Fotografia rodzinna na mazurach i nie tylko

A ten kącik poświęcamy wszelkim pozostałym pomysłom na sesje rodzinne, ale w szczególności fotografia rodzinna. Pierwszy wpis zachęca do zrobienia bliskiej osobie oryginalnego prezentu, jakim jest voucher na sesję rodzinną. Ale będą też wpisy o ciekawych miejscach na sesję zdjęciową, sesjach rodzinnych, zimowych, jesiennych, w plenerze i wiele wiele innych! Podaruj swojej rodzinie wyjątkowy prezent jakim jest sesja zdjęciowa. To pamiątka, która stanie się częścią Waszego rodzinnego domu.

fotografia rodzinna

fotografia rodzinna mazury

Rodzinna sesja zdjęciowa | Kliknijcie w zdjęcie, aby zobaczyć więcej

Fotografia rodzinna przywraca wspomnienia

To nie jest dobro luksusowe, sesje rodzinne są relatywnie niedrogie. Spójrzmy prawdzie w oczy i policzmy ile pieniędzy poświęcamy na zabawki dla dzieci, a przecież zabawki wcześniej czy później trafią „do piwnicy”. Podarujcie swoim dzieciom coś co ma wartość dużo większą niż ta jednorazowa inwestycja.

Sesje rodzinne nie trwają długo, bo jak wiadomo, to dzieci decydują kiedy pora skończyć. Przybliżony czas trwania sesji to ok 60 minut. Preferujemy wykonywanie zdjęć zarówno w plenerze jak i w domu rodzinnym. Zależy nam na tym, aby sesja miała charakter reportażowy i pozowane zdjęcia ograniczyć do minimum. To ma być Wasza pamiątka i to macie być Wy na tych zdjęciach. Stawiamy na naturalność i spontaniczność.

Sesje brzuszkowe w domu czy w plenerze?

Żyjemy w Polsce gdzie jak wiadomo warunki atmosferyczne nie zawsze sprzyjają wykonaniu sesji w plenerze. Sesje brzuszkowe mogą pięknie uzupełnić rodzinny album ze zdjęciami.

Kronika rodzinna to skarb

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że mało kto z nas o tym myśli. Pomyślcie o tym jak cenne są dla Was albumy Waszych dziadków bądź rodziców, albo ile byście dali by takie mieć bo niestety przepadły. Osobiście uważam, że zdjęcia mają właściwości lecznicze bo przywołują wspomnienia dzięki którym możemy na nowo dostrzec co w życiu jest najważniejsze. Sesja rodzinna to zobrazowanie Waszej historii.

Wykonujemy sesje rodzinne na mazurach, ale nie zamykamy się na inne lokalizacje. Namawiamy do skorzystania z naszej oferty i pozdrawiamy!