A & A | St Bruno | ślub | wesele

Fotograf wesele Olsztyn Giżycko Anna & Andreas | Hotel St Bruno

 

Mam wielką przyjemność podzielić się z Wami wrażeniami i fotografiami z tego dnia. Moją prace rozpocząłem tym razem od ceremonii w kościele parafialnym p.w. Św. Antoniego Padewskiego w miejscowości Banie Mazurskie.

Na spokojnie oczekiwałem przyjazdu gości i pary młodej a atmosfera była bardzo przyjazna. Pogoda sprzyjała a sam kościół na niewielkim wzgórzu tuż przy drodze prezentował się bardzo zacnie.

Było to jedno z tych zleceń kiedy parę młodą spotykam oko w oko dopiero w dzień ślubu. Przywitali mnie bardzo ciepło i raczej nie wyglądali na mocno zestresowanych.

Sam nie wiem jak często się wzruszam na przysiędze, ale kiedy stałem tuż obok pary młodej tak się właśnie stało. Poza słowami samej przysięgi Pan młody skierował do Pani młodej dodatkowych kilka wersów mówiących o jego miłości do niej.

Nie pamiętam już co konkretnie powiedział ale Pani młoda rozpłakała się i potrzebowała chwili aby zacząć składać przysięgę swojemu ukochanemu.

Tak… w tym momencie sam prawie pękłem i pewnie jakby ktoś mnie wtedy widział to zobaczyłby, że z trudem zachowuje zimną krew.

Serce się raduje kiedy mogę uczestniczyć w takim ślubie.

Przyjęcie weselne miało miejsce w Hotelu St Bruno w Giżycku i to właśnie tutaj miałem okazje spróbować potraw, które zapadły mi w pamięć.

Jestem fotografem ślubnym od jakichś 8 lat i mam już pewną skale porównawczą co do jakości potraw w naszych mazurskich restauracjach.

W moim prywatnym odczuciu stwierdzam, że to właśnie u nas w Giżycku, w Hotelu St Bruno zjadłem najlepszy obiad.

Druga ważna sprawa, a z perspektywy fotografa ważniejsza to to, że restauracja jak i cały hotel St Bruno promienieje elegancją i ciepłem – uwielbiam ciepłe klimaty pomieszczeń.

Czas zleciał mi dość szybko ponieważ to miejsce pobudzało moją wyobraźnie do wykonywania co raz to ciekawszych kadrów.

 

 

fotograf wesele olsztyn

Jeśli chcielibyście polecić nas komuś a zapomnicie nazwę strony to wystarczy, że wpiszecie fotograf wesele Olsztyn w wyszukiwarce a prawdopodobnie pojawimy się w wynikach wyszukiwania.