MENU

IKEA family w domu fotografów

IKEA family ? Tak, tak, tak!

Nasz dom wypełniamy miłością, przyjazną atmosferą, zapachem świeżo mielonej kawy i… meblami IKEA. Bardzo bym chciał, aby był to wpis sponsorowany, ale niestety póki co, nie jest – #smuteczek. Nie chce też wcale zachęcać do zakupów właśnie w tym sklepie, a jedynie pokazać jakie mamy ładne meble i jak lubimy robić coś razem 🙂

Wolałbym pisać o jakiejś Polskiej marce, ale niestety… póki co, meble z IKEA trafiają w nasze gusta najbardziej.

IKEA familyprace domowewiertarka bosch

Janek uwielbia, kiedy przyjeżdża nowa dostawa mebli, które wcześniej zamówiliśmy przez internet. Jak sami widzicie na poniższym zdjęciu, ma nawet swoje własne narzędzia. Zabawkowa wiertarka BOSCH robi robotę!

składamy mebleTata pracujeWitek maluje

IKEA FAMILY – Klub Miłośników Domu

To przecież My! A wszędzie dobrze, ale w domu?… No właśnie. Dlatego wspólnie z moją ukochaną żonką Natalią, postanowiliśmy, że będziemy upiększać nasz dom jak tylko się da, aby czuć się w nim jak najlepiej. Meble kuchenne IKEA rozwiązały problem małej przestrzeni w poprzednim mieszkaniu, ale o tym może w innym wpisie. Ze względu na fakt, iż oboje pracujemy jako fotografowie ślubni i nasze biuro mieści się w domu, to musi tu być najlepiej na świecie!

Często słyszymy od naszych przyjaciół i gości, że od nas nie chce się wychodzić – czy może być lepsza recenzja? Jako, że jestem bardzo wrażliwy jak na faceta (to częściej ja wzruszam się na filmach niż Natalia), to moja żona nie narzeka, że musi wybierać to wszystko sama. Ogólnie to niewiele rzeczy robimy oddzielnie, przebywamy ze sobą praktycznie 24 godziny na dobę i nawet do pracy często jeździmy razem, kiedy klienci zamawiają u nas fotografie ślubne i film. Może brzmi to jak szaleństwo dla małżeństw, które widzą się dziennie po 3-4 godziny bądź mniej, ze względu na to, że praca ich do tego zmusza, ale to właśnie takiego szaleństwa potrzebuje ten świat wokół nas.

Potrzebujemy być ze sobą nie tylko na święta, dlatego chwytajcie za wiertarkę, młotek i śrubokręt! Zróbcie coś razem. Przy wszelkich domowych remontach radzimy zachować bezpieczny dystans psychiczny, ponieważ zamiast czerpania radości z tych wspólnych chwil, można się po prostu pokłócić 🙂 Chociaż… będzie to kolejna okazja, żeby się pogodzić!

IKEA IVAR

Nie musicie jechać do IKEA

Prawie bym zapomniał polecić Wam świetną firmę (niestety to też niesponsorowana reklama), która realizuje takie zamówienia ze sklepów IKEA. Ta firma to ARIBA – bardzo polecamy, ponieważ są to sympatyczni ludzie, którzy szczerze dbają o klienta!

Jak Wam się podoba takie rozwiązanie?

Nam bardzo! Prosimy, abyście zostawili komentarz – wystarczy nawet zwykłe „wow! super” albo „fajne” 😉

Zachęcamy Was do sprawdzenia naszego BLOGa!

 

0 Proszę o Twój komentarz :)
Zostaw swój komentarz

Twój email never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

  pin it

  Justyna i Artur

  *****

  "Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

  Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

  Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

  fotograf ślubny Sopot, Gdynia... Wrocław?

  * * *

  Nie opowiadamy o zdjęciach, to zdjęcia mają mówić, a takie zdjęcia ma zrobić fotograf ślubny. Emocje, niepowtarzalne momenty
  i mnóstwo wzruszeń. Zdjęcia ślubne uruchamiają nasze wspomnienia,
  to dzięki nim możemy cofnąć się w czasie.

  Od dziecka byłem zafascynowany filmowym podejściem do życia, które mnie otacza. Często nakładając słuchawki i idąc przez miasto czułem, że właśnie tak lubię odbierać świat wokół mnie

  - fotografia ślubna również pozwala mi na to, aby Wasz ślub pokazać tak abyście mogli z dumą otwierać album ślubny przed Waszymi bliskimi.

   

   

  Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny, który pokaże Was i Wasz ślub w najlepszym świetle. Na tym się nie oszczędza. Tu trzeba przemyślanej decyzji. W naszym blogu ślubnym możecie odnaleźć mnóstwo cennych wskazówek związanych z organizacją ślubu. Nasza praca nie zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu ślubnego, ani nie kończy jesienią, ponieważ nieustannie poszukujemy ścieżki dzięki której będziemy mogli docierać do jak największej liczby osób.