Ola Juszkiewicz Masterchef + Dariusz Baryga | Sesja w kuchni

W 2020 roku finał MasterChefa wygrała Aleksandra Juszkiewicz. Pochodząca z Giżycka wygrała 9 edycje programu Masterchef (link). No dobrze, ale jak to się stało, że widzicie ją u nas na zdjęciach wspólnie z Darkiem? Już odpowiadam. Otóż pewnego dnia popijając poranną kawę z Natalią oglądaliśmy chyba coś w tv i pojawił się temat masterchefa. Nie pamiętam czy powiedziałem coś o sesji czy jak to się stało, że nagle Natalia powiedziała do mnie, żebym może zrobił Oli Juszkiewicz i Darkowi sesje zdjęciową. Stwierdziłem, że to bardzo fajny pomysł i od razu wyszukałem Olę na instagramie po czym nagrałem jej wiadomość, że mamy taki pomysł, aby wykonać im taką wspólną sesję osadzoną w duchu masterchef, w którym to Ola bierze udział.

Nie czekaliśmy długo na odpowiedź – Ola zgodziła się. Później okazało się, że Ola wygrała finał Masterchef  (tu pragnę zaznaczyć, że kiedy wyszła ta propozycja, to jeszcze nie wiedzieliśmy, że Ola wygra) i nie ukrywam, że dodało mi to kilka punktów do motywacji, aby wykonać tę sesje z polotem.

Sesja w kuchni

Od początku zależało mi na tym, aby nie była to klasyczna sesja w domowej kuchni, ale właśnie taka „w pracy”. Fakt, że Darka i Olę łączy ta sama pasja zadecydował właśnie o takim charakterze ów sesji. Szukałem w sieci jakichś inspiracji do tych zdjęć (Darek również szukał) jednak okazało się, że takiej sesji w sieci po prostu nie ma – bardzo możliwe, że jesteśmy pierwsi (jeśli nie, to dajcie link w komentarzu).

lepienie pierogów w kuchnilepienie pierogówaleksandra juszkiewiczklarowanie masłapomysł na sesjeCrêpes Suzette na patelniSuzette na patelniwspólne gotowanienaleśniki suzette na patelniflambirowanie ogień na patelnismażenie naleśnikówCrêpes SuzetteCrêpes Suzette ola juszkiewicznaleśniki suzettejuszkiewicz barygaaleksandra juszkiewicz masterchefdariusz baryga hells kitchensypanie soli do garnkaszczupak smażony na patelnisolenie rybyola juszkiewicz masterchefdariusz baryga i ola juszkiewiczdariusz barygaola juszkiewicz masterchef miłośćola juszkiewicz masterchef przepis na pierogiola juszkiewicz masterchef przepisola juszkiewicz masterchef zwyciężczyniola juszkiewicz masterchef dariusz barygaola juszkiewicz masterchef sesja w kuchniola juszkiewicz masterchef sesja zakochanychmasterchef sesjaola juszkiewicz masterchef sesjaola juszkiewicz masterchef polskaSesja zdjęciowa w kuchni masterchef

Smak naleśników Suzette w wykonaniu tej, która wygrała finał Masterchef zostanie ze mną na długo – niebo w gębie. Pierogi ruskie wg przepisu jej babci również. Cóż mogę dodać? Moja żona miała super pomysł, dzięki któremu zrobiłem coś zupełnie nowego. Spędziłem bardzo miło czas z ludźmi, którzy podobnie jak ja mają swoją pasję.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *