Filmowanie ślubów

Kamerzysta Olsztyn i fotograf na wesele

Wpisałaś/eś kamerzysta Olsztyn i wyskoczyła Ci ta strona? Świetnie! Macie dość długich filmów, które i tak przewijacie? Filmowanie ślubów może być ciekawe. Zależy nam na tym, aby Wasz film ślubny był dynamiczny, a po jego obejrzeniu bardziej czuło się niedosyt niż przesyt. Kamerzysta na wesele kojarzy mi się ze starymi kamerami na kasety, które dawniej zaraz po weselu kamerzysta oddawał młodej parze. Na tym etapie kończyła się jego praca. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej.

Zaczynałem filmować w roku 2008, kiedy filmowanie lustrzanką budziło zdziwienie i miałem wrażenie, że goście weselni starszej daty, patrzyli na mnie z przymrużeniem oka.

Kamerzysta dawniej, a kamerzysta dzisiaj to trochę dwa inne światy. Samo słowo „kamerzysta” budzi we mnie podobne odczucia jak „wideofilmowanie”. Jednak jak inaczej nazwać, człowieka, który to robi? filmowiec? nie mam pojęcia. Jednak skoro tu trafiliście, to chciałbym Wam przedstawić mój styl filmowania. Na poniższych filmikach ze ślubów i wesel, możecie zobaczyć jak wygląda film ślubny, w naszym wykonaniu. Oferujemy opcje kamerzysta i fotograf na wesele.

 

Wideofilmowanie Olsztyn

Filmowanie lustrzanką daje większe możliwości, dzięki zmiennej optyce. Lubię wykorzystywać głębie ostrości, po to aby film ślubny był ciekawszy, bogatszy w niebanalne ujęcia. Najczęściej podejmujemy współpracę na mazurach, ale również Olsztyn, Białystok, Gdańsk. Jeśli jesteście z innego miasta, piszcie, może czas pojechać w nowe miejsce. Ślub i wesele można pokazać z klasą. Zapraszamy do współpracy – kontakt.

Wideofilmowanie dronem | Kamerzysta Olsztyn

Posiadamy wymagane uprawnienia do wykonywania komercyjnych lotów dronem dzięki czemu możecie liczyć na legalne pozyskanie zdjęć z lotu ptaka. Koniecznie przejrzyjcie nasze zdjęcia ślubne i filmy.

Kamerzysta i fotograf na wesele cena

Nie mamy sztywnego cennika usług, ponieważ nasi klienci mają różne wymagania, a my staramy się wychodzić na przeciw ich oczekiwaniom. Natomiast możemy od razu powiedzieć, że jeśli interesuje Cię kamerzysta na wesele Olsztyn, to ceny obsługi ślubów zaczynają się od 4000zł za standardowe wesele.