fotograf na wesele

Fotograf ślubny BIAŁYSTOK

Zbliża się Wasz dzień na który tak długo czekaliście? Fotograf ŚLUBNY BIAŁYSTOK i kogo wybrać? Profesjonalny fotograf wyróżnia się właśnie tym, że potrafi poradzić sobie w każdych warunkach. Tani też? Niekoniecznie… Co z tego, że ktoś ma piękne portfolio naszpikowane praktycznie samymi modelami? Kto w zasadzie “robi” takie portfolio? Według mnie często właśnie Ci ludzie ze zdjęć, którzy po prostu zawsze wychodzą dobrze – to żadna sztuka. Warszawa to miasto do którego lubimy przyjeżdżać by podjąć się nowych zleceń.

Fotografia ślubna Białystok

Fotografie ślubne mogą wywołać wzruszenie i jest to dla nas ogromna wartość. Szukając fotografa ślubnego spotkacie się z setkami podobnych zdań odnośnie podejścia do tej pracy. Może to wydawać się nudne i patetyczne, ale wierzcie mi, że w fotografii ślubnej jest to raczej nie uniknione.

ślub i wesele

Czerwonym autobusem do Villa Park Julianna

To był ogień!

ślub i wesele

Folwark u Różyca

Reportaż ślubny z niesamowitego miejsca

Asia + Antoni

Reduta Banku Polskiego

Warszawa

Musiałby ktoś być chyba z lodu, żeby nie angażować w tą prace swoich emocji. Wiąże się to niestety często z tym, że bardzo przeżywamy wszelkie opinie i robimy co w naszej mocy, aby każda para później nas polecała. Jeśli postanowiliście przeczytać to o czym tutaj (w dość chaotyczny sposób) postanowiłem napisać, to mam nadzieję, że teraz zanim zdecydujecie kto zostanie wybrany jako fotograf ślubny z Białegostoku. Poświęcicie kilka chwil by przejrzeć jakiś fotoreportaż ślubny na naszej stronie.

*

Fotograf ślubny Białystok

sesja narzeczeńska inspiracje sesja w sadzie

Do każdego klienta staram się podejść indywidualnie. Reportaż ślubny to nie to samo co sesja ślubna. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ zdarza się, że ktoś może szukać fotografa ślubnego w Białymstoku, który będzie w dużym stopniu ustawiać do zdjęć ślubnych.

Od początku staramy się oferować jakość premium i docierać do najbardziej wymagających klientów, ale przede wszystkim do par, którym podoba się nasz styl fotografii, obróbki i relacji z klientem. Warszawa jest sercem Polski i zdajemy sobie sprawę, że jest to świetne miejsce do realizacji różnorodnych ślubów.

Sesje rodzinne? Potrafię nawiązać z dziećmi kontakt, który owocuje pięknymi zdjęciami, dlatego jeśli szukacie fotografa na sesje rodzinne na mazurach, to koniecznie dajcie znać.
Natalia Ledzińska
fotograf
Cześć!
“Dobry warsztat i doświadczenie. Czy to wystarczy, żeby efekty sesji zdjęciowych były satysfakcjonujące? Im dłużej to robię, tym bardziej dostrzegam jak ważna jest atmosfera na sesji.”
Jerzy Ledziński
fotograf

Szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Białymstoku

Nasze reportaże ślubne zaczynają się od 4400zł w zależności od tego ile godzin mamy pracować w dniu ślubu, czy będziecie chcieli mieć sesję ślubną pod Białymstokiem, czy zamówicie dodatkowe fotoksiążki? Nasza oferta ślubna drożeje z każdym rokiem, ponieważ stale inwestujemy w nasz warsztat i zyskujemy popularność, a jak wiadomo im większy popyt, tym większa podaż, a co za tym idzie cena. Jeśli to czytasz, to upewnij się wysyłając do nas zapytanie, czy ta cena jest jeszcze aktualna, czy może jednak coś uległo zmianie. Nie oszczędzaj i postaw na profesjonalnego fotografa ślubnego. Oboje pochodzimy z mazur. Sesje zdjęciowe plenerowe. Znam mnóstwo ciekawych miejsc, miejsca na sesje ślubną ? Damy radę!

