MENU

Fotograf ślubny Warszawa

Fotograf ślubny Warszawa

Po pierwsze skoro już tu jesteś, to zobacz nasze zdjęcia ślubne, a później zdecyduj czy chcesz mieć podobne Fotograf ślubny Warszawa i nie tylko. kilka lat temu postanowiłem, że pora wyjechać poza nasze województwo ( warmińsko-mazurskie) i ruszyć w Polskę, żeby dotrzeć w nowe miejsca i do nowych klientów. Oboje pochodzimy z mazur. Mieszkamy w Giżycku i często tutaj realizujemy sesje ślubne plenerowe. Znam mnóstwo ciekawych miejsc, w które zabieramy nasze pary młode i część z nich umieszczam na tej stronie, abyście mogli jak najszybciej zweryfikować czy takie zdjęcia to te, których szukacie.

fotograf ślubny warszawa

Fotografia ślubna może być naprawdę ekscytująca i taka jest dla nas kiedy znowu trafiamy na ciekawe pary – może właśnie taka jesteście WY? Dobry fotograf ślubny jest w stanie wszystko pokazać z najlepszej strony, więc jeśli czujesz się piękna, to bardzo dobrze! Ale będziesz jeszcze piękniejsza na naszych fotografiach. Jeśli czujesz się brzydka, to zapomnij o tym, żeby szukać gdzie indziej – pokażemy Cię z takiej strony o jakiej nie wiedziałaś i zobaczysz, że i Ty nie jesteś wcale brzydka! Warszawa na mapie naszych zleceń jest bardzo ważnym punktem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Profesjonalny fotograf ślubny wyróżnia się właśnie tym, że potrafi poradzić sobie w każdych warunkach. Co z tego, że ktoś ma piękne portfolio naszpikowane praktycznie samymi modelami? Kto w zasadzie „robi” takie portfolio? Według mnie często właśnie Ci ludzie ze zdjęć, którzy po prostu zawsze wychodzą dobrze – to żadna sztuka. Warszawa to miasto do którego lubimy przyjeżdżać by podjąć się nowych zleceń.

Fotografia ślubna Warszawa ile kosztuje? jaka jest cena?

Nasze reportaże ślubne zaczynają się od 4400zł w zależności od tego ile godzin mamy pracować w dniu ślubu, czy będziecie chcieli mieć sesje ślubną w plenerze, czy zamówicie dodatkowe fotoksiążki? Nasza oferta ślubna drożeje z każdym rokiem, ponieważ stale inwestujemy w nasz warsztat i zyskujemy popularność, a jak wiadomo im większy popyt, tym większa podaż, a co za tym idzie cena. Jeśli to czytasz, to upewnij się wysyłając do nas zapytanie, czy ta cena jest jeszcze aktualna, czy może jednak coś uległo zmianie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Fotograf ślubny z półki PREMIUM

Od początku staramy się oferować jakość premium i docierać do najbardziej wymagających klientów, ale przede wszystkim do par, którym podoba się nasz styl fotografii, obróbki i relacji z klientem. Warszawa jest sercem Polski i zdajemy sobie sprawę, że jest to świetne miejsce do realizacji różnorodnych ślubów.

Fotograf ślubny Warszawa

Jeśli szukasz pracownika, to zapomnij i idź szukać gdzie indziej. Stawiamy na zdrowe relacje międzyludzkie. Szanujemy się i traktujemy „po równo”. Nie masz gorszych czy lepszych ludzi. Nasz klient ma nas polecać i nie ma innej polityki – klient ma być zadowolony!

Nie ograniczamy się do „przede wszystkim uwielbiam zdjęcia w stodołach”. Fotografia ślubna jest tak szeroka, że lubimy pojawiać się w przeróżnych lokalizacjach, a Warszawa należy do ścisłej czołówki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Fotograf Warszawa Opinie

Wszystkie te opinie możecie znaleźć n naszej wizytówce w google:

„Jerzy udokumentował nasz ślub i wesele w lipcu 2020, które było przekładane ze względów epidemicznych. Nie było jakiegokolwiek problemu z przeniesieniem daty ❤️ Przechodząc do sedna czyli do zdjęć, jesteśmy przeogromnie zadowoleni, to jak uchwycone są emocje, estetyka zdjęć, pełen profesjonalizm i bardzo miły kontakt 🙂 Polecamy z całego serca, warto było ściągnąć Jerzego do Warszawy :D”

