MENU

Wieczór panieński Mazury nad jeziorem | Fotograf i pomysły

Oryginalny wieczór panieński na Mazurach

Wieczór panieński mazury… Organizacja wieczoru panieńskiego to zadanie przewidziane dla świadkowej, o której obowiązkach i zadaniach wspominaliśmy w naszym wpisie – świadkowa zadania i obowiązki. Niewątpliwie w dobie internetu możemy znaleźć przeróżne pomysły na wieczór panieński. Instagram jest pełen inspiracji w formie zdjęć i głównie do tego, jako fotograf, chciałbym zachęcić świadkowe, którym zależy na tym, aby sprawić by ten wieczór panieński był nie tylko wyjątkowy, ale aby zachować z niego kilka profesjonalnych zdjęć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński, to nie musi być tylko „wieczór”. Warto spędzić ze sobą trochę więcej czasu i być może rozpocząć ten dzień w SPA ? Jednym z takich miejsc jest Hotel St. Bruno w Giżycku – polecamy nie tylko dlatego, że mamy do niego nie całe 2km:) Jest to naprawdę bardzo atrakcyjny hotel w którym poczujecie się jeszcze bardziej wyjątkowo – pozwólcie sobie na odrobinę luksusu.

W tym hotelu robiłem kiedyś stylizowaną sesje zdjęciową, dlatego warto wziąć to pod uwagę. Pokoje są bardzo atrakcyjne i zdjęcia z wieczoru panieńskiego mogą wyjść naprawdę świetnie. Dodatkowo ratuje nas to w sytuacji, kiedy za oknem leje. Piękny hotel na którego terenie można zrobić całą sesje zdjęciową.

wieczór panieński fotograf cena

Inspiracje na wieczór panieński

Wieczór panieński mazury nad jeziorem ? Może też wypad do lasu? Znamy mnóstwo ciekawych lokalizacji, jesteśmy lokalnymi patriotami, więc możecie liczyć na garść inspiracji w związku z wieczorem panieńskim.

ile kosztuje fotograf na wieczór panieński

Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim

Jak widzicie na „załączonym obrazku” takie sesje zdjęciowe na wieczorach panieńskich są raczej fajna zabawą i świetnym urozmaiceniem. W przypadku naszej oferty macie ten komfort, że fotografem może być kobieta lub mężczyzna. Piszę o tym bo, nie mam pewności czy jednak na takich wieczorach panieńskich nie lepiej bawią się tylko i wyłącznie kobietki. Także macie wybór, więc decydujcie i piszcie:)

Jak wygląda taka sesja?

Staramy się fotografować, to co się dzieje i jeśli macie życzenie mieć kilka ustawianych zdjęć to robimy również takie. Mamy już wieloletnie doświadczenie i raczej potrafimy sprawić, żeby ludzie czuli się nieskrępowani przed obiektywem, co z resztą chyba widać po naszych zdjęciach.

Wieczór panieński fotograf cena

Ile kosztuje fotograf na wieczór panieński? Jaki jest koszt takiej sesji zdjęciowej? To zależy od tego jak długo fotograf będzie Wam potrzebny, ale stawki zaczynają się od 700zł. Klienci otrzymują minimum 30 zdjęć. Trudno powiedzieć ile konkretnie, ponieważ to zależy co chcecie, aby było na zdjęciach. Koszt fotografa jest uzależniony od czasu jaki z Wami spędzi. Im sesje są dłuższe tym raczej na pewno zdjęć będzie więcej.

0 Proszę o Twój komentarz :)
Zostaw swój komentarz

Twój email never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

  pin it

  Justyna i Artur

  *****

  "Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

  Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

  Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

  fotograf ślubny Sopot, Gdynia... Wrocław?

  * * *

  Nie opowiadamy o zdjęciach, to zdjęcia mają mówić, a takie zdjęcia ma zrobić fotograf ślubny. Emocje, niepowtarzalne momenty
  i mnóstwo wzruszeń. Zdjęcia ślubne uruchamiają nasze wspomnienia,
  to dzięki nim możemy cofnąć się w czasie.

  Od dziecka byłem zafascynowany filmowym podejściem do życia, które mnie otacza. Często nakładając słuchawki i idąc przez miasto czułem, że właśnie tak lubię odbierać świat wokół mnie

  - fotografia ślubna również pozwala mi na to, aby Wasz ślub pokazać tak abyście mogli z dumą otwierać album ślubny przed Waszymi bliskimi.

   

   

  Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny, który pokaże Was i Wasz ślub w najlepszym świetle. Na tym się nie oszczędza. Tu trzeba przemyślanej decyzji. W naszym blogu ślubnym możecie odnaleźć mnóstwo cennych wskazówek związanych z organizacją ślubu. Nasza praca nie zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu ślubnego, ani nie kończy jesienią, ponieważ nieustannie poszukujemy ścieżki dzięki której będziemy mogli docierać do jak największej liczby osób.