Wesele na barce River Cafe

To co tu zobaczycie, to zdjęcia i ludzie pośród których czułem się świetnie. Wesele na barce w Warszawie nad Wisłą! Nie jestem zwolennikiem opisywania tych reportaży bo jak nie patrzeć, tu przecież chodzi o zdjęcia, jednak google to lubi więc czemu nie? Poza tym jesli ktos wpadnie na ten szalony pomysł, aby poczytać, to może poczuje ten vibe i dojdzie do wniosku, że ten fotograf, to jest człowiek, którego szukają – call me!

Nie przynudzając powiem tak. Warto jest śledzić nas na instagramie, ponieważ możecie dowiedzieć się o nas czegoś ekstra, czegoś co może wpłynąć na obniżony poziom stresu w dniu Waszego ślubu i na sesji ślubnej.

W przypadku Ani i Krzyśka tak właśnie było. Wiedzieli, że jestem smakoszem kawy i zaoferowali mi tzw. drip-a. Wspominam o tym w zasadzie, dlatego, że sam go sobie zrobiłem! Niby nic nadzwyczajnego, ale jednak nadzwyczajnego, ponieważ zazwyczaj to mi oferują kawę i ją przyrządzają, w tym przypadku obsłużyłem się sam. Bardzo mi się to podobało. Była tak swobodna atmosfera, że mogłem zrobić kawy sobie i innym smakoszom:)

Co do samego ślubu… Nawracałem się na ich mszy. Było tak pięknie, że będę to długo wspominać. W chórze śpiewał Pan młody z poprzedniego sezonu, z którego to wesela są zdjęcia w naszym portfolio – polecam! Tak więc ten chór… Coś niesamowitego. Tego nie da się opisać słowami. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja posłuchać czegoś równie pięknego.

Spełniłem swoje małe foto marzenie.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *