MENU

Fotobudka na wesele DIY

Jak zrobić fotobudkę na wesele?

Zdjęcia z fotobudki na weselu to nie tylko wspaniała pamiątka, ale przede wszystkim tzw. fun. Od dwóch lat obserwuję mocny trend na ten gadżet i wcale mnie to nie dziwi, bo kiedy robi się wesoło, to nałożenie peruki i śmiesznych okularów ma sens. Jednak dla wielu osób fotobudka i gadżety do fotobudki, kojarzą się ze sporym wydatkiem, a przecież wszyscy wiemy, że wesele samo w sobie jest bardzo kosztowne. Co więc zrobić, żeby móc pozwolić sobie na śmieszne zdjęcia z fotobudki, a przy tym nie wydać zbyt wiele pieniędzy? Mam dla Was świetne rozwiązanie – proponuje stworzenie własnej, a zarazem taniej fotobudki na wesele.

fotobudka na wesele

Ramka na zdjęcia ślubne

Na jednym ze ślubów w tym sezonie, mieliśmy okazję zobaczyć ciekawe rozwiązanie jakim była drewniana ramka na zdjęcia ślubne (wesele w restauracji dom perkun– możecie zobaczyć naszą całą fotorelację z tego ślubu).

Taka ramka ma pewną przewagę nad tradycyjnymi fotobudkami. Po pierwsze, nie jesteście ograniczeni czasowo jak w przypadku wynajęcia fotobudki, po drugie, możecie przenosić się z nią wszędzie tam, gdzie chcecie. Nie zawsze musi to być sala weselna. Bardzo efektownie wyglądają zdjęcia ślubne z gośćmi wykonane na zewnątrz, np. na tle drzew, bądź ściany z desek.  Jak sami widzicie na załączonych fotografiach ze ślubu Oli i Mateusza, taką ramkę na zdjęcia ślubne możecie spersonalizować. Warto dowiedzieć się czym interesują się Państwo Młodzi albo po prostu skąd pochodzą i przygotować różnego rodzaju ozdoby do dekoracji ramki. Do tego, jak widzicie na zdjęciach, wystarczy umieścić na ramce datę ślubu i voilà – wasza własna i tania fotobudka gotowa 🙂

 

Gadżety do fotobudki DIY

Jeśli chodzi o gadżety do fotobudki na wesele, możecie np. przygotować tabliczki z gotowymi napisami, które ubogacą zdjęcia wykonane w takiej ramce. Zobaczcie nasze propozycje na teksty na tabliczkach:

 • 100% dobrej zabawy,
 • wyginam śmiało ciało,
 • drużyna Pana Młodego,
 • drużyna Panny Młodej,
 • ona tańczy dla mnie,
 • 100 lat parze młodej,
 • Ona powiedziała tak,
 • najlepsze ciacho w mieście,
 • 100% Love,
 •  i wiele wiele innych 😉

gadżety do fotobudki

Dodatkowo, warto zakupić bądź wypożyczyć tanie gadżety do fotobudki, takie jak: kolorowe peruki, kapelusze, czy okulary. Jestem przekonany, że satysfakcja z faktu, iż zrobiliście coś własnymi siłami będzie przeogromna. Taniej nie znaczy gorzej, dlatego zachęcamy do takiego rozwiązania.

Fotobudka na wesele

Jeśli zastanawiacie się nad tym jakie atrakcje weselne zapewnić gościom, to zarówno fotobudka diy jak i ta tradycyjna, będą strzałem w dziesiątkę. O tym jakie jeszcze atrakcje weselne moglibyście wykorzystać na swoim weselu dowiecie się z naszego bloga.

jak zrobić fotobudke

 

Czy pomogłem odpowiedzieć Wam na pytanie jak zrobić fotobudkę ? Być może szukaliście innego rozwiązania, ale mimo wszystko wierzę, że taka fotobudka na wesele, to ciekawy pomysł.

1 Komentarz
Zostaw swój komentarz

Twój email never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

 • Pola5 października 2018 - 19:01

  Takie atrakcje na weselu na pewno beda bardzo wskazane. Wiem, ze trzeba tez bardzo ladnie przystroic swoja sale weselna. Takie ozdoby https://www.dodatkiweselne.pl/ mozna sobie bardzo ladnie dopaswoac do wystroju naszej sali weselnej. Jakie sobie wybieracie?OdpowiedzAnuluj

pin it

Justyna i Artur

*****

"Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

fotograf ślubny Sopot, Gdynia... Wrocław?

* * *

Nie opowiadamy o zdjęciach, to zdjęcia mają mówić, a takie zdjęcia ma zrobić fotograf ślubny. Emocje, niepowtarzalne momenty
i mnóstwo wzruszeń. Zdjęcia ślubne uruchamiają nasze wspomnienia,
to dzięki nim możemy cofnąć się w czasie.

Od dziecka byłem zafascynowany filmowym podejściem do życia, które mnie otacza. Często nakładając słuchawki i idąc przez miasto czułem, że właśnie tak lubię odbierać świat wokół mnie

- fotografia ślubna również pozwala mi na to, aby Wasz ślub pokazać tak abyście mogli z dumą otwierać album ślubny przed Waszymi bliskimi.

 

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny, który pokaże Was i Wasz ślub w najlepszym świetle. Na tym się nie oszczędza. Tu trzeba przemyślanej decyzji. W naszym blogu ślubnym możecie odnaleźć mnóstwo cennych wskazówek związanych z organizacją ślubu. Nasza praca nie zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu ślubnego, ani nie kończy jesienią, ponieważ nieustannie poszukujemy ścieżki dzięki której będziemy mogli docierać do jak największej liczby osób.