MENU

Fotograf ślubny Warszawa

Fotograf ślubny Warszawa

Po pierwsze skoro już tu jesteś, to zobacz nasze zdjęcia ślubne, a później zdecyduj czy chcesz mieć podobne Fotograf ślubny Warszawa i nie tylko. kilka lat temu postanowiłem, że pora wyjechać poza nasze województwo ( warmińsko-mazurskie) i ruszyć w Polskę, żeby dotrzeć w nowe miejsca i do nowych klientów. Oboje pochodzimy z mazur. Mieszkamy w Giżycku i często tutaj realizujemy sesje ślubne plenerowe. Znam mnóstwo ciekawych miejsc, w które zabieramy nasze pary młode i część z nich umieszczam na tej stronie, abyście mogli jak najszybciej zweryfikować czy takie zdjęcia to te, których szukacie.

fotograf ślubny warszawa

Fotografia ślubna może być naprawdę ekscytująca i taka jest dla nas kiedy znowu trafiamy na ciekawe pary – może właśnie taka jesteście WY? Dobry fotograf ślubny jest w stanie wszystko pokazać z najlepszej strony, więc jeśli czujesz się piękna, to bardzo dobrze! Ale będziesz jeszcze piękniejsza na naszych fotografiach. Jeśli czujesz się brzydka, to zapomnij o tym, żeby szukać gdzie indziej – pokażemy Cię z takiej strony o jakiej nie wiedziałaś i zobaczysz, że i Ty nie jesteś wcale brzydka!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Profesjonalny fotograf ślubny wyróżnia się właśnie tym, że potrafi poradzić sobie w każdych warunkach. Co z tego, że ktoś ma piękne portfolio naszpikowane praktycznie samymi modelami? Kto w zasadzie „robi” takie portfolio? Według mnie często właśnie Ci ludzie ze zdjęć, którzy po prostu zawsze wychodzą dobrze – to żadna sztuka.

Fotografia ślubna Warszawa ile kosztuje? jaka jest cena?

Nasze reportaże ślubne zaczynają się od 4400zł w zależności od tego ile godzin mamy pracować w dniu ślubu, czy będziecie chcieli mieć sesje ślubną w plenerze, czy zamówicie dodatkowe fotoksiążki? Nasza oferta ślubna drożeje z każdym rokiem, ponieważ stale inwestujemy w nasz warsztat i zyskujemy popularność, a jak wiadomo im większy popyt, tym większa podaż, a co za tym idzie cena. Jeśli to czytasz, to upewnij się wysyłając do nas zapytanie, czy ta cena jest jeszcze aktualna, czy może jednak coś uległo zmianie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Fotograf ślubny z półki PREMIUM

Od początku staramy się oferować jakość premium i docierać do najbardziej wymagających klientów, ale przede wszystkim do par, którym podoba się nasz styl fotografii, obróbki i relacji z klientem.

Fotograf ślubny Warszawa

Jeśli szukasz pracownika, to zapomnij i idź szukać gdzie indziej. Stawiamy na zdrowe relacje międzyludzkie. Szanujemy się i traktujemy „po równo”. Nie masz gorszych czy lepszych ludzi. Nasz klient ma nas polecać i nie ma innej polityki – klient ma być zadowolony!

Nie ograniczamy się do „przede wszystkim uwielbiam zdjęcia w stodołach”. Fotografia ślubna jest tak szeroka, że lubimy pojawiać się w przeróznych

 

pin it
Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie