Hotel Mansor Wesele | Agnieszka & Kamil | Warszawa


Hotel Mansor Wesele

Wreszcie… udało mi się obrobić wszystkie zdjęcia ze ślubu Agnieszki i Kamila. Nigdy wcześniej nie zrobiłem tylu zdjęć i musiałem poświęcić na ich obróbkę dwa albo nawet trzy razy więcej czasu niż zazwyczaj – opłaciło się. Nie mogło być inaczej ponieważ od początku do końca to zlecenie było skazane na sukces. Do Warszawy wyjechałem z samego rana tak aby mieć duży zapas czasu w razie różnych nieprzewidzianych sytuacji, które mogłyby utrudnić dotarcie na miejsce. Fotografowanie praktycznie zawsze zaczynam od przygotowań Pana młodego, tak było i tym razem. Rodzice Kamila ugościli mnie bardzo życzliwie, porozmawialiśmy, napiłem się dobrej kawy i powoli zaczynałem oswajać wszystkich z moim obiektywem. Zdjęcia z przygotowań wyjątkowo postanowiłem wykonać na tarasie ponieważ dawał on nam sporą przestrzeń i fajne światło – poza tym lubię uciekać od schematów. Standardowo jak to bywa na przygotowaniach, pojawił się problem z zapięciem muszki i standardowo nie byłem w stanie pomóc.

Duży zapas czasu sprzyjał jak zwykle i na spokojnie korzystając z mojego niezawodnego GPSa udałem się do Agnieszki. Na miejscu była Pani kosmetyczka, siostry Pani młodej, rodzice, ekipa filmowa i… ja! Było dużo radości, rozmów i śmiechu. Moje ulubione zdjęcie z tych przygotowań ustrzeliłem z tzw. biodra 🙂 to to na którym Pani młoda trzyma szklankę z kawą i się pięknie śmieje – uwielbiam takie zdjęcia.

hotel mansor wesele

Osoby, które czytają nas również na facebook-u znają historię moich przeżyć w związku z przejazdem do kościoła przez Warszawę. Nie jestem za bardzo obyty z tym miastem i szczerze kiedy musiałem pokonać jedno z najbardziej skomplikowanych rond w stolicy to bałem się, że zaraz wjedzie we mnie tramwaj – nie wjechał! hurra!

Ceremonia zaślubin Agnieszki i Kamila odbyła się w przepięknej katedrze św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika na Pradze-Północ w Warszawie. Wykonywanie fotoreportażu w takim miejscu to czysta przyjemność i naprawdę nie trzeba się specjalnie wysilić aby zrobić dobre zdjęcie… dlatego starałem się zrobić bardzo dobre.

Po ceremonii udaliśmy się na sale weselną w ząbkach a konkretnie do Hotelu Mansor . Bardzo mi się tam spodobało i mam nadzieje, że jeszcze tam wrócę.

Na sesje plenerową Państwo młodzi przyjechali do mnie na mazury i spędziliśmy razem fajny czas. Bardzo ciepło będę wspominać to zlecenie bo doceniam kiedy ktoś po prostu ufa temu, że potrafię zrobić dobre zdjęcia.