Poradnik fotograficzny

interesują cię PODSTAWY FOtografii? zapraszam do przejrzenia tej strony – poradnik fotograficzny, oparty o wieloletnie doświadczenia zarówno ze sprzętem jak i obiektami.

Podstawy fotografii okiem Jurka

Część z Was może mnie kojarzyć z mojego kanału na YouTube – Jerzy Ledziński | FOTOGRAFIA to nie wszystko. Pomyślałem, że w końcu stworzę ów poradnik fotograficzny na naszej stronie i umieszczę w nim wszystkie moje filmiki i wpisy poświęcone fotografii, w jednym miejscu.

*

PODSTAWY FOTOGRAFII w jednym miejscu.

profesjonalny fotograf ślubny

Głównie zajmuję się fotografią ślubną, natomiast samą fotografią zająłem się w roku 2005. Kupiłem pierwszy aparat cyfrowy, później zainteresowałem się lustrzankami, by w końcu stać się posiadaczem jednej z nich, a konkretnie CANONa 350d.

Obecnie prowadzimy firmę fotograficzną,a od niedawna prowadzę kanał na youtube z poradami fotograficznymi dla amatorów i nie tylko.

Obróbka zdjęć | podstawy fotografii

To jak Ty widzisz zdjęcie, nie oznacza, że tak samo widzi je aparat. Obróbka pomaga nam pokazać zdjęcie w taki sposób, w jaki widzieliśmy dany moment, ale sprzęt przecież nie wie co mieliśmy na myśli.

Poradnik fotograficzny z obróbki zdjęć również znajduje się na liście moich odcinków. Te darmowe porady fotograficzne nie pojawiają się równie szybko co te z mojego internetowego kursu fotografii.

fotograf na ślub

Poradnik fotograficzny | Czy potrzebujesz aparatu czy wystarczy ten w smartfonie?

Czasy się zmieniły i jeśli chcesz tkwić w przekonaniu, że potrzebujesz na początek poważnego sprzętu, to ja mówię NIE, nie potrzebujesz. Zanim nauczysz się wykorzystywać możliwości możesz zwyczajnie przepłacić.

interesuje Cię…

DARMOWY poradnik fotograficzny ?

Chciałbym, aby każdy kto skorzysta z tej darmowej wiedzy, zwyczajnie mi za to podziękował. Wystarczy, że będziecie aktywni pod moimi filmami, albo zaobserwujecie nas na instagramie bądź facebook-u

PODSTAWY FOTOGRAFII brzmi dość podstawowo, ale uwierzcie mi, znajdziecie tu również trochę smaczków, które pomagają nawet profesjonalistom.

Fotograf ślubny
Naturalne zdjęcia – jak to zrobić?

PORADNIK FOTOGRAFICZNY nie tylko dla amatorów

Wiem, że dla wielu doświadczonych fotografów moje porady mogą wydawać się banalne, ale zachęcam aby sprawdzić cały mój kanał bo myślę, że i profesjonaliście mogą znaleźć tam coś dla siebie. Jak choćby porady z zakresu prowadzenia firmowego facebook-a lub instagrama.

Chciałbym gromadzić w jednym miejscu osoby, które są pozytywnie nastawione do ludzi, którzy chcą się czymś podzielić. Podstawy fotografii, porady związane z reklamą swoich usług czy zwyczajne rozmowy przy kawie? Zapraszam!