MENU

Wesele w Hotelu Jabłoń Lake Resort | Kasia i Piotr

Wesele w Hotelu Jabłoń Lake Resort pod Piszem

Ostatnie wesele w Hotelu Jabłoń miałem jakieś 8 lat temu i to miejsce zapadło mi w pamięć. Ciesze się, że mogłem znowu tu fotografować, ponieważ warunki do zdjęć są bardzo dobre. Zarówno wnętrze restauracji, jak i cały teren hotelu, sprzyjają dobrej fotografii ślubnej. Podoba mi się spójność w zakresie estetyki. Nie znajdziecie tam parasolów z logiem znanego browaru, bądź też znanych napoi gazowanych. Na stołach nie ma butelek ze swoimi świecącymi po oczach etykietami, które psują zdjęcia. Znajdziecie tu miejsce zrobione ze smakiem i poczujecie piękno mazur.

Włącz PLAY i dopiero później oglądaj zdjęcia:)

wesele w hotelu jabłoń

Przygotowania w miejscu wesela – koniecznie!

Błagam… Jeśli to czytacie, to weźcie sobie do serca moją radę i zameldujcie się w hotelu, w którym zostajecie po weselu, już od przygotowań, albo i wcześniej. Ubolewam nad faktem, że niestety wiele par nie korzysta z tego komfortu, który jest obustronny. Już tłumaczę. U Kasi i Piotra, fotografowałem przygotowania w tym samym miejscu, w którym później odbyło się wesele. Jest to ogromne ułatwienie pracy fotografa, który może skupić się na swojej pracy, bez presji związanej czasami z bardzo problematycznymi przejazdami pomiędzy domem pana młodego, pani młodej, kościoła i sali. Poza tym często warunki w hotelach bardziej sprzyjają dobrym zdjęciom. Nie musicie specjalnie sprzątać (no chyba, że zdołaliście już nabałaganić) i jeśli weźmiecie duży pokój w hotelu, to możecie liczyć na fajne zdjęcia. Już nie wspomnę o sytuacjach, kiedy młodzi mają sale w jakimś dworku czy pałacu… zdjęcia w takich miejscach wychodzą często rewelacyjnie. Gorąco namawiam do tego, aby właśnie tak organizować przygotowania. Wesele w hotelu Jabłoń, to jeden z wielu przykładów.

Ślub plenerowy nad jeziorem w hotelu Jabłoń

Oto jeden z powodów za który uwielbiam nasze mazury – jeziora. Tego mogą nam zazdrościć na całym świecie. Ślub plenerowy w krainie tysiąca jezior, tak na dobrą sprawę nie potrzebuje dekoracji, ale jeśli są to tylko na plus. Mazury zagwarantują, że goście zapamiętają Wasz ślub na długie lata. Organizując wesele w hotelu Jabłoń, możecie skorzystać z idealnych warunków do ślubu plenerowego.

Wesele w Hotelu Jabłoń

Czy tu trzeba coś dodawać? Sami zobaczcie jak wygląda wesele w takim miejscu. Tu nie potrzeba żadnych dodatkowych atrakcji, a jedynie ludzie, którzy chcą się dobrze bawić.

wesele w hotelu jabłoń

Jeśli chcecie skorzystać darmowych porad ślubnych, to zapraszam tutaj – PORADY ŚLUBNE.

 

2 Proszę o Twój komentarz :)
Zostaw swój komentarz

Twój email never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

  • Kasia28 sierpnia 2019 - 21:44

    Wzruszyłam się! Chyba jeszcze bardziej niż w dniu naszego ślubu! Cudowne wspomnienia, które świetnie uchwyciłeś, pozwolą nam na długie lata pamiętać o tym wyjątkowym, ważnym dla nas dniu. Przypomną też dlaczego chcieliśmy powiedzieć sobie TAK w gronie naszych najbliższych! Było cudownie! Dziękujemy raz jeszcze za Twoją pracę! Kawał dobrej roboty!OdpowiedzAnuluj

    • Jerzy Ledziński2 września 2019 - 10:31

      Wesele w Hotelu Jabłoń, to był strzał w dziesiątkę! To była radość być Waszym fotografem ślubnym i jeszcze większą radością jest czytać później taki komentarz pod reportażem ślubnym. Dziękuję!OdpowiedzAnuluj

pin it

Chcesz poznać naszą ofertę?

Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

Zobaczcie również nasze zdjęcia ze ślubów

tel. 508 534 416 | Jerzyel@gmail.com