Kamerzysta OLSZTYN | filmowanie

Wpisałaś/eś kamerzysta Olsztyn i wyskoczyła Ci ta strona? Świetnie! Macie dość długich filmów, które i tak przewijacie? Filmowanie ślubów może być ciekawe. Zależy nam na tym, aby Wasz film ślubny był dynamiczny, a po jego obejrzeniu bardziej czuło się niedosyt niż przesyt. Kamerzysta na wesele kojarzy mi się ze starymi kamerami na kasety, które dawniej zaraz po weselu kamerzysta oddawał młodej parze. Na tym etapie kończyła się jego praca. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej.

Zdjęcia z drona

Oferujemy usługi dronem w bardzo konkurencyjnych cenach. Zdjęcia z lotu ptaka dają niesamowity efekt, a co za tym idzie lepszą prezentacje obiektów. To również świetne uzupełnienie filmów ślubnych i spotów reklamowych.

Kamerzysta na wesele Olsztyn

Filmowanie lustrzanką daje większe możliwości, dzięki zmiennej optyce. Lubię wykorzystywać głębie ostrości, po to aby film ślubny był ciekawszy, bogatszy w niebanalne ujęcia. Najczęściej podejmujemy współpracę na mazurach, ale również Olsztyn, Białystok, Gdańsk. Jeśli jesteście z innego miasta, piszcie, może czas pojechać w nowe miejsce. Ślub i wesele można pokazać z klasą. Zapraszamy do współpracy – kontakt.

ślub i wesele

Wesele w stodole KAWKOWO | Martyna i Jakub

Płonie stodoła, że aż straach!

ślub i wesele

Folwark u Różyca

Reportaż ślubny z niesamowitego miejsca

Asia + Antoni

Reduta Banku Polskiego

Warszawa

Szukasz profesjonalnego kamerzysty na wesele w Olsztynie ?

No właśnie czy jest taki kamerzysta? Łatwo to sprawdzić. Jak myślisz, kiedy zapytasz 1000 osób o to, który muzyk jest najlepszy to czy wynik sprawi, że wybierzesz właśnie jego? Mówi się, że są gusta i guściki albo, że o gustach się nie rozmawia. Te stare porzekadła mają w sobie 100% prawdy. Najlepszy kamerzysta na wesele to trochę taki mit. Filmowanie ślubów ma wiele odcieni i nie warto sugerować się samymi opiniami, ale przede wszystkim należy przeglądać filmy ślubny danego kamerzysty.

Zaczynałem filmować w roku 2008, kiedy filmowanie lustrzanką budziło zdziwienie i miałem wrażenie, że goście weselni starszej daty, patrzyli na mnie z przymrużeniem oka.

Kamerzysta dawniej, a kamerzysta dzisiaj to trochę dwa inne światy. Samo słowo „kamerzysta” budzi we mnie podobne odczucia jak „wideofilmowanie”. Jednak jak inaczej nazwać, człowieka, który to robi? filmowiec? nie mam pojęcia. Jednak skoro tu trafiliście, to chciałbym Wam przedstawić mój styl filmowania. Na poniższych filmikach ze ślubów i wesel, możecie zobaczyć jak wygląda film ślubny, w naszym wykonaniu. Oferujemy opcje kamerzysta i fotograf na wesele.

fotograf na ślub Warszawa
*

Wideofilmowanie dronem | Kamerzysta Olsztyn

fotograf olsztyn Jerzy Ledziński

Posiadamy wymagane uprawnienia do wykonywania komercyjnych lotów dronem dzięki czemu możecie liczyć na legalne pozyskanie zdjęć z lotu ptaka. Koniecznie przejrzyjcie nasze zdjęcia ślubne i filmy.

Myślicie o teledysku ślubnym, który za każdym razem będzie Was chwytać za serce? Nasza praca to dla nas coś więcej niż tylko sposób na zarobienie pieniędzy. Stawiamy na rozwój po to by zdobywać co raz to większe zainteresowanie, ale również po to, aby nie stało się to dla nas rutyną. Teledysk ślubny Białystok te trzy słowa mogą okazać się kluczowe. Może po ich wpisaniu trafiliście na najlepszą ekipę właśnie dla Was.

Kamerzysta i fotograf na wesele cena

Nie mamy sztywnego cennika usług, ponieważ nasi klienci mają różne wymagania, a my staramy się wychodzić na przeciw ich oczekiwaniom. Natomiast możemy od razu powiedzieć, że jeśli interesuje Cię kamerzysta na wesele Olsztyn, to ceny obsługi ślubów zaczynają się od 4000zł za standardowe wesele.

film ślubny |

Wideofilmowanie Olsztyn

Mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku i dlatego jakiś czas temu stwierdziłem, że warto spróbować podbić Warmińsko Mazurskie naszą konkurencyjną ofertą. Film ślubny w Olsztynie? Może jednak na mazurach. Od roku 2008, kiedy to zacząłem przygodę z branżą ślubną, dużo się zmieniło. Te zmiany są bardzo pozytywne.

fotograf ślubny na wesele
Naturalne zdjęcia

Szukasz wideofilmowania na wesele ?

W naszej pracy stawiamy na dobrą komunikację. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania naszych klientów w 100% po to, aby nas polecali, ponieważ nie ma lepszej reklamy niż ta, kiedy polecają nas zadowoleni klienci. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Fotografia, to branża w której kluczową rolę odgrywają zdjęcia. Traktujemy każde kolejne zlecenie jako okazje do tego, aby nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale również rozbudować portfolio o nowe zdjęcia, które będą przyciągać do nas nowe osoby chcące podjąć z nami współpracę.

Nasze usługi filmowanie w standardowym pakiecie na wesele zaczynają się od 4000zł. Nasi klienci najczęściej wybierają opcje 40 minutowego filmu oraz dodatkowej wersji skróconej, o której wspomniałem wcześniej – teledysk ślubny. Cena uzależniona jest od miejsca w którym organizujecie ślub i wesele, od terminu oraz czasami od tego czy nie jest to oferta last minute przy której zdarza się udzielić jakiegoś rabatu.