Wesele i ślub nad jeziorem w Hotelu Jabłoń Lake Resort | Mazury Pisz

Jabłoń Mazury | Ślub i wesele nad jeziorem

Ostatnie wesele w Hotelu Jabłoń miałem jakieś 8 lat temu i to miejsce zapadło mi w pamięć – Jabłoń Mazury. Ciesze się, że mogłem znowu tu fotografować, ponieważ warunki do zdjęć są bardzo dobre. Zarówno wnętrze restauracji, jak i cały teren hotelu, sprzyjają dobrej fotografii ślubnej. Podoba mi się spójność w zakresie estetyki. Nie znajdziecie tam parasolów z logiem znanego browaru, bądź też znanych napoi gazowanych. Na stołach nie ma butelek ze swoimi świecącymi po oczach etykietami, które psują zdjęcia. Znajdziecie tu miejsce zrobione ze smakiem i poczujecie piękno mazur.

Włącz PLAY i dopiero później oglądaj zdjęcia:)

wesele w hotelu jabłoń
ślub nad jeziorem mazury

Przygotowania w miejscu wesela – koniecznie!

Błagam… Jeśli to czytacie, to weźcie sobie do serca moją radę i zameldujcie się w hotelu, w którym zostajecie po weselu, już od przygotowań, albo i wcześniej. Ubolewam nad faktem, że niestety wiele par nie korzysta z tego komfortu, który jest obustronny. Już tłumaczę. U Kasi i Piotra, fotografowałem przygotowania w tym samym miejscu, w którym później odbyło się wesele. Jest to ogromne ułatwienie pracy fotografa, który może skupić się na swojej pracy, bez presji związanej czasami z bardzo problematycznymi przejazdami pomiędzy domem pana młodego, pani młodej, kościoła i sali. Poza tym często warunki w hotelach bardziej sprzyjają dobrym zdjęciom. Nie musicie specjalnie sprzątać (no chyba, że zdołaliście już nabałaganić) i jeśli weźmiecie duży pokój w hotelu, to możecie liczyć na fajne zdjęcia. Już nie wspomnę o sytuacjach, kiedy młodzi mają sale w jakimś dworku czy pałacu… zdjęcia w takich miejscach wychodzą często rewelacyjnie. Gorąco namawiam do tego, aby właśnie tak organizować przygotowania. Wesele w hotelu Jabłoń, to jeden z wielu przykładów.

panna młoda przygotowania

Jabłoń Mazury | Ślub plenerowy nad jeziorem

Oto jeden z powodów za który uwielbiam nasze mazury – jeziora. Tego mogą nam zazdrościć na całym świecie. Ślub plenerowy w krainie tysiąca jezior, tak na dobrą sprawę nie potrzebuje dekoracji, ale jeśli są to tylko na plus. Mazury zagwarantują, że goście zapamiętają Wasz ślub na długie lata. Organizując wesele w hotelu Jabłoń, możecie skorzystać z idealnych warunków do ślubu plenerowego.

jabłoń mazury

Jabłoń Mazury Wesele nad jeziorem

Czy tu trzeba coś dodawać? Sami zobaczcie jak wygląda wesele w takim miejscu. Tu nie potrzeba żadnych dodatkowych atrakcji, a jedynie ludzie, którzy chcą się dobrze bawić. Jabłoń Mazury, te dwa słowa mówią wszystko.

jabłoń mazury
jabłoń mazury pisz

Jabłoń Mazury Pisz

Hotel Jabłoń Pisz, to zdecydowanie jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na mapie mazur.

2 komentarze

  1. Wzruszyłam się! Chyba jeszcze bardziej niż w dniu naszego ślubu! Cudowne wspomnienia, które świetnie uchwyciłeś, pozwolą nam na długie lata pamiętać o tym wyjątkowym, ważnym dla nas dniu. Przypomną też dlaczego chcieliśmy powiedzieć sobie TAK w gronie naszych najbliższych! Było cudownie! Dziękujemy raz jeszcze za Twoją pracę! Kawał dobrej roboty!

    • Wesele w Hotelu Jabłoń, to był strzał w dziesiątkę! To była radość być Waszym fotografem ślubnym i jeszcze większą radością jest czytać później taki komentarz pod reportażem ślubnym. Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *