sesja ślubna z vespa
sesja narzeczenska inspiracje
presety ślubne

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BIAŁYSTOK

ZBLIŻA SIĘ WASZ DZIEŃ NA KTÓRY TAK DŁUGO CZEKALIŚCIE? FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK I KOGO WYBRAĆ? PROFESJONALNY FOTOGRAF WYRÓŻNIA SIĘ WŁAŚNIE TYM, ŻE POTRAFI PORADZIĆ SOBIE W KAŻDYCH WARUNKACH. TANI TEŻ? NIEKONIECZNIE… CO Z TEGO, ŻE KTOŚ MA PIĘKNE PORTFOLIO NASZPIKOWANE PRAKTYCZNIE SAMYMI MODELAMI? KTO W ZASADZIE “ROBI” TAKIE PORTFOLIO?

Sesje rodzinne? Potrafię nawiązać z dziećmi kontakt, który owocuje pięknymi zdjęciami, dlatego jeśli szukacie fotografa na sesje rodzinne na mazurach, to koniecznie dajcie znać.
Natalia Ledzińska
fotograf
Cześć!
„Dobry warsztat i doświadczenie. Czy to wystarczy, żeby efekty sesji zdjęciowych były satysfakcjonujące? Im dłużej to robię, tym bardziej dostrzegam jak ważna jest atmosfera na sesji.”
Jerzy Ledziński
fotograf
ślub i wesele

Czerwonym autobusem do Villa Park Julianna

To był ogień!

ślub i wesele

Folwark u Różyca

Reportaż ślubny z niesamowitego miejsca

Asia + Antoni

Reduta Banku Polskiego

Warszawa

Fotografia ślubna BIAŁYSTOK | CAŁY KRAJ

Musiałby ktoś być chyba z lodu, żeby nie angażować w tą prace swoich emocji. Wiąże się to niestety często z tym, że bardzo przeżywamy wszelkie opinie i robimy co w naszej mocy, aby każda para później nas polecała. Jeśli postanowiliście przeczytać to o czym tutaj (w dość chaotyczny sposób) postanowiłem napisać, to mam nadzieję, że teraz zanim zdecydujecie kto zostanie wybrany jako fotograf ślubny. Poświęcicie kilka chwil by przejrzeć jakiś fotoreportaż ślubny na naszej stronie.

reduta banku polskiego wesele
Naturalne zdjęcia

Jak wybrać fotografa ślubnego

Szukasz fotografa i marzy Ci się sesja ślubna w lesie czy nad jeziorem? Lubimy Podlasie, ponieważ jest pełne urokliwych miejsc. Robiliśmy już kilka sesji w tych stronach. Sesja zdjęciowa narzeczeńska ? Wykonujemy oczywiście takie sesje. Cieszą się one co raz większą popularnością. Fotograf ślubny Białystok ? Jeśli przez tą frazę trafiliście na nas, to koniecznie zapytajcie o ofertę.

Traktujemy każde kolejne zlecenie jako okazje do tego, aby nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale również rozbudować portfolio o nowe zdjęcia, które będą przyciągać do nas nowe osoby chcące podjąć z nami współpracę. Nasze usługi fotograficzne w standardowym pakiecie na wesele zaczynają się od 4000zł. Cena uzależniona jest od miejsca w którym organizujecie ślub i wesele, od terminu oraz czasami od tego czy nie jest to oferta last minute przy której zdarza się udzielić jakiegoś rabatu.