Cicha 23 Wesele | Asia + Grzesiek

Cicha 23 na wesele, to miejsce absolutnie wyjątkowe. Czekałem na ten dzień, w którym w końcu się tam zjawię i po raz kolejny będę mieć szansę wykazać się jako fotograf w warunkach tak bardzo sprzyjających dobrej fotografii.

To jedno z tych zleceń w czasie których jestem tak długo na nogach, że aż odczuwam to później w odcinku lędźwiowym. Pracuje się tak dobrze, że szkoda byłoby coś przeoczyć. dlatego chodziłem po sali zanim jeszcze się wszystko zaczęło i próbowałem możliwie najlepiej uchwycić na zdjęciach piękno tego miejsca.

Moja uwagę zwróciło to, że w zasadzie to nazwa oddaje bardzo dobrze klimat – Cicha 23. Czułem się tam jak na Mazurach. Niby Marki, niby zaraz pod stolicą, a jednak sielsko i spokojnie.

Przygotowania ślubne Panny Młodej i Pana Młodego odbyły się w drewnianym domku oddalonym od sali jakieś 60 metrów? To tak na oko;) Domek niewielki, ale bardzo nastrojowy, z wdzięcznym tarasem na którym myślę, że dobrze pisałoby się ten wpis na naszej stronie.

Msza Święta ślubna odbyła się w katedrze pw. Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika w Warszawie. Dla zainteresowanych powiem, że dojazd był w porządku i jak sami zerkniecie na mapy google, to faktycznie takie rozwiązanie w przypadku ślubów kościelnych jest w porządku.

W samej katedrze byłem drugi raz jako fotograf ślubny i chyba w ogóle drugi raz w życiu. Wnętrze kościoła jest zjawiskowe. Po prostu nie da się tam „przejść” obojętnie. O samej mszy mogę napisać tyle, że była to dla mnie wielka radość widzieć ludzi, którzy tak bardzo przeżywają ten wyjątkowy dzień w życiu. Wzruszyłem się i znowu dotarło do mnie jak bardzo lubię być blisko tak przełomowych momentów.

Cicha 23 Mała Stajnia

Jak sami widzicie na zdjęciach, to miejsce jest po prostu czarujące. Po powrocie do domu mówiłem Natalii, że w zasadzie to z każdej strony wygląda świetnie. Na terenie „Cichej” są też dobre warunki do wykonania jakiejś mini sesji dla nowożeńców. Korzystając z optymalnych warunków pogodowych udało nam się zrobić dużo fajnych zdjęć, które uatrakcyjniają ten reportaż ślubny.

Ogień na parkiecie!

Let’s dance!

I jak? Zostaw komentarz 🙂

Jeden komentarz

  1. Zgadzam się, Cicha 23 to rzeczywiście miejsce z duszą, idealnie wpisujące się w modę na wesela w stylu rustykalnym i boho. Interesujący jest fakt, że lokalizacja tej przestrzeni daje poczucie odosobnienia i bliskości z naturą, mimo że znajduje się tak blisko miejskiego zgiełku. To z pewnością sprzyja tworzeniu autentycznych, niewymuszonych fotografii. Co do wnętrz, to wydaje mi się, że kluczową rolę odgrywa tu odpowiednie oświetlenie. Drewniane elementy i naturalne materiały są doskonałym tłem dla delikatnych światełek i lampionów, które dodają miejscu intymności i ciepła. Nie można też zapomnieć o tym, jak ważne jest wykorzystanie różnych poziomów oświetlenia – od podłogowych lamp po wiszące żyrandole – aby każdy kąt był odpowiednio wyeksponowany. Taka dbałość o detale sprawia, że Cicha 23 jest wyjątkowym miejscem nie tylko na ślub, ale też na wszelkiego rodzaju imprezy i spotkania. Można tu z łatwością zastosować różne style aranżacyjne, od nowoczesnego po skandynawski, i każdy z nich będzie wyglądał znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *