Julianów sala weselna

Zanim napiszę o tym jak ogromne wrażenie zrobiła ma mnie Villa Julianna wesele, to pozwólcie, że mój reportaż ślubny z tego dnia zaczął się wyjątkowo od samego spotkania pary młodej. Była piękna wspólna modlitwa przed błogosławieństwem i atmosfera jakiej życzę wszystkim idącym przed ołtarz. Pamiętam, że był to dość ciepły dzień i przemierzałem pieszo stare miasto w Warszawie, aby dotrzeć do kościoła Dominikanów. Msza ślubna była cudowna. Chylę czoła przed chórem, który wniósł swoim śpiewem niepowtarzalny wręcz anielski nastrój. Wesele w niezwykle urokliwym miejscu jakim jest Villa Park Julianna na długo zostanie w mojej pamięci. Pierwszy taniec pary młodej i ogień na parkiecie! Działo się!

Zaleca się włączenie ów playlisty, aby lepiej „poczuć” zdjęcia.

Julianów sala weselna VILLA PARK JULIANNA Wesele z klasą

Jak sami widzicie na zdjęciach, sala weselna w Julianowie robi ogromne wrażenie. Sala wygląda tak jak brzmi jej nazwa – to jest klasa. Szczerze to zdjęć samego domu weselnego zrobił kilkadziesiąt, ale musiałem do tego wpisu wybrać kilka, aby nie przytłoczyć Was ich liczbą. Zanim trafiłem na tą sale weselną, słyszałem o niej wcześniej i przewijała się w relacjach innych fotografów. Jest to naprawdę wyjątkowo piękna sala weselna pod Warszawą.
Fotograf ślubny ma czasami łatwiej, a czasami trudniej – ot odkrycie! Mam tu na myśli warunki w jakich czasami pracuję. Są takie sale weselne, gdzie muszę postarać się pokazać ją lepiej niż jest w rzeczywistości… Ponieważ jak wiadomo, jest mnóstwo sal weselnych, które są po prostu nie atrakcyjne. Wtedy staję przed wyzwaniem, by pokazać zdjęcia z wesela, które zrobią wrażenie. W przypadku Villa Julianna wygląda to tak, że po wejściu na salę miał trudność w oddaniu jej piękna na zdjęciach. Miałem jednak dobrych kilkanaście minut zanim zjawili się goście weselnie, a wraz z nimi para młoda.

Sala weselna w Julianowie

Myślę, że podołałem temu wyzwaniu i na tych kilku zdjęciach możecie dostrzec urok Villi Julianna. Mam też dla Was prezent. Otóż jeśli planujecie wesele w tej sali, a nie macie jeszcze fotografa ślubnego, to z hasłem VILLA10 otrzymacie ode mnie 10% rabatu na moje usługi fotograficzne – zwariowałem! Julianów sala weselna

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *