MENU

Opinie

 

Kasia & Simon

*****

"We cannot recommend Jerzy Ledzinski enough. He was our photographer for our wedding at the end of June 2018 and did an excellent job. He was very professional and very flexible in his work which we really appreciated. We barely even noticed Jerzy was there taking photographs which meant he managed to capture so many beautiful natural photos. We received a wide variety of photos which were a perfect representation of the whole day. Thank you again for doing such a great job! Kasia&Simon"

 

Wioleta i Damian

*****

"W maju 2016 roku rozpoczęliśmy przygotowania do naszego wielkiego dnia. Wiedzieliśmy, że wybór fotografa i kamerzysty jest bardzo ważny. Natalię i Jerzego poleciła mi koleżanka. Muszę przyznać, że nadal jesteśmy pod wrażeniem szybkiej odpowiedzi Jerzego na nasze zapytanie; także późniejszy kontakt z Jerzym był błyskawiczny - pytanie i zaraz odpowiedź. Z Jerzym odbyła się sesja narzeczeńska, dodam że miała miejsce dwa dni przed ślubem, zależało nam na niej bardzo, gdyż chcieliśmy jedno zdjęcie wręczyć rodzicom na podziękowania. Zdjęcia jak i film przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, wszystko zostało uchwycone, najmniejsze detale. Jesteśmy pełni podziwu zdjęć jakie mają nasi goście, jak to wszystko zostało złapane - żywe zdjęcia. W ogóle nie stresowaliśmy się podczas sesji czy wesela, czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach obdarzyliśmy Natalię i Jerzego naszym zaufaniem i otrzymaliśmy piękną pamiątkę na całe nasze życie. Podczas odbierania całego materiału czuliśmy z mężem bijące ciepło z ich rodzinnego domu. Natalia & Jerzy Ledzińscy najlepszy team! Polecamy w 100%! "

Ola i Mateusz

*****

"Z całego serca polecamy zdjęcia oraz film, które na całe życie zostaną niesamowitą pamiątką. Idealna atmosfera, dyskretnie robione zdjęcia, profesjonalizm i przede wszystkim krótki czas oczekiwania na film oraz zdjęcia. Państwo Ledzińscy uchwycili nasz najpiękniejszy dzień perfekcyjnie :) polecamy "

Adam i Ewa

*****

"Polecamy z czystym sumieniem! Świetna współpraca i kontakt. Rewelacyjna jakoś albumów, niesamowicie szybki czas realizacji oraz znakomita organizacja. "

Kasia i Łukasz

*****

"Polecam tego fotografa w 100%. Jest bardzo pomocny, elastyczny wie co chce uchwycić i jak to zrobić. Dosłownie "uchwyci" każdą chwilę. Do tego mega przyjemny i pozytywny kontakt. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z wyboru Jerzego. "

Emilia i Marek

*****

"O sesji wykonanej przez Państwa Ledzińskich marzyłam od dawna. Poznaliśmy się kilka lat temu i od tego czasu podziwiałam jego zdjęcia w internecie. Marzenie ziściło się w postaci cudownej sesji ślubnej plenerowej, na którą wybraliśmy się do Giżycka aż z Warszawy 🙂 Warto było! Zdjęcia, jakie otrzymaliśmy są niezwykle profesjonalne, klimatyczne, a zarazem tak naturalne. Jest w nich tyle uczuć, tyle ciepła, miłości, radości! Podczas sesji panowała świetna, luźna atmosfera. Rozmowy i żarty sprawiały, że nie było miejsca na wymuszone pozowanie 😉 Mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia sesja u Was… Polecamy z całego serca! ❤

Justyna i Artur

*****

"Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

 

Kasia & Michał

*****

"Bardzo polecam filmy Ledziński:) Na naszym Filmie weselnym Jerzemu całkowicie udało się uchwycić klimat i wszystkie emocje towarzyszące tej wyjątkowej dla nas chwili. Świetny dobór muzyki i kadrów sprawia ze za każdym razem wzruszamy się oglądając film. Elastyczność, uśmiech, pozytywne podejście, a także pełna dyskrecja podczas filmowania potwierdzają tylko klasę i pełen profesjonalizm Jerzego. Serdecznie polecam wszystkim firmę Ledziński.pl :) "

tel. 508 534 416 | Jerzyel@gmail.com