Kawkowo Wesele

Powiem tak… Czekałem na Nowe Kawkowo wesele w stodole od wielu, wielu lat. Nie liczyłem jednak, że trafię w tak odlotowy klimat. Wszystko było spójne. Ci ludzie właśnie w tym miejscu i moja skromna osoba;) Reportaż ślubny w takich warunkach robi się sam. Czułem się jak ryba w wodzie. Chłopaki z ekipy TwoiWodzireje świetnie prowadzili imprezę, ale to żadna nowość – polecam.

Szczerze mi osobiście bardzo podobają się te zdjęcia, kiedy szliśmy z kościoła do stodoły. Nigdy wcześniej nie miałem okazji robić takich zdjęć, ale bardzo bym chciał, aby się to zmieniło. Było dość chłodno, ale nie na parkiecie! Miałem co robić i było mi z tym bardzo dobrze.

Oglądajcie obowiązkowo z muzyką:

Wesele w Stodole Warmińsko Mazurskie

Jeśli zastanawiacie się nad nowym kawkowem, jako miejscu na imprezę weselną, to nie zapomnijcie napisać do mnie czy mam wolny termin. Impreza w stodole, to coś wyjątkowe, ale nie dla każdego. Ta impreza idealnie pasowało do pary młodej. Czuli się dobrze w tym klimacie, jak również ich przyjaciele i rodzina.

KAWKOWO WESELE *STODOŁA! To nie mogło się nie udać!

Zdjęcia z przygotowań? Jasne! Dlaczego nie podczas mycia zębów? Spokojnie… Takich zdjęć nie robię wszystkim parom młodym. Zależy mi na tym, aby na zdjęciach pokazać WAS jako WAS. Reportaż ślubny ma być przecież naturalny. Nie wymuszam zachowań na ludziach, jedynie czasami „prowadzę” przez sesje ślubną tak, aby była swoboda.

Fotograf powinien być elastyczny i umieć dopasować się do stylistyki/charakteru ślubu.

Chyba jakoś szczególnie zapamiętam nasz przemarsz z kościoła do stodoły. Było to tak niepoprawne i piękne, że na długo zostanie w mojej fotograficznej pamięci.

Ślub w Kawkowie

Jeśli się jeszcze zastanawiacie, to nie ma nad czym. Skoro bierzecie pod uwagę stodołę zamiast sali typu glamour np. To obstawiam, że myśleliście o tym od lat. Nie rezygnujcie z marzeń. Wiem, że rodzina lubi kręcić nosem. To zupełnie zrozumiałe. Tak jest bardzo często. Nie specjalnie się tym przejmujcie. To Wasz dzień. Wasz ślub i wesele. Niech będzie takie jakie sobie wymarzyliście.

Stodoła WARMIŃSKO MAZURSKIE

Chcielibyście mieć ślub kościelny? Jak sami widzicie kościół ma tak blisko sali, że można się przespacerować i przy okazji zrobić świetne zdjęcia z takiego przejścia z kościoła na salę. Stodoła w warmińsko mazurskie ? To świetna opcja. Impreza w stodole!

Przy okazji zobaczcie kameralny ślub na mazurach.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *