IKEA family ? Tak, tak, tak!

Nasz dom wypełniamy miłością, przyjazną atmosferą, zapachem świeżo mielonej kawy i… meblami IKEA. Bardzo bym chciał, aby był to wpis sponsorowany, ale niestety póki co, nie jest – #smuteczek. Nie chce też wcale zachęcać do zakupów właśnie w tym sklepie, a jedynie pokazać jakie mamy ładne meble i jak lubimy robić coś razem 🙂

Wolałbym pisać o jakiejś Polskiej marce, ale niestety… póki co, meble z IKEA trafiają w nasze gusta najbardziej.

IKEA familyprace domowewiertarka bosch

Janek uwielbia, kiedy przyjeżdża nowa dostawa mebli, które wcześniej zamówiliśmy przez internet. Jak sami widzicie na poniższym zdjęciu, ma nawet swoje własne narzędzia. Zabawkowa wiertarka BOSCH robi robotę!

składamy mebleTata pracujeWitek maluje

IKEA FAMILY – Klub Miłośników Domu

To przecież My! A wszędzie dobrze, ale w domu?… No właśnie. Dlatego wspólnie z moją ukochaną żonką Natalią, postanowiliśmy, że będziemy upiększać nasz dom jak tylko się da, aby czuć się w nim jak najlepiej. Meble kuchenne IKEA rozwiązały problem małej przestrzeni w poprzednim mieszkaniu, ale o tym może w innym wpisie. Ze względu na fakt, iż oboje pracujemy jako fotografowie ślubni i nasze biuro mieści się w domu, to musi tu być najlepiej na świecie!

Często słyszymy od naszych przyjaciół i gości, że od nas nie chce się wychodzić – czy może być lepsza recenzja? Jako, że jestem bardzo wrażliwy jak na faceta (to częściej ja wzruszam się na filmach niż Natalia), to moja żona nie narzeka, że musi wybierać to wszystko sama. Ogólnie to niewiele rzeczy robimy oddzielnie, przebywamy ze sobą praktycznie 24 godziny na dobę i nawet do pracy często jeździmy razem, kiedy klienci zamawiają u nas fotografie ślubne i film. Może brzmi to jak szaleństwo dla małżeństw, które widzą się dziennie po 3-4 godziny bądź mniej, ze względu na to, że praca ich do tego zmusza, ale to właśnie takiego szaleństwa potrzebuje ten świat wokół nas.

Potrzebujemy być ze sobą nie tylko na święta, dlatego chwytajcie za wiertarkę, młotek i śrubokręt! Zróbcie coś razem. Przy wszelkich domowych remontach radzimy zachować bezpieczny dystans psychiczny, ponieważ zamiast czerpania radości z tych wspólnych chwil, można się po prostu pokłócić 🙂 Chociaż… będzie to kolejna okazja, żeby się pogodzić!

IKEA IVAR

Nie musicie jechać do IKEA

Prawie bym zapomniał polecić Wam świetną firmę (niestety to też niesponsorowana reklama), która realizuje takie zamówienia ze sklepów IKEA. Ta firma to ARIBA – bardzo polecamy, ponieważ są to sympatyczni ludzie, którzy szczerze dbają o klienta!

Jak Wam się podoba takie rozwiązanie?

Nam bardzo! Prosimy, abyście zostawili komentarz – wystarczy nawet zwykłe „wow! super” albo „fajne” 😉

Zachęcamy Was do sprawdzenia naszego BLOGa!

 

Zostaw komentarz