Ola Juszkiewicz Masterchef + Dariusz Baryga | Sesja w kuchni

Ola Juszkiewicz Masterchef + Dariusz Baryga | Sesja w kuchni

W 2020 roku finał MasterChef a wygrała Aleksandra Juszkiewicz. Pochodząca z Giżycka wygrała 9 edycje programu Masterchef . No dobrze, ale jak to się stało, że widzicie ją u nas na zdjęciach wspólnie z Darkiem? Już odpowiadam. Otóż pewnego dnia popijając poranną kawę z Natalią oglądaliśmy chyba coś w tv i pojawił się temat masterchefa. Nie pamiętam czy powiedziałem coś o sesji czy jak to się stało, że nagle Natalia powiedziała do mnie, żebym może zrobił Oli Juszkiewicz i Darkowi sesje zdjęciową. Stwierdziłem, że to bardzo fajny pomysł i od razu wyszukałem Olę na instagramie po czym nagrałem jej wiadomość, że mamy taki pomysł, aby wykonać im taką wspólną sesję osadzoną w duchu masterchef, w którym to Ola bierze udział.

Nie czekaliśmy długo na odpowiedź – Ola zgodziła się. Później okazało się, że Ola wygrała finał Masterchef  (tu pragnę zaznaczyć, że kiedy wyszła ta propozycja, to jeszcze nie wiedzieliśmy, że Ola wygra) i nie ukrywam, że dodało mi to kilka punktów do motywacji, aby wykonać tę sesje z polotem.

Sesja w kuchni

Od początku zależało mi na tym, aby nie była to klasyczna sesja w domowej kuchni, ale właśnie taka “w pracy”. Fakt, że Darka i Olę łączy ta sama pasja zadecydował właśnie o takim charakterze ów sesji. Szukałem w sieci jakichś inspiracji do tych zdjęć (Darek również szukał) jednak okazało się, że takiej sesji w sieci po prostu nie ma – bardzo możliwe, że jesteśmy pierwsi (jeśli nie, to dajcie link w komentarzu).

Sesja zdjęciowa w kuchni masterchef

Smak naleśników Suzette w wykonaniu tej, która wygrała finał Masterchef zostanie ze mną na długo – niebo w gębie. Pierogi ruskie wg przepisu jej babci również. Cóż mogę dodać? Moja żona miała super pomysł, dzięki któremu zrobiłem coś zupełnie nowego. Spędziłem bardzo miło czas z ludźmi, którzy podobnie jak ja mają swoją pasję.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *