MENU

Kamerzysta na wesele Białystok

Kamerzysta na wesele Białystok

Interesują Cię ambitne filmy ślubne? Czy po wpisaniu Kamerzysta na wesele Białystok wyskoczyła Ci właśnie ta strona i masz nadzieję na to, że w końcu Twoje poszukiwania się skończyły? Ja również mam taką nadzieję. Z uwagi na fakt iż sąsiadujemy z województwem podlaskim, postanowiliśmy skierować naszą ofertę również na te tereny. Mieszkamy na mazurach, w krainie tysiąca jezior, a konkretnie w Giżycku. Naszą przygodę z fotografią i filmowaniem ślubów rozpoczęliśmy w roku 2008 i mamy mnóstwo klientów, którzy nas polecają. Dlaczego to robią? Do naszej pracy podchodzimy z przekonaniem, że zadowolony klient, to 50% kolejnego klienta.

 

Fotograf i kamerzysta na wesele Białystok

Wideofilmowanie przez wiele lat kojarzone było z kiczem i długim filmem, włączonym raz lub dwa razy, a później wędrował do szuflady lub na półkę gdzie zbierał kurz. Od kiedy na rynku pojawiły się lustrzanki pozwalające na filmowanie ślubów przy zmiennej optyce wszystko się zmieniło. Porządne udźwiękowienie materiału ślubnego jak i profesjonalny montaż zmienił środowisko branży ślubnej na lepsze. Musiało trochę wody upłynąć zanim pary młode zaczęły się decydować na filmy krótsze. Dawniej średnio kamerzysta na weselu oddawał ok 3 godziny filmu, a dzisiaj czasami jest to nawet 15 minut. Teledyski ślubne czasami zastępują cały materiał. Nie wszystkim się to podoba, ale nam bardzo. Jeśli chcecie, aby kamerzysta na wesele w Białymstoku wykonał dla Was dynamiczny film do którego będziecie wracać o wiele częściej niż to było kiedyś, to myślę, że jesteśmy odpowiednymi osobami do tego zadania.

 

Teledysk ślubny Białystok

Województwo Podlaskie jest piękne i będzie nam miło móc znowu pojawić się na weselu w tych stronach. Myślicie o teledysku ślubnym, który za każdym razem będzie Was chwytać za serce? Nasza praca to dla nas coś więcej niż tylko sposób na zarobienie pieniędzy. Stawiamy na rozwój po to by zdobywać co raz to większe zainteresowanie, ale również po to, aby nie stało się to dla nas rutyną. Teledysk ślubny Białystok te trzy słowa mogą okazać się kluczowe. Może po ich wpisaniu trafiliście na najlepszą ekipę właśnie dla Was.

 

Najlepszy kamerzysta na wesele Białystok opinie

No właśnie czy jest taki kamerzysta? Łatwo to sprawdzić. Jak myślisz, kiedy zapytasz 1000 osób o to, który muzyk jest najlepszy to czy wynik sprawi, że wybierzesz właśnie jego? Mówi się, że są gusta i guściki albo, że o gustach się nie rozmawia. Te stare porzekadła mają w sobie 100% prawdy. Najlepszy kamerzysta na wesele to trochę taki mit. Filmowanie ślubów ma wiele odcieni i nie warto sugerować się samymi opiniami, ale przede wszystkim należy przeglądać filmy ślubny danego kamerzysty.

Poza tym musimy być świadomi, że nikt raczej nie będzie chwalić się mniej pochlebnymi opiniami i w rezultacie szukając opinii o jakimś fotografie bądź kamerzyście znajdziecie przede wszystkim pięcio gwiazdkowe rekomendacje. Nie ma w tym nic dziwnego. Natomiast jeśli o kimś gdzieś na grupach piszą źle, to też nie musi to być prawda, ponieważ jak w każdej branży nie zawsze wina jest po jednej stronie. Często ludzie nie czytają umów, tylko je podpisują, a to może później budzić niepotrzebne nieporozumienia.

Tak jak wspomniałem wcześniej, dla nas szalenie ważne jest by trafiać na pary młode, które chcą właśnie takich produkcji filmowych jakie oferujemy. To już praktycznie wyklucza późniejsze rozczarowania bo wiedzą czego mogą się spodziewać.

fotografia ślubna białystok

Fotografia ślubna

Jeśli nie macie jeszcze fotografa na ślub, to koniecznie zobaczcie nasze zdjęcia ślubne – tak! zajmujemy się fotografią i filmem.

Kamerzysta Białystok cena

Nasze usługi filmowanie w standardowym pakiecie na wesele zaczynają się od 4000zł. Nasi klienci najczęściej wybierają opcje 40 minutowego filmu oraz dodatkowej wersji skróconej, o której wspomniałem wcześniej – teledysk ślubny. Cena uzależniona jest od miejsca w którym organizujecie ślub i wesele, od terminu oraz czasami od tego czy nie jest to oferta last minute przy której zdarza się udzielić jakiegoś rabatu.

pin it

Justyna i Artur

*****

"Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

fotograf ślubny Sopot, Gdynia... Wrocław?

* * *

Nie opowiadamy o zdjęciach, to zdjęcia mają mówić, a takie zdjęcia ma zrobić fotograf ślubny. Emocje, niepowtarzalne momenty
i mnóstwo wzruszeń. Zdjęcia ślubne uruchamiają nasze wspomnienia,
to dzięki nim możemy cofnąć się w czasie.

Od dziecka byłem zafascynowany filmowym podejściem do życia, które mnie otacza. Często nakładając słuchawki i idąc przez miasto czułem, że właśnie tak lubię odbierać świat wokół mnie

- fotografia ślubna również pozwala mi na to, aby Wasz ślub pokazać tak abyście mogli z dumą otwierać album ślubny przed Waszymi bliskimi.

 

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny, który pokaże Was i Wasz ślub w najlepszym świetle. Na tym się nie oszczędza. Tu trzeba przemyślanej decyzji. W naszym blogu ślubnym możecie odnaleźć mnóstwo cennych wskazówek związanych z organizacją ślubu. Nasza praca nie zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu ślubnego, ani nie kończy jesienią, ponieważ nieustannie poszukujemy ścieżki dzięki której będziemy mogli docierać do jak największej liczby osób.