M & R | Mercedes Club Mrągowo

Fotoreportaż ok 50km od domu więc prawie jak w domu. Nigdy wcześniej nie byłem w Marcedes Club Mrągowo i liczyłem na to, że skoro to mercedes to będzie ciekawie – nie przeliczyłem się. Tego dnia fotografowałem głównie obiektywem Canon 50mm f/1.2 L, była to dobra decyzja ponieważ miałem przestrzeń, która pozwalała mi wykorzystać uroki tego szkiełka. Po dotarciu na miejsce moim oczom ukazały się piękne perły motoryzacji i pomyślałem, że ten fotoreportaż wniesie coś innego do naszego portfolio. Miejsce w którym znajduje się ta sala i hotel sprzyja wypoczynkowi, jest tam całkiem cicho, tuż obok jest jezioro a przede wszystkim są to obrzeża miasta.

Polecam włączyć muzykę i dopiero wtedy zacząć oglądać.

Jak tylko wszedłem do hotelu, moją uwagę przykuła czerwona ściana a na niej napis „Mercedes Club” z elementem pojazdu.

fotoreportaż

Dotarłem do pokoju Pana Młodego i jak zazwyczaj ma to miejsce, zdjęcia z takich przygotowań to kilka minut. Było spokojnie i bez pośpiechu a to sprzyja mojej pracy.

Przy pomocy GPSa dotarłem do Pani Młodej bardzo sprawnie, jedynie znaleźć miejsce parkingowe nie było łatwo a to przecież niewielkie miasto. Tutaj dam wskazówkę tym co zaczynają przygodę z fotografią ślubną. Starajcie się tak postawić auto aby później sprawnie nim wyjechać. Lepiej żeby stało dalej ale dawało możliwość szybkiego wyjazdu aniżeli tuż przy domu, gdzie zaraz ktoś może nas zablokować. Praca tego dnia przebiegała jak w zegarku ponieważ nie było pośpiechu – pośpiech to wróg. Zwracam się z prośbą i radą do przyszłych par młodych – nie śpieszcie się.

 

Miałem przyjemność drugi raz fotografować w pięknym kościele p.w. Matko Bożej Saletyńskiej w Mrągowie, w jeszcze piękniejszym miejscu bo na wzgórzu. Jest to bardzo malownicze i dość nietypowe jak na mazury miejsce. Górzysty teren sprawia, że mamy tu południowy akcent Polski.


mercedes club

Przyjęcie weselne poprowadzili „Twoi Wodzireje” i z tego miejsca chciałbym ich serdecznie pozdrowić bo współpraca z Nimi była czystą przyjemnością. Efekty tej współpracy to nie tylko zadowoleni goście i para młoda ale również ja – fotograf. Dlaczego? ponieważ ich profesjonalne podejście do tematu jak również ich profesjonalny sprzęt sprawiło, że mamy świetne zdjęcia z samej zabawy.

mercedes club mrągowo

dekoracje

 

dekoracje mercedes

leave comment please

Zapraszam do sprawdzenia naszego portfolio