fotograf ślubny Gdańsk

Fotograf Pisz

Fotograf PISZ | Portfolio

Reportaż ślubny może wywołać wzruszenie i jest to dla nas ogromna wartość. Szukając fotografa ślubnego spotkacie się z setkami podobnych zdań odnośnie podejścia do tej pracy. Może to wydawać się nudne i patetyczne, ale wierzcie mi, że w fotografii ślubnej jest to raczej nie uniknione

Fotografia w jakości premium.

Reportaż ślubny, fotografia rodzinna, fotografia wnętrz /architektury. Nie ograniczamy się do jednej kategorii zdjęć.

ślub i wesele

Miła Para wzięła ślub

zobacz, a będzie miło:)

*

Cześć!

Zajmujemy się głównie fotografią ślubną, ale jeśli jest okazja, to odwiedzamy Pisz również w celu zrealizowania innych sesji zdjęciowych. Zdjęcia rodzinne i ślubne nie różnią się w zasadzie wieloma rzeczami. W obu przypadkach dobrze jest pokazać emocje i sprawić, żeby sesja zdjęciowa przebiegała w swobodnej atmosferze, tak by zdjęcia były jak najbardziej naturalne. Jako fotograf ślubny pracuje już od wielu lat i mam ogromne doświadczenie. Moja Żona Natalia pracuje w tej branży od roku 2012. W naszym portfolio możecie znaleźć reportaże ślubne mojego autorstwa, a także autorstwa Natalii. Oferujemy jednakową jakość.

ślub i wesele

Folwark u Różyca

Reportaż ślubny z niesamowitego miejsca

Asia + Antoni

Reduta Banku Polskiego

Warszawa

ślub i wesele

Czerwonym autobusem do Villa Park Julianna

To był ogień!

Fotografia ślubna

Ciekawe miejsca na sesje ślubną w plenerze na mazurach? Nie wiem czy mogliście lepiej trafić. Znamy wiele urokliwych miejsc, w które zabieramy nasze przyszłe pary młode na sesje zdjęciowe narzeczeńskie, jak i sesje ślubne oczywiście. Przez tak wiele lat pracy jako fotografowie, stale rozszerzaliśmy zakres naszych działań zarówno pod względem oferty, jak również lokalizacji. W naszym portfolio możecie zobaczyć reportaże ślubne zrealizowane w Warszawie, ponieważ dość często mamy okazje fotografować właśnie w stolicy.

sesja zdjęciowa sopot
Sesja zdjęciowa w Pisz

Fotografia rodzinna

Sesje rodzinne w Piszu? Pewnie! To piękne miasto. Jeśli jesteście mieszkańcami tego miasta, to już zapewne o tym wiecie, ale w przypadku odwiedzających wcale być tak nie musi. W sezonie ślubnym najczęściej fotografujemy w późniejszych godzinach, tak by słońce nie było zbyt mocne, przez co uniknąć można niepożądanych cieni pod nosem czy przymrużonych oczu – to raczej nie wygląda dobrze.

Zdajcie się na nas i na nasze doświadczenie. Pisz i okolice są bogate w bardzo malownicze tereny, wiec nie czekajcie, tylko skontaktujcie się z nami by ustalić termin Waszego spotkania z naszym obiektywem.