MENU

Wesele w Hotelu Loft | Anna i Peter

Hotelu Loft | Fotograf Suwałki

Suwałki… miasto, które kojarzy się z niską temperaturą – taki nasz biegun północny. Jednak w te wakacje cały północny wschód wyjątkowo nie był taki chłodny i 10 września odczułem to na własnej skórze. Było bardzo słonecznie a miasto opustoszałe jakby gdzieś w innym rejonie miasta rozdawali coś za darmo. Było tak spokojnie, że kiedy przyjechałem pod kościół i oczekiwałem na przyjazd pary młodej to zacząłem się zastanawiać czy to aby właśnie ten kościół. Goście jednak zaczęli się pojawiać na ok 10-15 minut przed mszą i mogłem odetchnąć z ulgą, że wszystko jest w porządku. Jak widać na zdjęciach mój fotoreportaż zaczyna się spod kościoła – na życzenie młodych.

Ceremonia miała miejsce w kościele przy parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suwałki mogą pochwalić się zabytkowym hotelem, który został rozbudowany o nowoczesne elementy, tak więc wesele w hotelu loft na długo zostanie w mojej pamięci.

suwałki hotel lofthotel loft suwałki

Taka ciekawostka ze strony hotelu –

„Hotel Loft 1898 znajduje się w budynku XIX-wiecznych koszar carskich (…) 
Goście mają możliwość skosztowania dań kuchni regionalnej i kresowej, a także kuchni europejskiej w Restauracji Tatarak. Doskonałym miejscem na odpoczynek przy kawie czy koktajlu jest natomiast stylowy Lobby Bar. Wieczór najlepiej spędzić w wystrzałowym Klubie Dynamit, usytuowanym w podziemiach hotelu lub w spa wyposażonym w trzy rodzaje saun i jacuzzi.

Ogromny atut Hotelu Loft 1898 to jego lokalizacja. Obiekt usytuowany jest niedaleko trasy międzynarodowej Via Baltica, niemal na styku granic czterech państw”

Wesele w Hotelu Loft

Na pewno zapamiętam z tej imprezy kilka rzeczy. Po pierwsze atmosfera – panowała po prostu radość i luz, nie odczułem jakiegokolwiek stresu ze strony pary młodej, gości, czy rodziców. Według mojej obserwacji może to być zasługa gości i rodziny Pana młodego z zagranicy.

Widać wyraźnie pewną różnicę w mentalności pomiędzy naszymi narodami – możemy się od siebie wzajemnie nauczyć kilku dobrych rzeczy, a w tym przypadku tego pozytywnego, bez stresowego podejścia do wydarzenia jakim jest ślub.

Po drugie zespół – WOW!… nie są tani i dobrze bo taka jakość zasługuje na dobre wynagrodzenie. Niejednokrotnie przechadzając się po parkiecie i fotografując miałem po prostu chęć aby zacząć bawić się ze wszystkimi.

wesele w hotelu loft suwałkiwesele w hotelu loft

0 Proszę o Twój komentarz :)
Zostaw swój komentarz

Twój email never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *

    pin it

    Chcesz poznać naszą ofertę?

    Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

    Zobaczcie również nasze zdjęcia ze ślubów

    tel. 508 534 416 | Jerzyel@gmail.com