Kamerzysta na wesele WARSZAWA

Interesują Cię ambitne filmy ślubne? Czy po wpisaniu Kamerzysta na wesele Warszawa wyskoczyła Ci właśnie ta strona i masz nadzieję na to, że w końcu Twoje poszukiwania się skończyły? Ja również mam taką nadzieję. Z uwagi na fakt iż sąsiadujemy z województwem podlaskim, postanowiliśmy skierować naszą ofertę również na te tereny. Mieszkamy na mazurach, w krainie tysiąca jezior, a konkretnie w Giżycku. Naszą przygodę z fotografią i filmowaniem ślubów rozpoczęliśmy w roku 2008 i mamy mnóstwo klientów, którzy nas polecają. Dlaczego to robią? Do naszej pracy podchodzimy z przekonaniem, że zadowolony klient, to 50% kolejnego klienta.

ślub i wesele

Miła Para wzięła ślub

zobacz, a będzie miło:)

*

Kamerzysta Warszawa

fotograf olsztyn Jerzy Ledziński

Do każdego klienta staram się podejść indywidualnie. Reportaż ślubny to nie to samo co sesja ślubna. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ zdarza się, że ktoś może szukać kamerzysty w Warszawie, który będzie w dużym stopniu ustawiać do zdjęć ślubnych.

Myślicie o teledysku ślubnym, który za każdym razem będzie Was chwytać za serce? Nasza praca to dla nas coś więcej niż tylko sposób na zarobienie pieniędzy. Stawiamy na rozwój po to by zdobywać co raz to większe zainteresowanie, ale również po to, aby nie stało się to dla nas rutyną. Teledysk ślubny pod Warszawą te trzy słowa mogą okazać się kluczowe. Może po ich wpisaniu trafiliście na najlepszą ekipę właśnie dla Was.

Szukasz profesjonalnego kamerzysty na wesele w Warszawie ?

No właśnie czy jest taki kamerzysta? Łatwo to sprawdzić. Jak myślisz, kiedy zapytasz 1000 osób o to, który muzyk jest najlepszy to czy wynik sprawi, że wybierzesz właśnie jego? Mówi się, że są gusta i guściki albo, że o gustach się nie rozmawia. Te stare porzekadła mają w sobie 100% prawdy. Najlepszy kamerzysta na wesele to trochę taki mit. Filmowanie ślubów ma wiele odcieni i nie warto sugerować się samymi opiniami, ale przede wszystkim należy przeglądać filmy ślubny danego kamerzysty.

Poza tym musimy być świadomi, że nikt raczej nie będzie chwalić się mniej pochlebnymi opiniami i w rezultacie szukając opinii o jakimś fotografie bądź kamerzyście znajdziecie przede wszystkim pięcio gwiazdkowe rekomendacje. Nie ma w tym nic dziwnego. Natomiast jeśli o kimś gdzieś na grupach piszą źle, to też nie musi to być prawda, ponieważ jak w każdej branży nie zawsze wina jest po jednej stronie. Często ludzie nie czytają umów, tylko je podpisują, a to może później budzić niepotrzebne nieporozumienia.

Tak jak wspomniałem wcześniej, dla nas szalenie ważne jest by trafiać na pary młode, które chcą właśnie takich produkcji filmowych jakie oferujemy. To już praktycznie wyklucza późniejsze rozczarowania bo wiedzą czego mogą się spodziewać.

fotograf na ślub Warszawa

Ile kosztuje wideofilmowanie w Warszawie ?

Chcesz dobrego kamerzysty na wesele pod Warszawą, który jest w stanie wszystko pokazać z najlepszej strony, więc jeśli czujesz się piękna, to bardzo dobrze! Ale będziesz jeszcze piękniejsza na naszych fotografiach. Jeśli czujesz się brzydka, to zapomnij o tym, żeby szukać gdzie indziej – pokażemy Cię z takiej strony o jakiej nie wiedziałaś i zobaczysz, że i Ty nie jesteś wcale brzydka!

Nasze pary młode zabieramy tam gdzie wiemy, że może z tego wyniknąć coś oryginalnego i część z nich umieszczam na tej stronie, abyście mogli jak najszybciej zweryfikować czy takie zdjęcia to te, których szukacie. A może szukasz fotografa ślubnego i kamerzysty? Koniecznie skontaktuj się z nami.

film ślubny |

Kamerzysta na wesele Warszawa

Mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku i dlatego jakiś czas temu stwierdziłem, że warto spróbować podbić mazowieckie naszą konkurencyjną ofertą. Film ślubny w Warszawie? Może jednak na mazurach. Od roku 2008, kiedy to zacząłem przygodę z branżą ślubną, dużo się zmieniło. Te zmiany są bardzo pozytywne.

fotograf ślubny na wesele
Naturalne zdjęcia

Szukasz wideofilmowania na wesele ?

W naszej pracy stawiamy na dobrą komunikację. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania naszych klientów w 100% po to, aby nas polecali, ponieważ nie ma lepszej reklamy niż ta, kiedy polecają nas zadowoleni klienci. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Fotografia, to branża w której kluczową rolę odgrywają zdjęcia. Traktujemy każde kolejne zlecenie jako okazje do tego, aby nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale również rozbudować portfolio o nowe zdjęcia, które będą przyciągać do nas nowe osoby chcące podjąć z nami współpracę.

