Sale weselne warmińsko mazurskie

Sale weselne warmińsko mazurskie województwo ma przeróżne i ciężko jest zdecydować gdzie zrobić wesele, kiedy ofert jest tak wiele, a to czego szukamy mimo wszystko nie możemy znaleźć. Ten wpis powstał z myślą o moich przyszłych klientach, którzy po odnalezieniu tej właściwej sali weselnej z wolnym terminem zerkną później w zakładkę PORTFOLIO i dojdą do wniosku, że fotografa też już wybrali;)

Hotel Przystań Olsztyn (dwie sale)

Większa sala jest wg mnie lepsza do zdjęć, no i przede wszystkim pomieścicie tam więcej gości weselnych bez żadnego ścisku.

sala na wesele olsztyn

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Mazurskie Siedlisko Kruklin

Jeśli szukacie sali w stylu bardziej rustykalnym, to Siedlisko Kruklin powinno się Wam spodobać. Dojazd do tego miejsca nie jest może najlepszy, ponieważ prowadzi do niego droga nie ugruntowana i w suche dni warto wziąć to pod uwagę – mycie auta ma niewielki sens… ale nadal ma, w końcu to wesele.

Sama sala w mojej ocenie jest fotolubna (właśnie to wymyśliłem) Zrobiliśmy w tym miejscu już kilka wesel i kiedy nasze przyszłe młode pary mówią, że tam robią wesele, to jest to dla nas raczej powód do uśmiechu, ponieważ raczej bez trudu można tam zrobić fajny reportaż ślubny.

sale weselne na mazurach siedlisko kruklin

Sale weselne Warmińsko – Mazurskie | Hotel Tiffi

Byłem tam raz i mam nadzieję, że nie ostatni. Bardzo przyjemnie zaaranżowana sala na przyjęcie weselne. Hotel z klasą robi wrażenie i nie ma tam ani kszty kiczu. Sala bardziej w stylu glamour, ale niekoniecznie. Jak widzicie na zdjęciach, leżu nad samym jeziorem i sąsiaduje z Hotelem Przystań, o którym wspominam wyżej we wpisie.

TIFFI BOUTIQUE HOTEL olsztyn

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Hotel Jabłoń Lake Resort pod miejscowością Pisz

Gdyby ktoś mnie zapytał – Hej! Jakie znasz najlepsze sale weselne warmińsko mazurskie ? To bez zwątpienia te byłyby w czołówce, z resztą jak sami widzicie – właśnie są.

Tak! to właśnie tutaj Michał Wiśniewski brał swój ślub (niestety nie wiem który). To w tym miejscu również miałem okazje robić reportaż ślubny z którego relacje możecie zobaczyć pod tym linkiem – Wesele w Hotelu Jabłoń Lake Resort. W tym wpisie natomiast załączam jedynie kilka zdjęć samego miejsca i sali bo przecież po to właśnie tutaj jesteście.

sale weselne warmińsko mazurskie hotel jabłoń lake resortsale weselne warmińsko mazurskie hotel jabłoń

Maison Presqu’ile Przerwanki czyli sala na małe przyjęcie weselne

To miejsce jest przepiękne! Podobno zaprojektował je francuski architekt. Czegoś takiego do tej pory jeszcze nie widziałem. Absolutny unikat w województwie. Jeśli Wam również przypadło do gustu, to musicie do nas napisać i koniecznie zapytać o wolny termin – bardzo byśmy chcieli znowu robić tam zdjęcia ślubne!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Folwark Bielskie na bardziej kameralne wesela

To miejsce nas zaskoczyło. Po pierwsze tym, że gdzieś pomiędzy naszym Giżyckiem, a Orzyszem jest taki folwark, a po drugie tym, że jest tak świeży. Miejsce na odludziu w którym można wypocząć i zorganizować nie duże przyjęcie weselne. Więcej zdjęć z tego kameralnego wesela możecie zobaczyć kilkając tu – Kameralny ślub i wesele na mazurach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Folwark Łękuk na mazurach

Sala weselna prezentuje się świetnie i można tu zrobić całkiem duże wesele. Duże okna przez, które wpada światło dzienne zdecydowanie na plus. Czerwona cegła na ścianach i te krzesła – o to właśnie chodzi! To jedna z tych gdzie się wchodzi z aparatem i myślisz sobie – to będzie dobry reportaż ze ślubu.

sale weselne na mazurach folwark łękuksale weselne warmińsko mazurskie folwark łękuksala na wesele mazury folwark łękuk

folwark łękuk na mazurach

Sale weselne warmińsko mazurskie czy to wszystko?

Oczywiście, że nie. Ta lista będzie uzupełniana, jeśli się dowiem o kolejnym ciekawym miejscu na wesele. Przypominam, żebyście zerknęli w nasze portfolio, ponieważ jeśli podobają się Wam nasze propozycje, to prawdopodobnie nadajemy na podobnych falach.

Zostaw komentarz