Sesja zdjęciowa rodzinna, Sesja ślubna Mikołajki

Do Mikołajek mamy ok 30 minut drogi samochodem. Zdajemy sobie sprawę, że to urokliwe miasto jest odwiedzane przez turystów, którzy chcieliby mieć również pamiątkę, z tego miejsca, w postacie zdjęć lub filmu.

fotograf mikołajki sesja nad jeziorem rodzinna

Mikołajki | Majówka na Mazurach ?

Myślałem o tym już dawno, ale ciężko bywa z realizacją, kiedy ma się trochę obowiązków, albo jest się leniwym jak ja. Mam jednak nadzieję, że w końcu zrobiona przeze mnie strona przyciągnie Waszą uwagę i sprawdzicie nasze sesje zdjęciowe rodzinne i sesje ślubne.

Oferta

Naszą ofertę staramy się raczej dopasować indywidualnie do każdego klienta. Dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby zrozumieć lepiej potrzeby naszych klientów. Poza tym, taka rozmowa pomaga lepiej wyczuć siebie nawzajem i zorientować się czy fotograf u którego chcielibyście mieć sesje zdjęciową, jest osobą kontaktową.

Nasze sesje zdjęciowe zaczynają się od 500zł. Organizujemy również świetnej jakości albumy, odbitki i fotoksiążki w sprawdzonym laboratorium, z którego korzystamy już od wielu lat.

Sesja zdjęciowa Mikołajki | atrakcje i miejsca

Śluby, sesje rodzinne czy zlecenia komercyjne? Zajmujemy się fotografią ślubną i rodzinną głównie. Rzadziej, ale również realizujemy fotoreportaże dla firm.

Jeśli planujecie zorganizować ślub w Mikołajkach, to koniecznie sprawdźcie nasze portfolio. Znamy kilka urokliwych miejsc w okolicy, więc nie musicie zastanawiać się gdzie pojechać – to wszystko zostawcie nam. Mikołajki ? Zróbmy sesje zdjęciową, którą będziecie mogli się pochwalić przed bliskimi.

Pytanie do Was od Fotografa

Ile macie już takich sesji zdjęciowych za sobą? A może myślicie, że to nie dla Was? Często słyszę od osób, z którymi idę na sesję zdjęciową – „My nie jesteśmy modelami, więc może być ciężko” Wiecie co? W naszym portfolio znajdują się sesje zdjęciowe jedynie takich ludzi, którzy nie czują się modelami:)