fotograf na ślub

Ile kosztuje fotograf ślubny Białystok

Stawiasz na jakość premium i chcesz dobrego fotografa ślubnego z Białegostoku, który jest w stanie wszystko pokazać z najlepszej strony, więc jeśli czujesz się piękna, to bardzo dobrze! Ale będziesz jeszcze piękniejsza na naszych fotografiach. Jeśli czujesz się brzydka, to zapomnij o tym, żeby szukać gdzie indziej – pokażemy Cię z takiej strony o jakiej nie wiedziałaś i zobaczysz, że i Ty nie jesteś wcale brzydka!

sesje zdjęciowe ślubne |

Fotografia ślubna Białystok

Mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku i dlatego jakiś czas temu stwierdziłem, że warto spróbować podbić pomorskie naszą konkurencyjną ofertą. Sesja narzeczeńska w Białymstoku? Może jednak na mazurach. Od roku 2008, kiedy to zacząłem przygodę z branżą ślubną, dużo się zmieniło. Te zmiany są bardzo pozytywne.

Nasze pary młode zabieramy tam gdzie wiemy, że może z tego wyniknąć coś oryginalnego i część z nich umieszczam na tej stronie, abyście mogli jak najszybciej zweryfikować czy takie zdjęcia to te, których szukacie. A może szukasz fotografa ślubnego i kamerzysty? Koniecznie skontaktuj się z nami.

Fotograf ślubny
Naturalne zdjęcia

Szukasz fotografa na wesele ?

W naszej pracy stawiamy na dobrą komunikację. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania naszych klientów w 100% po to, aby nas polecali, ponieważ nie ma lepszej reklamy niż ta, kiedy polecają nas zadowoleni klienci. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Fotografia, to branża w której kluczową rolę odgrywają zdjęcia.

Traktujemy każde kolejne zlecenie jako okazje do tego, aby nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale również rozbudować portfolio o nowe zdjęcia, które będą przyciągać do nas nowe osoby chcące podjąć z nami współpracę. Nasze usługi fotograficzne w standardowym pakiecie na wesele zaczynają się od 4000zł. Cena uzależniona jest od miejsca w którym organizujecie ślub i wesele, od terminu oraz czasami od tego czy nie jest to oferta last minute przy której zdarza się udzielić jakiegoś rabatu.

Sesja zdjęciowa Podlasie
Fotograf Białystok

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Może od dawna marzycie o konkretnej sesji w określonym klimacie i chcielibyście, aby fotograf ją dla Was wykonał wg Waszej wizji. Dla nas tak naprawdę jest to często lepsze rozwiązanie, ponieważ dzięki temu możemy skupić się już na tym, aby po prostu wykonać nasze zlecenie jak najlepiej, jednocześnie mając tak naprawdę z głowy wymyślanie – jaki charakter sesji ślubnej będzie pasować właśnie do Was. Sesja zdjęciowa Białystok, to musi się udać!

W naszej ofercie, fotografa ślubnego w Białymstoku, nie ma twardych ram. Lubimy do naszych klientów podchodzić w sposób indywidualny, choć wiadomo, że większość z nas kojarzy zdjęcia ślubne z tą formą bardziej tradycyjną – albumy ślubne.

Od kilku lat namawiamy pary, aby decydowały się na fotoksiążki/fotoalbumy dzięki którym zdjęcia z Waszego ślubu będą pięknie wyeksponowane. Kto z nas nie lubi pokazać swoim bliskim zdjęć z wyjazdów? Nie gorzej jest w przypadku właśnie tak ważnych wydarzeń. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że jednak to zdjęcia ze ślubu są tymi najważniejszymi.