarczy dokładnie poznać obie propozycje.

Jak wyglądają klasyczne złote obrączki ślubne?

Tradycyjne złote obrączki ślubne to jeden z najpopularniejszych modeli od wielu lat. Odznacza się on ponadczasową elegancją oraz uniwersalizmem. Pozbawione są jakichkolwiek zdobień, kamieni szlachetnych czy też nowoczesnych sposobów wykończenia. Ta prostota wykonania spotyka się z wielkim entuzjazmem wśród konsumentów. Takie obrączki doskonale zaprezentują się zarówno na męskiej jak i damskiej dłoni. Ponadto staną się perfekcyjnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Zbudowane ze złota kojarzą się nie tylko z luksusem, ale także wiecznością. Wspaniała jakość kruszcu sprawi, że wasze pierścionki ślubne będą równie trwałe jak łącząca was miłości.

Klasyczne złote obrączki ślubne

Nowoczesne złote obrączki ślubne

Modernistyczne modele symboli miłości to propozycja jedynie dla odważnych. W tym przypadku nie ma mowy o minimalizmie i subtelnym designie. Nowoczesne wzory charakteryzują się zdobieniami i blaskiem, a czasem nawet zaskakującymi rozwiązaniami. Przykładem może być, chociażby umieszczenie grawerunku po zewnętrznej stronie pierścionka. Ponadto występują w nich kamienie szlachetne. Luksusowe brylanty, barwne rubiny czy intrygujące szafiry to niezbędny element nowoczesnego modelu. Efektowny powinien być także kolor kruszcu. Czarne pierścionki skradły serca miłośników nietuzinkowych rozwiązań, którzy chcą uczynić ślub niezapomnianym. Modna jest także wielobarwna biżuteria. Może być ona doskonałym kompromisem, jeśli małżonkowie gustują w metalach o różnej prezencji. Srebrno złote obrączki ślubne doskonale oddadzą unikatowe charaktery przyszłych małżonków, jednocześnie podkreślając to, co ich łączy. Piękne obrączki ślubne złote można znaleźć nawet w sklepie internetowym, chociażby u jubilera SAVICKI.

O czym pamiętać przy wyborze obrączek ślubnych?

Rozstrzygnięcie dylematu między nowoczesnymi a tradycyjnymi modelami to jeszcze nie koniec poszukiwań idealnych obrączek. Kolejnym krokiem będzie określenie budżetu, którego będziecie się trzymać. Następnie musicie zdecydować się na konkretne materiały, czyli kamienie szlachetne oraz kruszec. Tutaj głównym kryterium powinny być wasze preferencje oraz jakość wyrobu. W końcu symbol miłości powinien służyć wam do końca życia. Świetnym wyborem będzie obrączka ślubna złota z białym złotem. Dwa metale o cudownych właściwościach zapewnią waszym pierścionkom długowieczność. W tym morzu trudnych decyzji nie zapomnijcie o dobraniu odpowiedniego rozmiaru. Najłatwiejszym sposobem na zrobienie tego jest zamówienie bezpłatnej miarki jubilerskiej, która składa się z obrączek o różnych średnicach. Po znalezieniu tej pasującej idealnie odczytajcie rozmiar. Ot, cała filozofia! Ostatnią, bardzo ważną kwestią w poszukiwaniu idealnych obrączek jest wybór sklepu z biżuterią. Tak ważnego zakupu dokonajcie u sprawdzonego jubilera, który zaoferuje wam profesjonalną obsługę oraz wyroby najwyższej jakości. Zyskajcie pewność, że wasze symbole miłości zostaną wykonane z pasją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *