Fotografia ślubna Radom

Dojazd do Justyny i Artura pochłonął mnóstwo czasu, ale czego się robi, żeby pod frazą fotografia ślubna Radom, wyskoczyć w wynikach wyszukiwania kolejnym potencjalnym klientom 😉 Musiałem pokonać ok 380km i nie byłoby to jakimś szalonym wyzwaniem gdyby nie fakt, że jechałem „spokojnymi” drogami. Było mi tak spokojnie, że podróż wydawała się nie mieć końca, a ja zacząłem się zastanawiać, po co właściwie brałem zlecenie z tak daleka? Wyjechałem dzień wcześniej i zatrzymałem się u naszych przyjaciół ze wsi Jedlnia, oddalonej od Radomia jakieś 17km.

Pracę zacząłem na kilka godzin przed ceremonią ślubną, w domu rodzinnym Artura. Na miejscu poznałem ekipę filmującą, do której link zostawię TUTAJ. Polecam ich, ponieważ mają podobne poczucie humoru do mojego i nawet potrafią filmować.

Nie chciałbym Was zanudzać kilkudziesięcioma zdjęciami z samych przygotowań, dlatego postanowiłem, że umieszczę ich właśnie tyle.

Wesoła atmosfera

U Justyny było tak, że momentami zastanawiałem się czy my się, aby nie znamy. W zasadzie to pierwszy raz dostałem takiej śmiechawki z panną młodą i bałem się, że wszyscy wybuchniemy śmiechem, kiedy weszli rodzice, aby błogosławić swoje dzieci. Nie zrozumcie mnie źle. Znacie to uczucie, kiedy nagle musisz zachować powagę, a jeszcze przed chwilą prawie płakałeś ze śmiechu? To była właśnie taka sytuacja. Sam kontakt wzrokowy na chwilę przed tym, jak rodzice przystąpili do błogosławieństwa, był niebezpieczny i mógł skończyć się nieopanowaną śmiechawką. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ lubię trafiać na ludzi z którymi się rozumiem. Oczywiście nie musimy od razu śmiać się z tych samych żartów, ale jeśli jest nić porozumienia, to zdjęcia z takiego ślubu bronią się same.

Piękny kościół w Tczowie

A naprzeciwko tego pięknego kościoła (Parafia św. Jana Chrzciciela w Tczowie) mnóstwo banerów reklamowych powywieszanych na ogrodzeniach – zrób piękne zdjęcie z takim tłem! Powodzenia! Takie rzeczy się niestety zdarzają i trzeba sobie jakoś radzić. Z jednej strony piękny kościół, a od strony wjazdu kościoła kompletny bałagan. Czekałem, żeby zrobić jakieś dobre zdjęcie Justynie i Arturowi w ich… (szukam dobrego słowa) KLAWYM! Małym sportowym autku, ale warunki tym razem nie sprzyjały. Czy mimo to, wyszło dobrze? Piszcie w komentarzach.

Leśny Dwór Skaryszew Wesele | Fotografia ślubna Radom

Powinienem pisać o tym jaka była super zabawa czy zostawić tu garść informacji dla przyszłych par młodych, które myślą nad tym czy zrobić wesele na tej sali? Myślę, że zdjęcia mówią wystarczająco dużo o tym jakie to było wesele – to było WESELE! Natomiast co do samej sali… Nie należy ona do tych, które sprzyjają fotografii, jest dość trudna do okiełznania. Wyzwalanie lamp na sali, która ma kolumny wiąże się z ograniczeniami w postaci niechcianych ceni. Jak sobie z tym poradziłem? Zobaczcie sami i piszcie w komentarzach:)

Leśny Dwór Skaryszew WeseleLeśny Dwór Skaryszew Weselefotografia ślubna radom

Sesja ślubna w Giżycku i okolicach

Nie musiałem namawiać Justyny i Artura do tego, aby przyjechali na sesję w moje strony. Najzabawniejsze jednak było to, że sesja udała się dopiero przy drugim podejściu. Państwo młodzi na co dzień mieszkają w Warszawie i stamtąd właśnie jechali do mnie na sesje ok 3,5 godziny. Po otarciu na miejsce okazało się, że… Artur nie schował do samochodu swojego garnituru:) Przy drugim podejściu, kilka dnia później, wszystko się udało. Jeszcze raz zachęcam do pozostawienia komentarza pod wpisem:)

fotografia ślubna radom

Zobaczcie koniecznie pozostałe reportaże ślubne.

Zostaw komentarz