Emilia & Maciej | Rydzewo

Fotograf wesele Białystok | Emilia & Maciej

Fotograf wesele Białystok

Dobrze jest czasami jak fotograf ma jakieś mniejsze zlecenie, tak właśnie było tym razem. Ślub jak i przyjęcie odbyły się w miejscowości Rydzewo.
Gospoda pod czarnym łabędziem choć urokliwa to dla fotografa dość ciemna, dobrze jest mieć jakieś jasne obiektywy – ja mam.

Tak się złożyło, że sesje postanowiliśmy zrobić tego samego dnia, ponieważ Państwo młodzi następnego dnia wyjeżdżali a pogoda również nie zapowiadała się optymalnie.
Gospoda pod Czarnym Łabędziem posiada swój własny port, tak więc postanowiliśmy szybko skorzystać z dobrej pogody choć nie zawsze słońce chowało się za chmurami i utrudniało to pracę.
Jak zwykle można było liczyć na pozytywnych żeglarzy, którzy udostępnili pokład swojej łodzi abym mógł wykonać takie zdjęcie jakich potrzebuje.

Jak na ok 30 minut pracy w plenerze z efektów jestem zadowolony. Po powrocie do gospody Państwo Młodzi zatańczyli swój pierwszy taniec już jako mąż i żona.
Walka ze słońcem jednak ciągle trwała i wykonanie dobrego zdjęcia pod światło było dość trudne. Po dwóch godzinach na sali przyszła pora wracać do domu…

fotografia białystok

Fotograf ślubny Suwałkifotograf białystok

fotograf wesele Białystok

fotograf wesele Białystok

fotograf wesele Białystok

Fotograf ślubny Suwałki

Jak widać fotoreportaż z tego ślubu jest dość skromny ale tak się złożyło, że byłem tylko od mszy św. do 2 godzin na samym przyjęciu. Rzadko bywam w tym miejscu a szkoda bo gospoda czarny łabędź jest bardzo klimatycznym miejscem. Bardzo mnie cieszy fakt, że na tym krótki zleceniu zdołałem zrobić jedno z moich ulubionych fotografii ślubnych. Tak mam na myśli to zdjęcie z miniatury wpisu. Żałuję tylko, że nie mam już plików RAW z tego zlecenia i jedyne co mogłem zrobić to trochę podrasować pliki jpg… mam nadzieje jednak, że urok tego miejsca zdołałem w tych kilku kadrach ukazać na tyle aby zachęcić do takich miejsc.

Bardzo bym chciał aby było jak najwięcej przyjęć weselnych w takim klimacie lub zbliżonym do niego. Uwielbiam rustykalne klimaty ale niestety póki co nie miałem okazji za bardzo takich ślubów fotografować.

Marta Szewczak13 października 2015 - 21:53

W Czarnym Łabędziu tylko piękne zdjęcia wychodzą;-)

Beata Żmijewska14 października 2015 - 10:46

Piękne 🙂

Apartamenty nad jeziorem - agroturystyka6 listopada 2015 - 10:38

Świetne….

Magdalena Juk27 listopada 2015 - 14:35

Też miałam okazję wziąć ślub w tym miejscu, ożyły wpsomnienia 🙂 Piękne kadry!