Fotografia ślubna Szczytno

*

Fotograf Szczytno

Jeśli tu jesteś, to bardzo prawdopodobne, że szukasz fotografa ślubnego Szczytno. Bardzo nam miło! Jesteśmy małżeństwem, które robi zdjęcia na ślubach, weselach i innych okazjach. Podejrzewam, że sale na wesele już macie, ale jeśli nie, to sprawdźcie przy okazji nasz wpis o salach weselnych w warmińsko mazurskim. No dobrze… Wracając do Waszych poszukiwań. Mam dobrą wiadomość. Jesteście właśnie na stronie fotografów, którzy mają legalnie zarejestrowaną firmę i płacą podatki (za dużo ich trochę). Druga dobra wiadomość, to jeśli szukacie pewnej gwarancji jakości, to jesteście również pod dobrym adresem. Trzecia dobra wiadomość, to taka, że zajmujemy się również filmowaniem ślubów. W zasadzie możecie już być spokojni. Wszystko się uda. Wystarczy tylko… kliknąć w KONTAKT wypełnić formularz, bądź po prostu do nas zadzwonić i dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie ślubnej.

Asia + Grzegorz

Cicha 23 Wesele

ślub i wesele

Rodzinny ślub na mazurach

koniecznie zobacz jak to wyglądało

Natalia + Victor

Villa Foksal Wesele

Warszawa

ślub i wesele

Miła Para wzięła ślub

zobacz, a będzie miło:)

sesja zdjęciowa narzeczeńska
W szczytnie?

Kamerzysta i fotograf

Szczerze, to aż dziwne, że tak niewiele razy byliśmy w Szczytnie. Pomyślałem, że pora to zmienić i dlatego usiadłem do komputera by stworzyć ów podstronę. Na co dzień mieszkamy w Giżycku – Mazury cud natury. To właśnie tutaj realizujemy większość sesji zdjęciowych w plenerze, które możecie podziwiać w naszym portfolio. Znamy mnóstwo ciekawych miejsc w które zabieramy nasze pary młode, albo rodziny na zdjęcia rodzinne.

Wyobraźcie sobie Wasze piękne zdjęcia wiszące na ścianach. Zdjęcia na których się uśmiechacie, zapatrzeni w siebie, gdzieś nad jeziorem przy zachodzącym słońcu. Można się rozpłynąć czyż nie? Robimy to od tylu lat, że jesteśmy niemalże pewni iż właśnie o takich zdjęciach marzy większość z nas – my również:D

fotograf olsztyn Jerzy Ledziński
SPRAWDŹ NAS

Kamerzysta ? Sesja rodzinna w Szczytnie ? Fotograf na chrzest ?

Pięknie pisać może każdy, ale czy potrafi faktycznie dotrzymać słowa z tego co opowiada? Wiecie co? Nasze podejście wygląda następująco. Zrobić takie zdjęcia, że będą najlepszą reklamą. Niby dlaczego mam płacić za reklamę skoro mogę swoją pracę wykonać na takim poziomie, że naszych usług będą chcieli wszyscy? Niby banalne, ale nie jest to łatwe. Nauczeni doświadczeniem wiemy jednak, że nie ma lepszej drogi. Wasz ślub i wesele, to nasza okazja by zrobić to tak, byście chcieli się tym chwalić. Jak Wam się to podoba?