MENU

Hotel st Bruno | Anna i Andreas | Wesele

Hotel st Bruno | Wesele

Miałem wielką przyjemność fotografować w pięknym miejscu jakim jest Hotel st Bruno w Giżycku. Jednak zanim zobaczycie zdjęcia z wesela, zobaczcie jak to się wszystko zaczęło tego dnia.

Moją prace rozpocząłem tym razem od ceremonii w kościele parafialnym p.w. Św. Antoniego Padewskiego w miejscowości Banie Mazurskie. Na spokojnie oczekiwałem przyjazdu gości i pary młodej a atmosfera była bardzo przyjazna. Pogoda sprzyjała a sam kościół na niewielkim wzgórzu tuż przy drodze prezentował się bardzo zacnie. Było to jedno z tych zleceń kiedy parę młodą spotykam oko w oko dopiero w dzień ślubu. Przywitali mnie bardzo ciepło i raczej nie wyglądali na mocno zestresowanych. Sam nie wiem jak często się wzruszam na przysiędze, ale kiedy stałem tuż obok pary młodej tak się właśnie stało. Poza słowami samej przysięgi Pan młody skierował do Pani młodej dodatkowych kilka wersów mówiących o jego miłości do niej. Nie pamiętam już co konkretnie powiedział ale Pani młoda rozpłakała się i potrzebowała chwili aby zacząć składać przysięgę swojemu ukochanemu. Tak… w tym momencie sam prawie pękłem i pewnie jakby ktoś mnie wtedy widział to zobaczyłby, że z trudem zachowuje zimną krew. Serce się raduje kiedy mogę uczestniczyć w takim ślubie.

Przyjęcie weselne miało miejsce w Hotel St Bruno w Giżycku i to właśnie tutaj miałem okazje spróbować potraw, które zapadły mi w pamięć. Jestem fotografem ślubnym od jakichś 8 lat i mam już pewną skale porównawczą co do jakości potraw w naszych mazurskich restauracjach. W moim prywatnym odczuciu stwierdzam, że to właśnie u nas w Giżycku, w Hotelu St Bruno zjadłem najlepszy obiad. Druga ważna sprawa, a z perspektywy fotografa ważniejsza to to, że restauracja jak i cały hotel St Bruno promienieje elegancją i ciepłem – uwielbiam ciepłe klimaty pomieszczeń. Czas zleciał mi dość szybko ponieważ to miejsce pobudzało moją wyobraźnie do wykonywania co raz to ciekawszych kadrów.

0 Proszę o Twój komentarz :)
Zostaw swój komentarz

Twój email never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

    pin it

    Chcesz poznać naszą ofertę?

    Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

    Zobaczcie również nasze zdjęcia ze ślubów

    tel. 508 534 416 | Jerzyel@gmail.com