„Któż inny, jak nie Jerzy mógł zostać naszym fotografem ślubnym? Od dawna obserwowałam jego reportaże i niezmiennie zachwycałam się każdym wrzucanym do sieci zdjęciem. Cóż mogę powiedzieć o naszej sesji? Jest przepiękna, zostało uchwycone wszystko to na czym nam zależało. Wiemy, że dzięki niemu mamy pamiątkę najwyżej jakości! Gorąco polecamy:)”

„Minęły trzy lata od naszego ślubu a film nadal nam się podoba. Myślę,że tak już zostanie bo jest idealny. Jedyne czego zaluje, to właśnie to,że skorzystaliśmy tylko z kamerzysty a nie z fotografa od was bo zdjęcia są piękne. Polecam z całego serca. Najlepszy fotograf i kamerzysta na mazurach 😊😊😊”

„Polecam usługi foto wszystkim przyszłym parom młodym – super kontakt, przepiękne zdjęcia, którymi wszyscy (naprawdę!) się zachwycają, świetna pamiątka na całe życie 🙂 Dziękujemy!”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

„Bardzo polecam filmy Ledziński:) Na naszym
Filmie weselnym Jerzemu całkowicie udało się uchwycić klimat i wszystkie emocje towarzyszące tej wyjątkowej dla nas chwili. Świetny dobór muzyki i kadrów sprawia ze za każdym razem wzruszamy się oglądając film. Elastyczność, uśmiech, pozytywne podejście, a także pełna dyskrecja podczas filmowania potwierdzają tylko klasę i pełen profesjonalizm Jerzego. Serdecznie polecam wszystkim firmę Ledziński.pl :)”

„Wybór Jurka na naszego fotografa ślubnego to był strzał w 10!!!! 🙂 Przesympatyczny, z super pomysłem na zdjęcia ! Atmosfera podczas sesji wesoła i na luzie. Efekt – wspaniałe zdjęcia !!!”

„Profesjonalizm i kreatywność !!!!”

Oraz na innych portalach:

„Jak ślub to tylko z Jerzym (w roli fotografa 😄)!

Trzeba przede wszystkim zacząć od kontaktu – szybkie odpisywanie na wiadomości, bez konieczności czekania wielu dni na ofertę, bardzo konkretnie, co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku usługodawców związanych z branżą ślubnoweselną.

Bardzo ważną dla nas kwestią była umiejętność zachowania się fotografa podczas mszy. Byliśmy na wielu ślubach i niestety pogoń za idealnym ujęciem bywała ważniejsza niż szacunek do miejsca, w którym ma miejsce ceremonia. Jerzy jest profesjonalistą i jego praca w żaden sposób nie zakłócała przebiegu mszy. Jest człowiekiem taktownym, z ogromnym wyczuciem chwili, więc nasze oczekiwania zostały w pełni spełnione.

Zdjęcia mówią same za siebie. Jest to estetyka, która będzie ponadczasowa. W zdjęciach widać magię i emocje. Trafiłam na ich profil na Instagramie przypadkiem i już zostałam. Wtedy jeszcze nie byłam nawet zaręczona, po prostu podobały mi się zdjęcia, ale wiedziałam, że w przyszłości to będzie nasz fotograf 😉

Trzeba też wspomnieć o poczuciu humoru. Atmosfera podczas Tego Dnia jest ważna, więc warto i na to zwrócić uwagę przy wyborze usługodawców. Z Jerzym na pewno będzie okazja do śmiechu, bo jest to bardzo pozytywny, otwarty człowiek. Na plenerze właściwie co chwilę był śmiech 😀

Nasz zachwyt nad zdjęciami i współpracą podzieliły inne osoby, co skutkowało tym, że kilka par zdecydowało się po nas na wybór tego fotografa.

Ogromnie polecamy!”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

„Ahh, co to był za ślub:) a jakie piękne zdjęcia po nim zostały…:) Wybór fotografa ślubnego był najmniejszym wyzwaniem. Jeszcze na długo przed jakąkolwiek myślą, że będzie ślub, wiedziałam kto (jak coś) zrobi nam tego dnia zdjęcia. Jerzy od początku wykazywał się profesjonalizmem. Kontakt mailowy z nim to czysta przyjemność:) Jerzy to szalenie pozytywny, miły i uprzejmy człowiek, który wie co robi. Jakby urodził się z aparatem w ręku:) . Podczas ceremonii ślubnej był niewidoczny, nie rozpraszał, nie rzucał się w oczy a mimo to, jego zdjęcia uchwyciły każdą ważną chwilę, oddają kluczowe momenty i są naprawdę pięknie zrobione. Zaś sesja plenerowa była jak spotkanie z dobrym kumplem. Masa zabawnych rozmów i śmiechu zwieńczona dużą ilością cudownych fotografii. Dzięki Jerzemu pozostały niezapomniane wspomnienia i zdjęcia od których kręci się łza w oku.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

