Fotograf i kamerzysta na wesele Mrągowo

sesje rodzinne mazury

*

Jesteśmy małżeństwem i mieszkamy w Giżycku. Dużo podróżujemy na śluby i wesela w różnych częściach naszego kraju. Mrągowo to takie nasze miasto po sąsiedzku i fajnie byłoby częściej pojawiać się właśnie w okolicach tego pięknego miasta na mazurach. Fotograf Mrągowo powinien znać okolice, aby móc zrealizować sesje zdjęciowe w ciekawy sposób. Tak by obie strony były zadowolone. W branży ślubnej jesteśmy od roku 2008 i mamy ogromne doświadczenie, którym służymy naszym klientom.

ślub i wesele

Rodzinny ślub na mazurach

koniecznie zobacz jak to wyglądało

Natalia + Victor

Villa Foksal Wesele

Warszawa

ślub i wesele

Folwark u Różyca

Reportaż ślubny z niesamowitego miejsca

Asia + Antoni

Reduta Banku Polskiego

Warszawa

na wesele, na ślub

Fotograf Mrągowo

Marzy Wam się sesja zdjęciowa przy zachodzącym słońcu, tuż nad jeziorem? Mieszkacie tu, a nie macie zdjęć, które chcielibyście powiesić w ramce bądź wkleić do albumu? Możliwe, że przyjechaliście w te urokliwe strony i pomyśleliście, że może fajnie byłoby upamiętnić te chwile w kilku profesjonalnych kadrach. Po co to odkładać skoro właśnie jesteś na tej stronie? Zachęcamy Was do tego, abyście poświęcili kilka minut na przejrzenie naszych fotografii. Czy jest to styl, którego szukacie? Ehh… Wiem dużo tych pytań, więc postaram się ich ciągle nie zadawać, a poprosić Was o to, byście to Wy zadzwonili i zapytali o naszą ofertę.

Sesja ślubna w Mrągowie?

To zdarza się (niestety) dość rzadko, aby jakieś miasto, szczególnie z tych sąsiednich, zrobiło na mnie tak pozytywne wrażenie, jak Mrągowo. Nawet wiem dlaczego. Lubię takie pagórkowate tereny. Nieważne. Wtrąciłem to po, to, aby zwrócić uwagę kogoś kto to w ogóle czyta. Sesje ślubne w tych okolicach można zrobić w sposób wybitny. Wystarczy tylko znaleźć człowieka, który ma taką wrażliwość do zdjęć, jakiej szukacie Wy.

fotografia rodzinna

nad jeziorem, w lesie…

Fotografia Sesje rodzinne

Jesteś w tych stronach pierwszy raz, z może przyjeżdżasz tu z rodziną regularnie w każde wakacje? Wiem znowu te moje pytania… Pragnę Was jedynie przekonać do tego, że jeśli jeszcze nie macie pamiątki z wakacji, to pora to zmienić i skorzystać z niżej zamieszczonego formularza kontaktowego bądź też wykonać bezpośredni telefon do mnie. Zachęcam przede wszystkim do rozmowy telefonicznej, ponieważ jest to zdecydowania szybsza forma komunikacji. Ja lepiej zrozumiem, jakie macie oczekiwania, a Wy dowiecie się w kilka sekund ile to kosztuje, jak to możliwe, że aż tak tanio i czy mam wolny termin.

Na co czekasz?

Porozmawiajmy

Jestem Jerzy i wspólnie z żoną Natalią robimy zdjęcia, którymi klienci chcą się chwalić.

Szukasz jakości nie za miliony? Może ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

fotograf olsztyn Jerzy Ledziński