Fotograf Łomża | Portfolio

Reportaż ślubny może wywołać wzruszenie i jest to dla nas ogromna wartość. Szukając fotografa ślubnego spotkacie się z setkami podobnych zdań odnośnie podejścia do tej pracy. Może to wydawać się nudne i patetyczne, ale wierzcie mi, że w fotografii ślubnej jest to raczej nie uniknione

Fotografia w jakości premium.

Reportaż ślubny, fotografia rodzinna, fotografia wnętrz /architektury. Nie ograniczamy się do jednej kategorii zdjęć.

fotograf ślubny warszawa
sesja narzeczenska inspiracje
presety ślubne
fotograf olsztyn Jerzy Ledziński

Usługi fotograficzne na każda okazję

Witajcie na naszej stronie! Fotograf Łomża – Zajmujemy się fotografią i filmowaniem. Oferujemy wykonanie reportaży ślubnych, sesji rodzinnych oraz biznesowych. W zasadzie nie ma gałęzi fotografii, którą się nie zajmujemy… No może poza tymi rozbieranymi – to już nie nasza działka.

Sesje zdjęciowe dla firm stają się co raz bardziej popularne. Fotografia wnętrz i nieruchomości? Warto pomyśleć nad tym, jak wyeksponować to co chcemy sprzedać.

sesja zdjęciowa narzeczeńska
Postaw na fotografa z doświadczeniem

Fotografia Łomża

W naszej pracy stawiamy na dobrą komunikację. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania naszych klientów w 100% po to, aby nas polecali, ponieważ nie ma lepszej reklamy niż ta, kiedy polecają nas zadowoleni klienci. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Fotografia, to branża w której kluczową rolę odgrywają zdjęcia. Traktujemy każde kolejne zlecenie jako okazje do tego, aby nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale również rozbudować portfolio o nowe zdjęcia, które będą przyciągać do nas nowe osoby chcące podjąć z nami współpracę.

To oczywiste, że będziemy namawiać osoby zainteresowane do wybrania właśnie nas – tak działa każdy biznes. Jednak prowadzimy nasza firmę w pewien określony sposób – nie jesteśmy dla wszystkich. Uważam, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Fotografia ma to do siebie, że kiedy chcesz dotrzeć do wszystkich, to w rezultacie stajesz się nijaki. Zdjęcia ślubne, które możecie znaleźć w sieci mogą być piękne z różnych względów, a jednym z nich jest styl obróbki. Przeglądając nasze zdjęcia ze ślubów i wesel zwrócicie zapewne uwagę na naszą kolorystykę. Nie lubimy być dosłowni z naszych fotografiach, a post produkcja obrazu pozwala wyeksponować to co chcemy w sposób unikatowy.

ślub i wesele

Czerwonym autobusem do Villa Park Julianna

To był ogień!

ślub i wesele

Wesele w stodole KAWKOWO | Martyna i Jakub

Płonie stodoła, że aż straach!

Best world places to visit

Fotograf Łomża Sesje zdjęciowe

Jak wcześniej wspomniałem, nie ograniczamy się jedynie do zdjęć ślubnych, choć, to z nich głównie żyjemy. Lubimy podejmować się czasami dla odmiany innymi realizacjami tj. fotografia wnętrz, nieruchomości albo sesji zdjęciowych biznesowych, które w obecnych czasach mogą być świetną wizytówką firmy w sieci.

Fotograf na wesele Łomża

Nasze portfolio stoi przed Wami otworem. Zobaczcie sami czy taki fotograf na ślub Wam odpowiada i dzwońcie!