Mercedes Club w Mrągowie

Nigdy wcześniej nie byłem w Marcedes Club Mrągowo i liczyłem na to, że skoro to mercedes to będzie ciekawie – nie przeliczyłem się. Tego dnia fotografowałem głównie obiektywem Canon 50mm f/1.2 L, była to dobra decyzja ponieważ miałem przestrzeń, która pozwalała mi wykorzystać uroki tego obiektywu. Po dotarciu na miejsce moim oczom ukazały się piękne perły motoryzacji i pomyślałem, że ten reportaż wniesie coś nowego do naszego portfolio. Miejsce w którym znajduje się sala weselna Mercedes Club i hotel, sprzyja wypoczynkowi, jest tam cicho, a tuż obok jest jezioro. Jak tylko wszedłem do hotelu, moją uwagę przykuła czerwona ściana, a na niej napis „Mercedes Club” z elementem pojazdu.

mercedes club mrągowomercedes club w mrągowiemercedes club

Pan młody

Dotarłem do pokoju, w którym Pan Młody oczekiwał mnie i świadka. Było spokojnie i bez pośpiechu a to sprzyja mojej pracy.

spinki do mankietów dla pana młodego gitaraświadek pomaga panu młodemuspinki do mankietów dla pana młodegozakładanie muszkiPrzy pomocy GPSa dotarłem do Pani Młodej bardzo sprawnie, jedynie znaleźć miejsce parkingowe nie było łatwo, a to przecież niewielkie miasto. Tutaj dam wskazówkę tym co zaczynają przygodę z fotografią ślubną. Starajcie się tak postawić auto aby później sprawnie nim wyjechać. Lepiej żeby stało dalej ale dawało możliwość szybkiego wyjazdu aniżeli tuż przy domu, gdzie zaraz ktoś może nas zablokować. Praca tego dnia przebiegała jak w zegarku ponieważ nie było pośpiechu – pośpiech to wróg. Zwracam się z prośbą i radą do przyszłych par młodych – nie śpieszcie się.

Ślub w kościele

Miałem przyjemność drugi raz fotografować w pięknym kościele p.w. Matko Bożej Saletyńskiej w Mrągowie, w jeszcze piękniejszym miejscu bo na wzgórzu. Jest to bardzo malownicze i dość nietypowe jak na mazury miejsce. Górzysty teren sprawia, że mamy tu południowy akcent Polski.

dekoracje w kościelestarodawny mercedes do ślubuŻyczenia ślubne

życzenia ślubne babciżyczenia ślubne dziadkażyczenia ślubne dzieciżyczenia ślubne dla młodej parySala weselna w Mrągowie

tabliczka mercedes clubsala weselna w mrągowiemercedes club w środkumercedes club wnętrze

Kilka kroków obok znajduje się hotel przynależny do Mercedes Club, w którym można zorganizować nocleg dla gości weselnych

hotel mercedes clubprzystawki na weselu

pomysł na słodki stół

słodycze na wesele

słodki stół na weselu pomysł

dekoracja sali weselnej w mrągowieksięga gości weselnychstarszy pan na weselugoście weselni z dziećmiz dziećmi na weselekolorowe kreacje weselnepod salą weselnąpod salą weselną w mrągowieartystyczna fotografia ślubnasamochód do ślubu mercedesnowożeńcy pod salą weselnąnowożeńcy po kościeletwoi wodzireje witająpowitanie chlebem i soląprzesądy weselnerzut kieliszkamichleb na powitanienowożeńcy dzielą się chlebemgoście weselni wchodzą na salewnoszenie przez prógpierwszy toast weselnypowitanie gości weselnychwodzirej wita gości weselnychśmiech pana młodegopara młoda przedstawia gościdzieci na weseludzieci przy stołach na weseluartystyczne zdjęcie na weseluwodzirej rozpoczynazdjęcie grupowe na weselupolonez na weselutańce weselne pod saląuśmiech gości weselnychpierwszy taniecpierwszy taniec weselnygoście na weselunowożeńcy na weselutańce na weseluświatło na weseluflara na zdjęciurodzice pary młodejtańce weselnezabawy weselnepara młoda na parkieciemłoda para na salizakochana para na weseluwytwornica dymu na weseluoświetlenie na weseluartystyczne zdjęcie na weselumercedes club nocąustawianie klocków na weselupomysły na zabawy weselnenajlepsze oświetlenie sali weselnejtwoi wodzireje oświetlają sale weselnesuper zabawa weselnazabawy na parkieciezabawy na weselnym parkieciejak tańczyć na weseluflara na zdjęciach ślubnychnajlepsze oświetlenie salizdjęcia z weselatort weselnypocałunek przy torcie weselnymkrojenie tortu weselnegopiękne zdjęcie z tortem weselnymnaked cake na weseletwoi wodzireje w mrągowieoświetlenie twoi wodzirejetańce z gośćmioświetlenie na sali weselnejtaniec z rodzicamiartur z twoi wodzirejeoczepinyrzut welonemwodzirej z olsztynanowożeńcy ze świeczkamitaniec ze świeczkamipara młoda tańczy ze świeczkamiPrzyjęcie weselne poprowadzili „Twoi Wodzireje” i z tego miejsca chciałbym ich serdecznie pozdrowić bo współpraca z Nimi była czystą przyjemnością. Efekty tej współpracy to nie tylko zadowoleni goście i para młoda ale również ja – fotograf. Dlaczego? ponieważ ich profesjonalne podejście do tematu jak również ich profesjonalny sprzęt sprawiło, że mamy świetne zdjęcia z samej zabawy.

Sesja ślubna nad jeziorem

sesja ślubna nad jezioremnowożeńcy portret ślubnyczarno białe zdjęcie ślubnesesja ślubna nad jeziorem kisajnosesja ślubna na trwaienowożeńcy w lesiesesja plenerowa w lesiesesja ślubna w lesieczułe zdjęcia ślubne

 

One comment

Zostaw komentarz