fotograf na wesele

Fotograf EŁK | Portfolio

Reportaż ślubny może wywołać wzruszenie i jest to dla nas ogromna wartość. Szukając fotografa ślubnego spotkacie się z setkami podobnych zdań odnośnie podejścia do tej pracy. Może to wydawać się nudne i patetyczne, ale wierzcie mi, że w fotografii ślubnej jest to raczej nie uniknione

Fotografia w jakości premium.

Reportaż ślubny, fotografia rodzinna, fotografia wnętrz /architektury. Nie ograniczamy się do jednej kategorii zdjęć.

ślub i wesele

Miła Para wzięła ślub

zobacz, a będzie miło:)

reduta banku polskiego wesele

Fotografia ślubna Ełk

Fotografie ślubne mogą wywołać wzruszenie i jest to dla nas ogromna wartość. Szukając fotografa ślubnego spotkacie się z setkami podobnych zdań odnośnie podejścia do tej pracy. Może to wydawać się nudne i patetyczne, ale wierzcie mi, że w fotografii ślubnej jest to raczej nie uniknione.

Zdjęcia i film.

Filmujemy wydarzenia rodzinne jak również podejmujemy się współprac przy realizacji klipów i spotów.

Asia + Grzegorz

Cicha 23 Wesele

ślub i wesele

Rodzinny ślub na mazurach

koniecznie zobacz jak to wyglądało

Natalia + Victor

Villa Foksal Wesele

Warszawa

fotograf ślubny warszawa
sesja narzeczenska inspiracje
presety ślubne

Szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Ełku

Nasze reportaże ślubne zaczynają się od 4400zł w zależności od tego ile godzin mamy pracować w dniu ślubu, czy będziecie chcieli mieć sesję ślubną w Ełku, czy zamówicie dodatkowe fotoksiążki? Nasza oferta ślubna drożeje z każdym rokiem, ponieważ stale inwestujemy w nasz warsztat i zyskujemy popularność, a jak wiadomo im większy popyt, tym większa podaż, a co za tym idzie cena. Jeśli to czytasz, to upewnij się wysyłając do nas zapytanie, czy ta cena jest jeszcze aktualna, czy może jednak coś uległo zmianie. Nie oszczędzaj i postaw na profesjonalnego fotografa ślubnego.

fotograf na ślub

sesje zdjęciowe ślubne |

Fotografia ślubna Ełk

Mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku i dlatego jakiś czas temu stwierdziłem, że warto spróbować podbić Warszawę naszą konkurencyjną ofertą. Sesja narzeczeńska w Ełku? Od roku 2008, kiedy to zacząłem przygodę z branżą ślubną, dużo się zmieniło. Te zmiany są bardzo pozytywne.

Sesja zdjęciowa

Wpisałaś/eś w wyszukiwarkę frazę fotograf mazury i wyświetliła się ta strona? Uff moja praca nie poszła na marne. Swoją drogą jestem ciekaw czy ta fraza przyciąga bardziej osoby odwiedzające mazury czy jednak lokalnych mieszkańców naszego cudownego regionu.

Zapraszam teraz do sprawdzenia naszego portfolio i przekonania się czy właśnie takiego fotografa szukacie.

profesjonalne usługi fotograficzne

To zachęcamy do kontaktu telefonicznego – dobrze jest zamienić ze sobą kilka zdań, ponieważ stwarza to okazje, aby „wyczuć” czy ten fotograf mówi Waszym językiem.

Najlepszy fotograf na mazurach

Nie zależy nam na statusie bycia najlepszym fotografem na mazurach czy w ogóle w Polsce. Zależy nam na tym, aby trafiły do nas osoby, które podobnie jak my cenią sobie właśnie taki styl zdjęć jaki oferujemy.

Dojeżdżamy wszędzie.

Podróżujemy po całym kraju. Z racji tego, że mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku, to najczęściej wykonujemy sesje zdjęciowe w województwie warmińsko-mazurskim. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą i chcielibyście poznać więcej detali co do ewentualnego dojazdu, kosztów itp.

Najlepszy fotograf na mazurach to zazwyczaj ten, który zrobił zdjęcia Waszym znajomym, a oni polecili go Wam. To zupełnie normalne, że fotograf z polecenia cieszy się największym powodzeniem. Właśnie tak podchodzimy do naszej pracy – róbmy to tak, by nas polecano.

fotograf ślubny na wesele
Naturalne zdjęcia

Szukasz fotografa na wesele z EŁKU ?

W naszej pracy stawiamy na dobrą komunikację. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania naszych klientów w 100% po to, aby nas polecali, ponieważ nie ma lepszej reklamy niż ta, kiedy polecają nas zadowoleni klienci. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Fotografia, to branża w której kluczową rolę odgrywają zdjęcia. Traktujemy każde kolejne zlecenie jako okazje do tego, aby nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale również rozbudować portfolio o nowe zdjęcia, które będą przyciągać do nas nowe osoby chcące podjąć z nami współpracę.

To oczywiste, że będziemy namawiać osoby zainteresowane do wybrania właśnie nas – tak działa każdy biznes. Jednak prowadzimy nasza firmę w pewien określony sposób – nie jesteśmy dla wszystkich. Uważam, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Fotografia ma to do siebie, że kiedy chcesz dotrzeć do wszystkich, to w rezultacie stajesz się nijaki. Zdjęcia ślubne, które możecie znaleźć w sieci mogą być piękne z różnych względów, a jednym z nich jest styl obróbki. Przeglądając nasze zdjęcia ze ślubów i wesel zwrócicie zapewne uwagę na naszą kolorystykę. Nie lubimy być dosłowni z naszych fotografiach, a post produkcja obrazu pozwala wyeksponować to co chcemy w sposób unikatowy.