MENU

Fotograf Mazury

Fotograf Mazury

Wpisałaś/eś w wyszukiwarkę frazę fotograf mazury i wyświetliła się ta strona? Uff moja praca nie poszła na marne. Swoją drogą jestem ciekaw czy ta fraza przyciąga bardziej osoby odwiedzające mazury czy jednak lokalnych mieszkańców naszego cudownego regionu. Zapraszam teraz do sprawdzenia naszego portfolio i przekonania się czy właśnie takiego fotografa szukacie.

fotograf mazury warmińsko mazurskie

Najlepszy fotograf na mazurach

Nie zależy nam na statusie bycia najlepszym fotografem na mazurach czy w ogóle w Polsce. Zależy nam na tym, aby trafiły do nas osoby, które podobnie jak my cenią sobie właśnie taki styl zdjęć jaki oferujemy. Najlepszy fotograf na mazurach to zazwyczaj ten, który zrobił zdjęcia Waszym znajomym, a oni polecili go Wam. To zupełnie normalne, że fotograf z polecenia cieszy się największym powodzeniem. Właśnie tak podchodzimy do naszej pracy – róbmy to tak, by nas polecano.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Fotograf Warmińsko Mazurskie

Podróżujemy po całym kraju. Z racji tego, że mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku, to najczęściej wykonujemy sesje zdjęciowe w województwie warmińsko-mazurskim. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą i chcielibyście poznać więcej detali co do ewentualnego dojazdu, kosztów itp. To zachęcamy do kontaktu telefonicznego – dobrze jest zamienić ze sobą kilka zdań, ponieważ stwarza to okazje, aby „wyczuć” czy ten fotograf mówi Waszym językiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Sesje rodzinne czy indywidualne?

Moja Żona Natalia Ledzińska prowadzi również oddzielnie stronę na której znajdziecie jedynie sesje rodzinne. Natalia ma świetne podejście do dzieci i potrafi nawiązać z nimi kontakt, który owocuje pięknymi zdjęciami, dlatego jeśli szukacie fotografa na sesje rodzinne na mazurach, to koniecznie skontaktujcie się z Natalią. Fotograf Mazury Jerzy Ledziński

fotograf z mazur

Fotograf Mazury Cena

Jeśli nasze zdjęcia przypadły Wam do gustu, to zapraszamy do kontaktu. Nasze sesje zdjęciowe zaczynają się już od 600zł. Jednak, aby ustalić konkrety musimy poznać Wasze oczekiwania. Pozwólcie sobie na uwiecznienie kilku chwil na mazurach właśnie przed naszym obiektywem.

pin it

Justyna i Artur

*****

"Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

fotograf ślubny Sopot, Gdynia... Wrocław?

* * *

Nie opowiadamy o zdjęciach, to zdjęcia mają mówić, a takie zdjęcia ma zrobić fotograf ślubny. Emocje, niepowtarzalne momenty
i mnóstwo wzruszeń. Zdjęcia ślubne uruchamiają nasze wspomnienia,
to dzięki nim możemy cofnąć się w czasie.

Od dziecka byłem zafascynowany filmowym podejściem do życia, które mnie otacza. Często nakładając słuchawki i idąc przez miasto czułem, że właśnie tak lubię odbierać świat wokół mnie

- fotografia ślubna również pozwala mi na to, aby Wasz ślub pokazać tak abyście mogli z dumą otwierać album ślubny przed Waszymi bliskimi.

 

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny, który pokaże Was i Wasz ślub w najlepszym świetle. Na tym się nie oszczędza. Tu trzeba przemyślanej decyzji. W naszym blogu ślubnym możecie odnaleźć mnóstwo cennych wskazówek związanych z organizacją ślubu. Nasza praca nie zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu ślubnego, ani nie kończy jesienią, ponieważ nieustannie poszukujemy ścieżki dzięki której będziemy mogli docierać do jak największej liczby osób.