Kameralne wesele i kameralny ślub na mazurach | Małe przyjęcie weselne w Folwark Bielskie

Co zamiast wesela ?Kameralne wesele na mazurach | Małe przyjęcie weselne w Folwark Bielskie

Małe przyjęcie weselne w domu na mazurach? Rok 2020 wymusił na nas wszystkich całkowicie nowe podejście do życia, ale są też plusy takie jak ten, że w branży weselnej termin nabrał popularności termin „kameralne wesele” lub przyjęcie weselne na 15, 20 czy 30 osób. W tym przypadku akurat było dość podobnie jak rok wstecz. Natalia fotografowała w tym miejscu inny kameralny ślub i ma to swoje zalety. Jakie są to zalety? Po pierwsze jest o wiele mniej pracy nad organizacją takiego wesele. Po drugie jest ono zdecydowanie tańsze. Po trzecie takie wesele to od razu wypoczynek – jeśli znajdziesz odpowiednie miejsce. Po czwarte… Zobaczcie zdjęcia i sami się przekonajcie.

folwark bielskie
folwark bielskie mazury

Jakie jeszcze są plusy kameralnego ślubu i wesela?

Łatwość z odnalezieniu fajnego miejsca ze względu na fakt, że nie musi być to ogromna sala weselna z dużą ilością miejsc noclegowych. Zakwaterowanie to naprawdę bolączka wielu przyszłych par młodych, które stoją przed naprawdę wycieńczająca misją jaką jest organizacja swojego wesela. Oczywiście jak ktoś może sobie pozwolić, to opłaci konsultanta ślubnego i z głowy, jednak póki co bardzo rzadko spotykam takie pary. Może to akurat specyfika lokalizacji w jakich najczęściej fotografuje – nie wiem. Przy okazji zachęcam Was moi drodzy odwiedzający tę stronę do bliźniaczo podobnego artykułu na naszym blogu w dziale porady ślubne, a konkretnie ślub bez wesela.

Niekonwencjonalne, skromne, małe przyjęcie weselne w domu na mazurach i obiad zamiast wesela. Skromny ślub na 15, 20, 30 osób ?

Ten artykuł ma Wam nie tylko pokazać przykładowy ślub kameralny, ale mam nadzieje pomóc w podjęciu tej trudnej decyzji. Ten ślub był na samym początku tygodnia, w poniedziałek. Na miejscu zjawiłem się ok godziny 14 i spędziłem na nim ok 4 godziny. Zrobiłem kilka zdjęć z przygotowań, ceremonii ślubnej, a także wykorzystaliśmy uroki samego miejsca do sesji ślubnej plenerowej. Małe przyjęcie weselne w domu na mazurach można zorganizować  dla 15, 20, a nawet 30 osób.

kameralny ślub
skromny ślub na mazurach

Sesja ślubna w folwark Bielskie i okolicy

Sama sesja zajęła nam ok 20-30 minut i wykorzystaliśmy nie tylko sam teren folwarku, ale również pobliskie jezioro, które znajduje się ok 80 metrów od samego folwarku. Ogromnym plusem jest zrobić takie kameralne wesele nad jeziorem i w tak malowniczym miejscu, ponieważ od razu możemy zrobić sesje plenerową wykorzystując atuty okolic.

folwark bielskie sesja nad jeziorem
folwark bielskie wnętrze

Niekonwencjonalne małe przyjęcie weselne zamiast wesela w domu na mazurach

Pomyślałem, że udostępnia Wam kilka fotografii z tego obiadu weselnego i sami zobaczycie, jak to właściwie wygląda. Skromny ślub na mazurach w otoczeniu jezior i łąk to coś czego szuka niejedna para, dlatego zapraszam do kontaktu.

małe przyjęcie zamiast wesela
kameralne wesele obiad zamiast wesela

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *