Fotobudka na wesele DIY

Jak zrobić fotobudkę na wesele?

Zdjęcia z fotobudki na weselu to nie tylko wspaniała pamiątka, ale przede wszystkim tzw. fun. Od dwóch lat obserwuję mocny trend na ten gadżet i wcale mnie to nie dziwi, bo kiedy robi się wesoło, to nałożenie peruki i śmiesznych okularów ma sens. Jednak dla wielu osób fotobudka i gadżety do fotobudki, kojarzą się ze sporym wydatkiem, a przecież wszyscy wiemy, że wesele samo w sobie jest bardzo kosztowne. Co więc zrobić, żeby móc pozwolić sobie na śmieszne zdjęcia z fotobudki, a przy tym nie wydać zbyt wiele pieniędzy? Mam dla Was świetne rozwiązanie – proponuje stworzenie własnej, a zarazem taniej fotobudki na wesele.

fotobudka na wesele

Ramka na zdjęcia ślubne

Na jednym ze ślubów w tym sezonie, mieliśmy okazję zobaczyć ciekawe rozwiązanie jakim była drewniana ramka na zdjęcia ślubne (wesele w restauracji dom perkun– możecie zobaczyć naszą całą fotorelację z tego ślubu).

Taka ramka ma pewną przewagę nad tradycyjnymi fotobudkami. Po pierwsze, nie jesteście ograniczeni czasowo jak w przypadku wynajęcia fotobudki, po drugie, możecie przenosić się z nią wszędzie tam, gdzie chcecie. Nie zawsze musi to być sala weselna. Bardzo efektownie wyglądają zdjęcia ślubne z gośćmi wykonane na zewnątrz, np. na tle drzew, bądź ściany z desek.  Jak sami widzicie na załączonych fotografiach ze ślubu Oli i Mateusza, taką ramkę na zdjęcia ślubne możecie spersonalizować. Warto dowiedzieć się czym interesują się Państwo Młodzi albo po prostu skąd pochodzą i przygotować różnego rodzaju ozdoby do dekoracji ramki. Do tego, jak widzicie na zdjęciach, wystarczy umieścić na ramce datę ślubu i voilà – wasza własna i tania fotobudka gotowa 🙂

 

Gadżety do fotobudki DIY

Jeśli chodzi o gadżety do fotobudki na wesele, możecie np. przygotować tabliczki z gotowymi napisami, które ubogacą zdjęcia wykonane w takiej ramce. Zobaczcie nasze propozycje na teksty na tabliczkach:

  • 100% dobrej zabawy,
  • wyginam śmiało ciało,
  • drużyna Pana Młodego,
  • drużyna Panny Młodej,
  • ona tańczy dla mnie,
  • 100 lat parze młodej,
  • Ona powiedziała tak,
  • najlepsze ciacho w mieście,
  • 100% Love,
  •  i wiele wiele innych 😉

gadżety do fotobudki

Dodatkowo, warto zakupić bądź wypożyczyć tanie gadżety do fotobudki, takie jak: kolorowe peruki, kapelusze, czy okulary. Jestem przekonany, że satysfakcja z faktu, iż zrobiliście coś własnymi siłami będzie przeogromna. Taniej nie znaczy gorzej, dlatego zachęcamy do takiego rozwiązania.

Fotobudka na wesele

Jeśli zastanawiacie się nad tym jakie atrakcje weselne zapewnić gościom, to zarówno fotobudka diy jak i ta tradycyjna, będą strzałem w dziesiątkę. O tym jakie jeszcze atrakcje weselne moglibyście wykorzystać na swoim weselu dowiecie się z naszego bloga.

jak zrobić fotobudke

 

Czy pomogłem odpowiedzieć Wam na pytanie jak zrobić fotobudkę ? Być może szukaliście innego rozwiązania, ale mimo wszystko wierzę, że taka fotobudka na wesele, to ciekawy pomysł.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *