fbpx

Reportaż ślubny

Fotoreportaż ślubny naszymi oczami

Zobaczcie jak wygląda reportaż ślubny naszymi oczami. Prezentujemy tutaj jedynie najbardziej aktualne zdjęcia ze ślubów po to, abyście mogli łatwiej zorientować się jaką jakość oferujemy. Przypuszczamy, że nie szukacie „pierwszego lepszego” fotografa ślubnego i jeśli tak jest, to mamy nadzieje, że to co tu zobaczycie zachęci Was do podjęcia współpracy właśnie z nami. Stawiamy na reportaż ślubny, który ma w sobie życie i kolor. Uważamy, że fotograf powinien umieć odnaleźć się w różnych warunkach i wychwycić z nich wszystko to co najlepsze. Chcemy oddać do Waszych rąk album ze zdjęciami, które będą poruszać serca. Uwielbiamy być w tym dniu pośród ludzi, którzy ufają naszej pracy. Doceniamy to i zawsze dajemy z siebie możliwie najwięcej. Wierzymy, że najlepszą reklamą są rekomendacje naszych par młodych, a nie ilość lajków na facebook-u.

Reportaż ślubny to łapanie chwil

Uwielbiamy polować na momenty i sytuacje, które nie są ustawiane. Robienie zdjęć z momentach w których para młoda czy goście weselni się tego nie spodziewają, to coś co sprawia, że zdjęcia ze ślubu są ciekawe i niepowtarzalne. Zależy nam na tym, aby pracować tak, by być zawsze w zasięgu, a jednocześnie nie zwracać na siebie uwagi. Mamy wieloletnie doświadczenie dzięki, któremu potrafimy odnaleźć się w różnych sytuacjach.

Nasze zdjęcia ślubne, to nasza wizytówka

Od początku kariery fotograficznej podchodziłem do tej branży właśnie w taki sposób. Nigdy nie chciałem i nie chce namawiać ludzi do korzystania z naszych usług ponieważ to mają robić za nas, nasze zdjęcia ślubne. Stawiamy na to, aby para młoda, która zdecyduje się na reportaż ślubny właśnie u nas, otrzymała 100% naszego zaangażowania. Najlepsza wizytówka to para młoda, która poleca nas swoim znajomym, przyjaciołom czy rodzinie. Dlatego zależy nam na świadomych klientach, którzy szukają właśnie takiego stylu. „Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził” – Nie chcemy robić zdjęć ślubnych dla każdego ponieważ podobnie jak w muzyce, nigdy nie nagrasz piosenki, która spodoba się całemu światu. Jednak zarówno fotograf ślubny jak i muzyk chciałby podobać się możliwie największemu gronu odbiorców.

Instagram

tel. 508 534 416 | [email protected]