Kinga + Paweł | Giżycko

Fotograf Giżycko | Kinga & Paweł

Fotograf Giżycko

 

Hej wesele!

Dawno nie było żadnego wpisu ale lepiej późno niż wcale. Sezon 2016 przelatuje nam przez palce i zanim się zorientowaliśmy już za chwile wrzesień. Na początku sierpnia Natalia fotografowała ślub swojej kumpeli z liceum i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jej pracy.  Wystarczy tylko nam zaufać a wtedy… no właśnie – chce się pracować na najwyższych obrotach.

Przygotowania były bardzo wesołe a to w dużej mierze zasługa Pana świadka, który skutecznie rozluźniał atmosferę – brawo Panie świadku.

Ślub jak również wesele odbył się na pięknie przyozdobionym tarasie w hotelu nad jeziorem Tajty. Życzyłbym sobie częściej widzieć/ fotografować tak świetnie przyozdobione ceremonie ślubne. Ukłony należą się Pani młodej, która to sama zorganizowała taki a nie inny wystrój – szacunek.

fotograf_wesele_hotel_tajty_01fotograf_wesele_hotel_tajty_02fotograf_wesele_hotel_tajty_03fotograf_wesele_hotel_tajty_04fotograf_wesele_hotel_tajty_05fotograf_wesele_hotel_tajty_06fotograf_wesele_hotel_tajty_07fotograf_wesele_hotel_tajty_08

fotograf_wesele_hotel_tajty_09

fotograf_wesele_hotel_tajty_10fotograf_wesele_hotel_tajty_11fotograf_wesele_hotel_tajty_12fotograf_wesele_hotel_tajty_13fotograf_wesele_hotel_tajty_14fotograf_wesele_hotel_tajty_15fotograf_wesele_hotel_tajty_16fotograf_wesele_hotel_tajty_17fotograf_wesele_hotel_tajty_18fotograf_wesele_hotel_tajty_19fotograf_wesele_hotel_tajty_20fotograf_wesele_hotel_tajty_21fotograf_wesele_hotel_tajty_21afotograf_wesele_hotel_tajty_22fotograf_wesele_hotel_tajty_23fotograf_wesele_hotel_tajty_24fotograf_wesele_hotel_tajty_25fotograf_wesele_hotel_tajty_26fotograf_wesele_hotel_tajty_27fotograf_wesele_hotel_tajty_28fotograf_wesele_hotel_tajty_29fotograf_wesele_hotel_tajty_30

fotograf_wesele_hotel_tajty_30a

fotograf_wesele_hotel_tajty_32fotograf_wesele_hotel_tajty_33fotograf_wesele_hotel_tajty_34fotograf_wesele_hotel_tajty_35fotograf_wesele_hotel_tajty_36fotograf_wesele_hotel_tajty_37fotograf_wesele_hotel_tajty_38fotograf_wesele_hotel_tajty_39fotograf_wesele_hotel_tajty_40fotograf_wesele_hotel_tajty_41fotograf_wesele_hotel_tajty_42fotograf_wesele_hotel_tajty_43fotograf_wesele_hotel_tajty_44fotograf_wesele_hotel_tajty_45fotograf_wesele_hotel_tajty_46fotograf_wesele_hotel_tajty_47fotograf_wesele_hotel_tajty_48fotograf_wesele_hotel_tajty_49fotograf_wesele_hotel_tajty_50fotograf_wesele_hotel_tajty_51fotograf_wesele_hotel_tajty_52fotograf_wesele_hotel_tajty_53fotograf_wesele_hotel_tajty_54fotograf_wesele_hotel_tajty_55fotograf_wesele_hotel_tajty_56weselefotograf_wesele_hotel_tajty_59fotograf_wesele_hotel_tajty_60fotograf_wesele_hotel_tajty_61fotograf_wesele_hotel_tajty_62fotograf_wesele_hotel_tajty_63fotograf_wesele_hotel_tajty_64fotograf_wesele_hotel_tajty_65fotograf_wesele_hotel_tajty_66fotograf_wesele_hotel_tajty_67fotograf_wesele_hotel_tajty_68fotograf_wesele_hotel_tajty_69fotograf_wesele_hotel_tajty_70fotograf_wesele_hotel_tajty_71fotograf_wesele_hotel_tajty_72fotograf_wesele_hotel_tajty_73fotograf_wesele_hotel_tajty_74fotograf_wesele_hotel_tajty_75fotograf_wesele_hotel_tajty_76fotograf_wesele_hotel_tajty_77fotograf_wesele_hotel_tajty_78fotograf_wesele_hotel_tajty_79fotograf_wesele_hotel_tajty_80fotograf_wesele_hotel_tajty_81fotograf_wesele_hotel_tajty_82fotograf_wesele_hotel_tajty_83fotograf_wesele_hotel_tajty_84fotograf_wesele_hotel_tajty_85fotograf_wesele_hotel_tajty_86fotograf_wesele_hotel_tajty_87fotograf_wesele_hotel_tajty_88fotograf_wesele_hotel_tajty_89fotograf_wesele_hotel_tajty_90fotograf_wesele_hotel_tajty_91fotograf_wesele_hotel_tajty_92fotograf_wesele_hotel_tajty_94

LIVE ACT BAND w akcji

fotograf_wesele_hotel_tajty_96fotograf_wesele_hotel_tajty_97fotograf_wesele_hotel_tajty_98fotograf_wesele_hotel_tajty_99fotograf_wesele_hotel_tajty_100Fotograf Giżycko 2fotograf_wesele_hotel_tajty_103Fotograf Giżyckofotograf_wesele_hotel_tajty_105fotograf_wesele_hotel_tajty_106fotograf_wesele_hotel_tajty_107fotograf_wesele_hotel_tajty_108wesele_fotograf_hotel_tajty_110

Chciałbym poświęcić kilka słów więcej odnośnie zdobienia miejsc zaślubin oraz sali weselnej. Fotograf jaki by nie był nie zrobi wszystkiego i warto zadbać o pewne detale. U Kingi Pawła na tarasie zostały rozwieszone lampeczko-żaróweczki ( wybaczcie to moje nazewnictwo) które jak to się mówi – robiły robotę. Wystarczy wtedy odrobina wiedzy fotografa aby jakoś to fajnie wykorzystać a od razu cały fotoreportaż staje się bardziej różnorodny a co za tym idzie ciekawszy. Nie wrzucałem tutaj zdjęć pamiątkowych z gośćmi w których zostały wykorzystane wcześniej wymienione przeze mnie lampki ale wierzcie mi na słowo – warto! Jak widzicie na jednym ze zdjęć jest również bardzo klimatyczny napis Mr & Mrs – nie wiem ile to kosztuje i czy to można wypożyczyć ale jak widać to fajna sprawa a wypożyczyła to firma Edan-Art.

Doradzamy również aby ustalić z obsługą sali to by napoje były w szklanych dzbankach ( sami dopiero zaczniemy na to uczulać ). Dlaczego? tak na dobrą sprawę to nie jest jakiś wielki kłopot dla obsługi restauracji a Wy zyskujecie zdjęcia na których nie świecą reklamy Coca-coli czy innych napoi.

Tak na dobrą sprawę jest mnóstwo rzeczy, które możemy sami zorganizować bez wielkich nakładów finansowych. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia… no może czasami portfel. Pomyślałem, że chyba częściej będę pisał o takich rzeczach bo może któryś z naszych przyszłych klientów weźmie to pod uwagę i tym samym zyska zdjęcia bogatsze o te kilka detali.