Anna & Peter | Hotel Loft

Fotograf Suwałki | Anna & Peter | Hotel Loft

Suwałki… miasto, które kojarzy się z niską temperaturą – taki nasz biegun północny. Jednak w te wakacje cały północny wschód wyjątkowo nie był taki chłodny i 10 września odczułem to na własnej skórze.

Było bardzo słonecznie a miasto opustoszałe jakby gdzieś w innym rejonie miasta rozdawali coś za darmo. Było tak spokojnie, że kiedy przyjechałem pod kościół i oczekiwałem na przyjazd pary młodej to zacząłem się zastanawiać czy to aby właśnie ten kościół.

Goście jednak zaczęli się pojawiać na ok 10-15 minut przed mszą i mogłem odetchnąć z ulgą, że wszystko jest w porządku. Jak widać na zdjęciach mój fotoreportaż zaczyna się spod kościoła – na życzenie młodych.

Ceremonia miała miejsce w kościele przy parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Suwałki mogą pochwalić się zabytkowym hotelem, który został rozbudowany o nowoczesne elementy i to właśnie w nim, w Hotelu Loft odbyła się impreza weselna.

 

fotograf suwałkifotograf suwałki

 

 

Taka ciekawostka ze strony hotelu –

„Hotel Loft 1898 znajduje się w budynku XIX-wiecznych koszar carskich (…) 
Goście mają możliwość skosztowania dań kuchni regionalnej i kresowej, a także kuchni europejskiej w Restauracji Tatarak. Doskonałym miejscem na odpoczynek przy kawie czy koktajlu jest natomiast stylowy Lobby Bar. Wieczór najlepiej spędzić w wystrzałowym Klubie Dynamit, usytuowanym w podziemiach hotelu lub w spa wyposażonym w trzy rodzaje saun i jacuzzi.

Ogromny atut Hotelu Loft 1898 to jego lokalizacja. Obiekt usytuowany jest niedaleko trasy międzynarodowej Via Baltica, niemal na styku granic czterech państw”

Na pewno zapamiętam z tej imprezy kilka rzeczy. Po pierwsze atmosfera – panowała po prostu radość i luz, nie odczułem jakiegokolwiek stresu ze strony pary młodej, gości, czy rodziców. Według mojej obserwacji może to być zasługa gości i rodziny Pana młodego z zagranicy.

Widać wyraźnie pewną różnicę w mentalności pomiędzy naszymi narodami – możemy się od siebie wzajemnie nauczyć kilku dobrych rzeczy, a w tym przypadku tego pozytywnego, bez stresowego podejścia do wydarzenia jakim jest ślub.

Po drugie zespół – WOW!… nie są tani i dobrze bo taka jakość zasługuje na dobre wynagrodzenie. Niejednokrotnie przechadzając się po parkiecie i fotografując miałem po prostu chęć aby zacząć bawić się ze wszystkimi.

Fotograf suwałki

 

fotograf suwałkifotograf ślubny suwałki

fotograf suwałki

no comments
komentuj

Twój email is never published or shared. Wymagane pola są oznaczone *