„Nasz ślub odbył się 11 maja 2019r. i wtedy już „znaliśmy się” z Jurkiem dzięki wcześniejszej krótkiej sesji narzeczeńskiej. W dniu ślubu przywitaliśmy się jak ze starym dobrym znajomym 🙂 Poczucie humoru, profesjonalizm i spójna perspektywa na to, co tego dnia ma dla nas największe znaczenie, odegrały wielką rolę w naszej współpracy. My byliśmy zachwyceni zdjęciami z kościoła i wesela, a plener był wisienką na torcie 🙂 Ale wiadomo, że nam się nasze zdjęcia podobają 🙂 Najfajniej po pewnym czasie usłyszeć od naszych gości, że też chcą takie piękne, naturalne zdjęcia i proszą o kontakt bądź żałują, że nie zdecydowali się przeznaczyć większego budżetu na fotografa i mają baaaardzo przeciętne zdjęcia. My nie żałujemy, ale jesteśmy ogromnie wdzięczni za taką pamiątkę dla nas i kolejnych pokoleń! Polecamy z całego serca!”

„Z całego serca polecamy usługi Jerzego. Skorzystaliśmy z oferty fotograficznej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Uchwycone najważniejsze dla nas momenty, otwartość na nasze pomysły i prośby, a przy tym podczas całej uroczystości i wesela niemalże niewyczuwalna obecność – w pozytywnym sensie. Oprócz tego świetnie wykonany plener, w idealnie dobranym miejscu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i rekomendujemy :)”

„Jerzy i Natalia to profesjonaliści – wspaniałe pomysły co do zdjęć pozowanych, mówimy tu o zdjęciach z sesji ślubnej, z kolei co do samego wesela, nie ingerują w zabawę przez co nie rozpraszają ani pary młodej ani gości. Świetnie się pozycjonują w tłumie i uwieczniają autentyczne emocje związane z tą chwilą. Ich obecność jest nieodczuwalna a efekty pracy są cudowne. Bardzo polecam i jestem przekonany, że Jerzy i Natalia przerosną oczekiwania każdego klienta :)! (Data ślubu się nie zgadza ponieważ strona nie chciała współpracować heh)”

Fotograf ślubny Warszawa

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Wychodzimy z założenia, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient

Czym wyróżnia się nasza oferta? Potrafimy pokazać pary młode z jakiej najlepszej strony. Zdjęcia mają być piękne dzięki Wam.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa? Standardowo jest to ok 12 godzin (czas ustalamy indywidualnie)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy? Uwielbiamy poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Lubimy być świadkami tych emocji

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona? tak posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza „idealne zdjęcie”?Wyglądać dobrze, złapać moment i przekazać emocje.

Fotograf ślubny Warszawa ZOBACZ nasze zdjęcia ślubne

pin it

Justyna i Artur

*****

"Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

fotograf ślubny Sopot, Gdynia... Wrocław?

* * *

Nie opowiadamy o zdjęciach, to zdjęcia mają mówić, a takie zdjęcia ma zrobić fotograf ślubny. Emocje, niepowtarzalne momenty
i mnóstwo wzruszeń. Zdjęcia ślubne uruchamiają nasze wspomnienia,
to dzięki nim możemy cofnąć się w czasie.

Od dziecka byłem zafascynowany filmowym podejściem do życia, które mnie otacza. Często nakładając słuchawki i idąc przez miasto czułem, że właśnie tak lubię odbierać świat wokół mnie

- fotografia ślubna również pozwala mi na to, aby Wasz ślub pokazać tak abyście mogli z dumą otwierać album ślubny przed Waszymi bliskimi.

 

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny, który pokaże Was i Wasz ślub w najlepszym świetle. Na tym się nie oszczędza. Tu trzeba przemyślanej decyzji. W naszym blogu ślubnym możecie odnaleźć mnóstwo cennych wskazówek związanych z organizacją ślubu. Nasza praca nie zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu ślubnego, ani nie kończy jesienią, ponieważ nieustannie poszukujemy ścieżki dzięki której będziemy mogli docierać do jak największej liczby osób.