Nasze usługi filmowanie w standardowym pakiecie na wesele zaczynają się od 4000zł. Nasi klienci najczęściej wybierają opcje 40 minutowego filmu oraz dodatkowej wersji skróconej, o której wspomniałem wcześniej – teledysk ślubny. Cena uzależniona jest od miejsca w którym organizujecie ślub i wesele, od terminu oraz czasami od tego czy nie jest to oferta last minute przy której zdarza się udzielić jakiegoś rabatu.

Najlepszy kamerzysta – Co to znaczy

Najlepszy kamerzysta na wesele dla Was to ten, którego prace Wy czujecie najbardziej. Przecież gdyby zadać komuś pytanie jaka marka samochodu jest najlepsza, to odpowiedź kierowców Volvo byłaby, że jest to pewnie Volvo itd. To co dla jednych jest najlepsze, dla drugich może być wręcz beznadziejne. Wasz najlepszy kamerzysta na ślub powinien przede wszystkim dobrze się z Wami rozumieć. Przeglądając portfolio jesteście w stanie mniej więcej stwierdzić czy taki film ślubny będzie odpowiedni. Filmy i zdjęcia ślubne w Warszawie wykonywaliśmy już wielokrotnie i lubimy tu wracać.

Teledysk ślubny teledysk z wesela

Jeśli zależy Wam na krótki teledysku ślubnym ok. 15 minutowym, to jesteście pod właściwym adresem, bo najdłuższe filmy jakie robimy na życzenie nie trwają więcej niż 40 minut. Teledysk ślubny natomiast trwa mniej więcej 15 minut i jest to bardzo dynamiczne kino akcji, do którego chce się później wracać wiele, wiele razy, a na tym przecież Wam i nam również zależy. Koniec robienia filmów, które później wędrują „na półkę” i gromadzą jedynie kurz. Żyjemy w czasach gdzie w ciągu kilku sekund jesteśmy w stanie podzielić się naszym filmem ślubnym z bliskimi na końcu świata i fajnie, kiedy ten film chcemy odtwarzać kilka, kilkadziesiąt czy kilkaset razy.

Kamerzysta na wesele mazowieckie

No dobra pomyślałaś/eś sobie „szukam kamerzysty” i co teraz? Którego wybrać i gdzie szukać? Województwo mazowieckie to jedno z najważniejszych miejsc na naszej ślubnej mapie. Mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku i dlatego jakiś czas temu stwierdziłem, że warto spróbować podbić Warszawę naszą konkurencyjną ofertą. Od roku 2008, kiedy to zacząłem przygodę z branżą ślubną, dużo się zmieniło. Te zmiany są bardzo pozytywne. Filmowanie wesel dawniej nie było dla mnie czymś porywającym, ponieważ rzadko trafiała nam się para, która odważyłaby się na film ślubny krótszy niż 40 minut. Na przestrzeni dekady, to się zmieniło i postanowiliśmy trochę więcej pokazać na polu film ślubny.

Filmy ślubne Warszawa

Warszawa skupia w sobie wielu utalentowanych filmowców, ale dostrzegliśmy szanse na to, aby pokazać również nasze spojrzenie. Jesteśmy fanami dobrego kina i bardzo nas cieszy, kiedy trafią do nas osoby, które podobnie jak my cenią sobie przemyślane kadry i niesztampowy montaż. Uważam, że film ma nie tylko wyglądać profesjonalnie, ale również budzić emocje. Jesteśmy otwarci na to, aby poznać Wasze oczekiwania. Wiemy, że kluczowym jest uchwycenie naszych par takimi jakimi są. To ma być Wasz filmy ślubny, a nie nasz szablon do którego mielibyście się dopasować. Fotograf i kamerzysta na wesele Warszawa.

Fotograf i kamerzysta Warszawa opinie

„Bardzo polecam filmy Ledziński:) Na naszym
Filmie weselnym Jerzemu całkowicie udało się uchwycić klimat i wszystkie emocje towarzyszące tej wyjątkowej dla nas chwili. Świetny dobór muzyki i kadrów sprawia ze za każdym razem wzruszamy się oglądając film. Elastyczność, uśmiech, pozytywne podejście, a także pełna dyskrecja podczas filmowania potwierdzają tylko klasę i pełen profesjonalizm Jerzego. Serdecznie polecam wszystkim firmę Ledziński.pl :)”

Opinie naszych klientów znajdują się również na naszej głównej stronie. Wybaczcie, że jest ich jedynie garstka, ale nie chcemy też przytłaczać osób zainteresowanych ilością opinii, które mają jedynie charakter podglądowy, a bardziej zachęcamy do tego by poświęcić kilka minut na przejrzenie naszych zdjęć ślubnych i filmów. Poza tym opinie kto umieściłby na swojej stronie jakieś niepochlebną opinie? Dlatego zachowajcie dystans do tej części oferty. Skontaktujcie się z nami najlepiej telefonicznie, żeby sprawdzić czy nadajemy na podobnych falach lub wyślijcie do nas maila przy pomocy formularza kontaktowego – KONTAKT.

Kamerzysta na wesele cena

Ile bierze kamerzysta na wesele ? Ile to kosztuje? Koszt wideofilmowania na wesele w naszej ofercie na sezon 2022 zaczyna się 4000zł. Ceny uzależnione są od ilości operatorów, miejsca i terminu Waszego wesela. Jeśli chcecie poznać szczegóły naszej oferty, to nie czekajcie, tylko skontaktujcie się z nami.