Wieczór panieński Mazury nad jeziorem | Fotograf i pomysły

Oryginalny wieczór panieński na Mazurach

Wieczór panieński mazury… Organizacja wieczoru panieńskiego to zadanie przewidziane dla świadkowej, o której obowiązkach i zadaniach wspominaliśmy w naszym wpisie – świadkowa zadania i obowiązki. Niewątpliwie w dobie internetu możemy znaleźć przeróżne pomysły na wieczór panieński. Instagram jest pełen inspiracji w formie zdjęć i głównie do tego, jako fotograf, chciałbym zachęcić świadkowe, którym zależy na tym, aby sprawić by ten wieczór panieński był nie tylko wyjątkowy, ale aby zachować z niego kilka profesjonalnych zdjęć.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Pomysły na wieczór panieński

Wieczór panieński, to nie musi być tylko „wieczór”. Warto spędzić ze sobą trochę więcej czasu i być może rozpocząć ten dzień w SPA ? Jednym z takich miejsc jest Hotel St. Bruno w Giżycku – polecamy nie tylko dlatego, że mamy do niego nie całe 2km:) Jest to naprawdę bardzo atrakcyjny hotel w którym poczujecie się jeszcze bardziej wyjątkowo – pozwólcie sobie na odrobinę luksusu.

W tym hotelu robiłem kiedyś stylizowaną sesje zdjęciową, dlatego warto wziąć to pod uwagę. Pokoje są bardzo atrakcyjne i zdjęcia z wieczoru panieńskiego mogą wyjść naprawdę świetnie. Dodatkowo ratuje nas to w sytuacji, kiedy za oknem leje. Piękny hotel na którego terenie można zrobić całą sesje zdjęciową.

wieczór panieński fotograf cena

Inspiracje na wieczór panieński

Wieczór panieński mazury nad jeziorem ? Może też wypad do lasu? Znamy mnóstwo ciekawych lokalizacji, jesteśmy lokalnymi patriotami, więc możecie liczyć na garść inspiracji w związku z wieczorem panieńskim.

ile kosztuje fotograf na wieczór panieński

Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim

Jak widzicie na „załączonym obrazku” takie sesje zdjęciowe na wieczorach panieńskich są raczej fajna zabawą i świetnym urozmaiceniem. W przypadku naszej oferty macie ten komfort, że fotografem może być kobieta lub mężczyzna. Piszę o tym bo, nie mam pewności czy jednak na takich wieczorach panieńskich nie lepiej bawią się tylko i wyłącznie kobietki. Także macie wybór, więc decydujcie i piszcie:)

Jak wygląda taka sesja?

Staramy się fotografować, to co się dzieje i jeśli macie życzenie mieć kilka ustawianych zdjęć to robimy również takie. Mamy już wieloletnie doświadczenie i raczej potrafimy sprawić, żeby ludzie czuli się nieskrępowani przed obiektywem, co z resztą chyba widać po naszych zdjęciach.

Wieczór panieński fotograf cena

Ile kosztuje fotograf na wieczór panieński? Jaki jest koszt takiej sesji zdjęciowej? To zależy od tego jak długo fotograf będzie Wam potrzebny, ale stawki zaczynają się od 700zł. Klienci otrzymują minimum 30 zdjęć. Trudno powiedzieć ile konkretnie, ponieważ to zależy co chcecie, aby było na zdjęciach. Koszt fotografa jest uzależniony od czasu jaki z Wami spędzi. Im sesje są dłuższe tym raczej na pewno zdjęć będzie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *