Sesje rodzinne? Potrafię nawiązać z dziećmi kontakt, który owocuje pięknymi zdjęciami, dlatego jeśli szukacie fotografa na sesje rodzinne na mazurach, to koniecznie dajcie znać.
Natalia Ledzińska
fotograf
Cześć!
„Dobry warsztat i doświadczenie. Czy to wystarczy, żeby efekty sesji zdjęciowych były satysfakcjonujące? Im dłużej to robię, tym bardziej dostrzegam jak ważna jest atmosfera na sesji.”
Jerzy Ledziński
fotograf

Fotograf MRĄGOWO | Portfolio

Reportaż ślubny może wywołać wzruszenie i jest to dla nas ogromna wartość. Szukając fotografa ślubnego spotkacie się z setkami podobnych zdań odnośnie podejścia do tej pracy. Może to wydawać się nudne i patetyczne, ale wierzcie mi, że w fotografii ślubnej jest to raczej nie uniknione

Od początku staramy się oferować jakość premium i docierać do najbardziej wymagających klientów, ale przede wszystkim do par, którym podoba się nasz styl fotografii, obróbki i relacji z klientem.

Asia + Grzegorz

Cicha 23 Wesele

ślub i wesele

Rodzinny ślub na mazurach

koniecznie zobacz jak to wyglądało

Natalia + Victor

Villa Foksal Wesele

Warszawa

ślub i wesele

Folwark u Różyca

Reportaż ślubny z niesamowitego miejsca

Asia + Antoni

Reduta Banku Polskiego

Warszawa

na wesele, na ślub

Fotograf Mrągowo

Marzy Wam się sesja zdjęciowa przy zachodzącym słońcu, tuż nad jeziorem? Mieszkacie tu, a nie macie zdjęć, które chcielibyście powiesić w ramce bądź wkleić do albumu? Możliwe, że przyjechaliście w te urokliwe strony i pomyśleliście, że może fajnie byłoby upamiętnić te chwile w kilku profesjonalnych kadrach. Po co to odkładać skoro właśnie jesteś na tej stronie? Zachęcamy Was do tego, abyście poświęcili kilka minut na przejrzenie naszych fotografii. Czy jest to styl, którego szukacie? Ehh… Wiem dużo tych pytań, więc postaram się ich ciągle nie zadawać, a poprosić Was o to, byście to Wy zadzwonili i zapytali o naszą ofertę.

Sesja ślubna w Mrągowie?

To zdarza się (niestety) dość rzadko, aby jakieś miasto, szczególnie z tych sąsiednich, zrobiło na mnie tak pozytywne wrażenie, jak Mrągowo. Nawet wiem dlaczego. Lubię takie pagórkowate tereny. Nieważne. Wtrąciłem to po, to, aby zwrócić uwagę kogoś kto to w ogóle czyta. Sesje ślubne w tych okolicach można zrobić w sposób wybitny. Wystarczy tylko znaleźć człowieka, który ma taką wrażliwość do zdjęć, jakiej szukacie Wy.

fotografia rodzinna

nad jeziorem, w lesie…

Fotografia Sesje rodzinne

Jesteś w tych stronach pierwszy raz, z może przyjeżdżasz tu z rodziną regularnie w każde wakacje? Wiem znowu te moje pytania… Pragnę Was jedynie przekonać do tego, że jeśli jeszcze nie macie pamiątki z wakacji, to pora to zmienić i skorzystać z niżej zamieszczonego formularza kontaktowego bądź też wykonać bezpośredni telefon do mnie. Zachęcam przede wszystkim do rozmowy telefonicznej, ponieważ jest to zdecydowania szybsza forma komunikacji. Ja lepiej zrozumiem, jakie macie oczekiwania, a Wy dowiecie się w kilka sekund ile to kosztuje, jak to możliwe, że aż tak tanio i czy mam wolny termin.

sesje rodzinne mazury

*

Jesteśmy małżeństwem i mieszkamy w Giżycku. Dużo podróżujemy na śluby i wesela w różnych częściach naszego kraju. Mrągowo to takie nasze miasto po sąsiedzku i fajnie byłoby częściej pojawiać się właśnie w okolicach tego pięknego miasta na mazurach. Fotograf Mrągowo powinien znać okolice, aby móc zrealizować sesje zdjęciowe w ciekawy sposób. Tak by obie strony były zadowolone. W branży ślubnej jesteśmy od roku 2008 i mamy ogromne doświadczenie, którym służymy naszym klientom.