MENU

Ile kosztuje sesja zdjęciowa u fotografa

Ile kosztuje sesja zdjęciowa ? A może jednak darmowa sesja?

Czy pytanie „ile kosztuje samochód?” jest pytaniem konkretnym czy zbyt ogólnym? Właśnie dlatego pytanie ile kosztuje sesja zdjęciowa również nie jest zbyt precyzyjne. Tak na dobra sprawę, to jak dobrze poszukacie to i znajdziecie oferty sesji darmowych. Jak to darmowe sesje zdjęciowe ? Gdzie? Już tłumaczę. Nie istnieją darmowe sesje zdjęciowe tak jak korzystanie z facebook-a nie jest darmowe (co on bredzi?! przecież ja nie płacę). Dzisiaj płacimy inaczej. Facebook zarabia na nas, ponieważ zgadzamy się „Sprzedać” za korzystanie z niego, wszelkie informacje o nas, które później są wykorzystane do celów marketingowych. Darmowe sesje zdjęciowe natomiast działają w ten sposób, że „sprzedajcie” swoje wizerunki fotografowi, który później umieszcza jest w sieci i służą mu jako reklama.

ile kosztuje sesja zdjęciowa

Gdzie najmniej zapłacimy za sesje zdjęciową?

Koszty uzależnione są między innymi od marki fotografa, ale również od lokalizacji. Na wschodzie kraju zapłacimy mniej za sesje zdjęciową, choć i w stolicy możemy znaleźć tanie sesje zdjęciowe. My mieszkamy na mazurach i takie sesje zdjęciowe są czasami o połowę tańsze, aniżeli te na zachodzie kraju. Jest to zupełnie logiczne. Tam gdzie średnia krajowa jest wyższa, tam sesje będą droższe i na odwrót.

Czy cena zawsze równa się jakość ?

Oczywiście, że nie. Jednak kiedy coś jest bardzo tanie, to powinna zaświecić się nam już żółta lampka. Upewnij się czy w portfolio fotografa są zdjęcia takiej jakości jakiej oczekujesz. Profesjonalny fotograf to nie tylko dobry warsztat fotograficzny, ale również człowiek przy którym poczujesz się swobodnie, bez spięcia. Zanim zdecydujesz najlepiej zadzwoń i zamień z nim kilka zdań. Nawet krótka rozmowa telefoniczna może pomóc rozeznać czy to właściwa osoba. Możesz też sprawdzić jego media społecznościowe. Ja osobiście tak prowadzę nasz profil na instagramie, żeby potencjalni klienci mogli zobaczyć czy jestem właśnie dla nich. Link do naszego instagrama – instagram.com/ledzinski_pl

sesja zdjęciowa ile kosztuje

UWAŻAJ na

Nie zarejestrowane firmy nie ponoszą konsekwencji i reklamacja stoi tam pod znakiem zapytania. Dodatkowe ryzyko to to, że nigdy nie wiesz czy taki fotograf potraktuje Cię poważnie czy może akurat „coś mu wypadnie”. Pamiętajcie, że firma „krzak” nie musi specjalnie dbać o reputacje w przeciwieństwie do zarejestrowanych firm, które płacą zus i podatki.

Ile kosztuje sesja zdjęciowa u fotografa?

Koszt sesji zdjęciowych u dobrych fotografów oscyluje w granicach 500 – 1000zł jeśli chodzi o krótkie sesje indywidualne. Sesje zdjęciowe ślubne, to już inna półka cenowa i jeśli dobrze się orientuje, to koszt sesji zdjęciowej ślubnej wynosi minimum 1000zł. Oczywiście tak jak wspomniałem wyżej, możecie znaleźć tańsze oferty i wynika to z wielu czynników, które kształtują cenę.

Zapraszamy do sprawdzenia naszego PORTFOLIO

 

0 Proszę o Twój komentarz :)
Zostaw swój komentarz

Twój email never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

  pin it

  Justyna i Artur

  *****

  "Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

  Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

  Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

  fotograf ślubny Sopot, Gdynia... Wrocław?

  * * *

  Nie opowiadamy o zdjęciach, to zdjęcia mają mówić, a takie zdjęcia ma zrobić fotograf ślubny. Emocje, niepowtarzalne momenty
  i mnóstwo wzruszeń. Zdjęcia ślubne uruchamiają nasze wspomnienia,
  to dzięki nim możemy cofnąć się w czasie.

  Od dziecka byłem zafascynowany filmowym podejściem do życia, które mnie otacza. Często nakładając słuchawki i idąc przez miasto czułem, że właśnie tak lubię odbierać świat wokół mnie

  - fotografia ślubna również pozwala mi na to, aby Wasz ślub pokazać tak abyście mogli z dumą otwierać album ślubny przed Waszymi bliskimi.

   

   

  Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny, który pokaże Was i Wasz ślub w najlepszym świetle. Na tym się nie oszczędza. Tu trzeba przemyślanej decyzji. W naszym blogu ślubnym możecie odnaleźć mnóstwo cennych wskazówek związanych z organizacją ślubu. Nasza praca nie zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu ślubnego, ani nie kończy jesienią, ponieważ nieustannie poszukujemy ścieżki dzięki której będziemy mogli docierać do jak największej liczby osób.