BLOG fotograficzny

Interesują Cię podstawy fotografii? zapraszam do przejrzenia tej strony – blog fotograficzny, oparty o wieloletnie doświadczenia zarówno ze sprzętem jak i obiektami.

Część z Was może mnie kojarzyć z mojego kanału na YouTube – Jerzy Ledziński | FOTOGRAFIA to nie wszystko. Pomyślałem, że w końcu stworzę ów poradnik fotograficzny na naszej stronie i umieszczę w nim wszystkie moje filmiki i wpisy poświęcone fotografii, w jednym miejscu.
Jerzy Ledziński
fotograf
sesja narzeczenska inspiracje
presety ślubne
podstawy fotografii

Podstawy fotografii okiem Jurka

Obróbka zdjęć | podstawy fotografii

To jak Ty widzisz zdjęcie, nie oznacza, że tak samo widzi je aparat. Obróbka pomaga nam pokazać zdjęcie w taki sposób, w jaki widzieliśmy dany moment, ale sprzęt przecież nie wie co mieliśmy na myśli.

Poradnik fotograficzny z obróbki zdjęć również znajduje się na liście moich odcinków. Te darmowe porady fotograficzne nie pojawiają się równie szybko co te z mojego internetowego kursu fotografii.

interesuje Cię…

DARMOWY poradnik fotograficzny ?

Chciałbym, aby każdy kto skorzysta z tej darmowej wiedzy, zwyczajnie mi za to podziękował. Wystarczy, że będziecie aktywni pod moimi filmami, albo zaobserwujecie nas na instagramie bądź facebook-u

PODSTAWY FOTOGRAFII brzmi dość podstawowo, ale uwierzcie mi, znajdziecie tu również trochę smaczków, które pomagają nawet profesjonalistom.

Poradnik fotograficzny | Czy potrzebujesz aparatu czy wystarczy ten w smartfonie?

Czasy się zmieniły i jeśli chcesz tkwić w przekonaniu, że potrzebujesz na początek poważnego sprzętu, to ja mówię NIE, nie potrzebujesz. Zanim nauczysz się wykorzystywać możliwości możesz zwyczajnie przepłacić.

Fotograf ślubny
Naturalne zdjęcia – jak to zrobić?

BLOG FOTOGRAFICZNY nie tylko dla amatorów

Wiem, że dla wielu doświadczonych fotografów moje porady mogą wydawać się banalne, ale zachęcam aby sprawdzić cały mój kanał bo myślę, że i profesjonaliście mogą znaleźć tam coś dla siebie. Jak choćby porady z zakresu prowadzenia firmowego facebook-a lub instagrama.

Chciałbym gromadzić w jednym miejscu osoby, które są pozytywnie nastawione do ludzi, którzy chcą się czymś podzielić. Podstawy fotografii, porady związane z reklamą swoich usług czy zwyczajne rozmowy przy kawie? Zapraszam!