Fotografia ślubna MAZURY

| Jakość ma znaczenie.

Małżeństwo fotografów

Połączyliśmy nasze siły i od dnia naszego ślubu działamy razem.

Jerzy Ledziński

Jerzy Ledziński

Natalia Ledzińska

Natalia Ledzińska

Sesja zdjęciowa na mazurach? Zobacz naszą ofertę

Wpisałaś/eś w wyszukiwarkę frazę fotograf mazury i wyświetliła się ta strona? Uff moja praca nie poszła na marne. Swoją drogą jestem ciekaw czy ta fraza przyciąga bardziej osoby odwiedzające mazury czy jednak lokalnych mieszkańców naszego cudownego regionu. Zapraszam teraz do sprawdzenia naszego portfolio i przekonania się czy właśnie takiego fotografa szukacie.

fotograf mazury warmińsko mazurskie
ślub i wesele

Rodzinny ślub na mazurach

koniecznie zobacz jak to wyglądało

Natalia + Victor

Villa Foksal Wesele

Warszawa

koniecznie zobacz

Pastwisko Mazury | Gorący wieczór panieński!

Dziewczyny dały czadu

Najlepszy fotograf na mazurach

Nie zależy nam na statusie bycia najlepszym fotografem na mazurach czy w ogóle w Polsce. Zależy nam na tym, aby trafiły do nas osoby, które podobnie jak my cenią sobie właśnie taki styl zdjęć jaki oferujemy. Najlepszy fotograf na mazurach to zazwyczaj ten, który zrobił zdjęcia Waszym znajomym, a oni polecili go Wam. To zupełnie normalne, że fotograf z polecenia cieszy się największym powodzeniem. Właśnie tak podchodzimy do naszej pracy – róbmy to tak, by nas polecano.

Fotograf Warmińsko Mazurskie

Podróżujemy po całym kraju. Z racji tego, że mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku, to najczęściej wykonujemy sesje zdjęciowe w województwie warmińsko-mazurskim. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą i chcielibyście poznać więcej detali co do ewentualnego dojazdu, kosztów itp. To zachęcamy do kontaktu telefonicznego – dobrze jest zamienić ze sobą kilka zdań, ponieważ stwarza to okazje, aby „wyczuć” czy ten fotograf mówi Waszym językiem.

Sesje rodzinne czy indywidualne?

Moja Żona Natalia Ledzińska prowadzi również oddzielnie stronę na której znajdziecie jedynie sesje rodzinne. Natalia ma świetne podejście do dzieci i potrafi nawiązać z nimi kontakt, który owocuje pięknymi zdjęciami, dlatego jeśli szukacie fotografa na sesje rodzinne na mazurach, to koniecznie skontaktujcie się z Natalią. Fotograf Mazury Jerzy Ledziński

Fotograf Mazury Cena

Jeśli nasze zdjęcia przypadły Wam do gustu, to zapraszamy do kontaktu. Nasze sesje zdjęciowe zaczynają się już od 600zł. Jednak, aby ustalić konkrety musimy poznać Wasze oczekiwania. Pozwólcie sobie na uwiecznienie kilku chwil na mazurach właśnie przed naszym obiektywem.