Chata za Wsią WESELE | Kaja + Bartek

Chata za Wsią Skaszewo to bardzo atrakcyjne miejsce na wesele. Kaja i Bartek opowiadali mi trochę o tym jak organizowali swój ślub i bardzo chwalili sobie współpracę z salą weselną. Jeśli więc lokalizacja Wam odpowiada, to jest to świetne miejsce do zorganizowania swojego wesela.

Zazwyczaj nie mam ochoty pisać o dniu wesela bo po prostu jestem fotografem, a nie pisarzem. W sensie zdarza mi się napisać coś sensownego, ale mam nieodparte wrażenie, że skoro ktoś tutaj trafił, to chciał raczej zobaczyć aniżeli przeczytać… Raczej nie znaczy na pewno więc jednak to czytasz.

Chata za Wsią z tego mi wiadomo ma bardzo atrakcyjną ofertę, więc wypadałoby jednak i o tym napisać. Zdjęcia w tym dniu robiły się same. W sensie trzymałem aparat jak zazwyczaj to mam w zwyczaju, ale nie musiałem się specjalnie gimnastykować, aby wykonać dobre zdjęcia moim skromnym zdaniem.

Chata za wsią Skaszewo

Sesja ślubna odbyła się we Włoszech!

sesja za granicą amalfi positano

KILKNIJ W ZDJĘCIE, ABY ZOBACZYĆ SESJA ZA GRANICĄ we Włoszech

Współpraca z Kają i Bartkiem nie zakończyła się w dniu, który możecie tutaj zobaczyć. Półtorej miesiąca później zrobiliśmy coś jeszcze… Co takiego?! Była to sesja za granicą, a konkretnie w sercu Włoch (napisałem, tak bo brzmi fajnie) czyli… W Neapolu! Nie, nie w Rzymie! Byliśmy w sercu Włoch, albo bardziej w jego lewej komorze, a może prawej komorze tego serca – nie wiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *