Fotograf i Kamerzysta na Wesele Warszawa

Fotograf i Kamerzysta na Wesele Warszawa

Cześć! Jeśli jakimś cudem trafiliście na naszą stronę pod frazą kamerzysta na wesele Warszawa tzn.  że moje umiejętności w pozycjonowaniu strony idą co raz lepiej. Wideofilmowanie ślubów oraz fotografia to coś w czym czujemy się świetnie i mamy wielką radość, kiedy kolejne nasze pary są zachwycone efektami. Wychodzimy z założenia, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą, dlatego staramy się docierać do ludzi, którzy lubią właśnie taki styl filmów i zdjęć ślubnych.

kamerzysta na wesele warszawa

Najlepszy kamerzysta – Co to znaczy

Najlepszy kamerzysta na wesele dla Was to ten, którego prace Wy czujecie najbardziej. Przecież gdyby zadać komuś pytanie jaka marka samochodu jest najlepsza, to odpowiedź kierowców Volvo byłaby, że jest to pewnie Volvo itd. To co dla jednych jest najlepsze, dla drugich może być wręcz beznadziejne. Wasz najlepszy kamerzysta na ślub powinien przede wszystkim dobrze się z Wami rozumieć. Przeglądając portfolio jesteście w stanie mniej więcej stwierdzić czy taki film ślubny będzie odpowiedni. Filmy i zdjęcia ślubne w Warszawie wykonywaliśmy już wielokrotnie i lubimy tu wracać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Teledysk ślubny teledysk z wesela

Jeśli zależy Wam na krótki teledysku ślubnym ok. 15 minutowym, to jesteście pod właściwym adresem, bo najdłuższe filmy jakie robimy na życzenie nie trwają więcej niż 40 minut. Teledysk ślubny natomiast trwa mniej więcej 15 minut i jest to bardzo dynamiczne kino akcji, do którego chce się później wracać wiele, wiele razy, a na tym przecież Wam i nam również zależy. Koniec robienia filmów, które później wędrują „na półkę” i gromadzą jedynie kurz. Żyjemy w czasach gdzie w ciągu kilku sekund jesteśmy w stanie podzielić się naszym filmem ślubnym z bliskimi na końcu świata i fajnie, kiedy ten film chcemy odtwarzać kilka, kilkadziesiąt czy kilkaset razy.

Kamerzysta na wesele mazowieckie

No dobra pomyślałaś/eś sobie „szukam kamerzysty” i co teraz? Którego wybrać i gdzie szukać? Województwo mazowieckie to jedno z najważniejszych miejsc na naszej ślubnej mapie. Mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku i dlatego jakiś czas temu stwierdziłem, że warto spróbować podbić Warszawę naszą konkurencyjną ofertą. Od roku 2008, kiedy to zacząłem przygodę z branżą ślubną, dużo się zmieniło. Te zmiany są bardzo pozytywne. Filmowanie wesel dawniej nie było dla mnie czymś porywającym, ponieważ rzadko trafiała nam się para, która odważyłaby się na film ślubny krótszy niż 40 minut. Na przestrzeni dekady, to się zmieniło i postanowiliśmy trochę więcej pokazać na polu film ślubny.

Filmy ślubne Warszawa

Warszawa skupia w sobie wielu utalentowanych filmowców, ale dostrzegliśmy szanse na to, aby pokazać również nasze spojrzenie. Jesteśmy fanami dobrego kina i bardzo nas cieszy, kiedy trafią do nas osoby, które podobnie jak my cenią sobie przemyślane kadry i niesztampowy montaż. Uważam, że film ma nie tylko wyglądać profesjonalnie, ale również budzić emocje. Jesteśmy otwarci na to, aby poznać Wasze oczekiwania. Wiemy, że kluczowym jest uchwycenie naszych par takimi jakimi są. To ma być Wasz filmy ślubny, a nie nasz szablon do którego mielibyście się dopasować. Fotograf i kamerzysta na wesele Warszawa.

 

Fotograf i kamerzysta Warszawa opinie

„Bardzo polecam filmy Ledziński:) Na naszym
Filmie weselnym Jerzemu całkowicie udało się uchwycić klimat i wszystkie emocje towarzyszące tej wyjątkowej dla nas chwili. Świetny dobór muzyki i kadrów sprawia ze za każdym razem wzruszamy się oglądając film. Elastyczność, uśmiech, pozytywne podejście, a także pełna dyskrecja podczas filmowania potwierdzają tylko klasę i pełen profesjonalizm Jerzego. Serdecznie polecam wszystkim firmę Ledziński.pl :)”

Opinie naszych klientów znajdują się również na naszej głównej stronie. Wybaczcie, że jest ich jedynie garstka, ale nie chcemy też przytłaczać osób zainteresowanych ilością opinii, które mają jedynie charakter podglądowy, a bardziej zachęcamy do tego by poświęcić kilka minut na przejrzenie naszych zdjęć ślubnych i filmów. Poza tym opinie kto umieściłby na swojej stronie jakieś niepochlebną opinie? Dlatego zachowajcie dystans do tej części oferty. Skontaktujcie się z nami najlepiej telefonicznie, żeby sprawdzić czy nadajemy na podobnych falach lub wyślijcie do nas maila przy pomocy formularza kontaktowego – KONTAKT.

Kamerzysta na wesele cena

Ile bierze kamerzysta na wesele ? Ile to kosztuje? Koszt wideofilmowania na wesele w naszej ofercie na sezon 2022 zaczyna się 4000zł. Ceny uzależnione są od ilości operatorów, miejsca i terminu Waszego wesela. Jeśli chcecie poznać szczegóły naszej oferty, to nie czekajcie, tylko skontaktujcie się z nami.