Fotograf Olsztyn

Szukasz fotografa? Zajmujemy się każdym rodzajem fotografii. Mobilne studio fotograficzne Olsztyn ? Zadzwoń i umów się. Wykonujemy nie tylko zdjęcia ślubne, ale również biznesowe i reklamowe.

fotograf olsztyn Jerzy Ledziński

Firma Ledziński fotografia i film ma ogromne doświadczenie. Przekonaj się i zerknij w nasze portfolio. Jeśli interesują Cię zdjęcia profilowe, sesje indywidualne, to jesteś we właściwym miejscu. Fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Olsztyn 

Jeśli po wpisaniu w wyszukiwarkę fotograf ślubny Olsztyn właśnie ta strona pojawiła się u Ciebie w pierwszej dziesiątce, to ogromnie mnie to cieszy. Szukasz fotografa i nie wiesz od czego zacząć? Zobacz zdjęcia ślubne Olsztyn, a na naszym blogu jest mnóstwo porad, które przygotowaliśmy z myślą o parach młodych. Staramy się dzielić się zdjęciami ślubnymi na bieżąco, tak abyście mogli zorientować się czy fotograf ślubny, którego szukacie to właśnie MY. 

Fotografia ślubna na mazurach

Pracujemy w tej branży od wielu lat i jako fotograf ślubny Olsztyn odwiedziłem już kilkukrotnie wykonując reportaż ślubny. Efekty możecie zobaczyć w naszym portfolio. Nie lubimy dużo o tym pisać. Wolimy zachęcać naszymi fotografiami ze ślubów. Mamy ich za sobą całe mnóstwo. Wychodzimy z założenia, że klient ma być zadowolony, ponieważ to on później ma nas polecać, a nie słodko pierdzące opisy i podkreślanie na każdym kroku, że „fotografia to moja pasja”.

fotograf ślubny olsztyn

Fotograf Olsztyn? Oferta

Napiszcie do nas, albo najlepiej zadzwońcie i pogadajmy chwilę jak normalni ludzie, którzy nie szukają bubla, ale oferty premium. Nasza oferta ślubna wysyłana jest do Was na maila bądź możemy to wszystko obgadać przez telefon. Zachęcamy jednak do tego, aby najpierw poświęcić kilka minut do przejrzenia naszych zdjęć.

Staramy się na bieżąco dzielić różnymi poradami i inspiracjami związanymi ze ślubem i lubimy doradzać/pomagać naszym parom w kwestiach organizacyjnych. Lubimy się dzielić się tą wiedzą, ponieważ to zysk dla obu stron. Ważna jest dla nas dobra atmosfera i luźna relacja, która sprzyja na sesjach ślubnych w plenerze.

Zdjęcia ślubne Olsztyn | Fotograf ślubny Warmińsko Mazurskie

Reportaż ślubny rozumiem jako pokazanie chwil, które przeminęły i nie wszyscy mogli je zobaczyć, a nawet jeśli zobaczyli to i tak chcieliby mieć pamiątkę w postacie dobrych zdjęć ze ślubu i wesela. Warmińsko mazurskie śluby powoli nabierają nowego trendu, który idzie z zachodniej strony. Mam tu na myśli większe zaangażowanie w prace stylistek, dekoratorów, sal weselnych, zespołów muzycznych itd. Z moich obserwacji wynika, że ciągle jesteśmy trochę takim ogonem w branży ślubnej, ale na szczęście idzie to wszystko w dobrym kierunku. Osobiście jestem zwolennikiem takich działań, które korelują z tradycją danego regionu.

Fotograf Olsztyn na ślub

Zależy mi na tym, aby nas polecano, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się wysłuchać i zrozumieć charakter przyszłej pary młodej. W zdecydowanej większości sesje plenerowe ślubne realizujemy na mazurskich ziemiach. Fotograf ślubny Olsztyn i inne jego regiony powinien znać dobrze po to, aby po zapoznaniu się z parą móc lepiej dopasować styl sesji zdjęciowej.

Sesje ślubne Olsztyn

Sesje w plenerze to moja specjalność. Mieszkam w Giżycku i tutaj budowałem swój warsztat w temacie sesji zdjęciowych plenerowych. To malutkie miasto w kilkoma całkiem dobrymi lokalizacjami pod sesje plenerowe. Jednak z czasem te same miejsca trochę mi się opatrzyły i chcąc nie chcąc szukałem nowych rozwiązań. Nie zawsze skupiałem się jednak na tym, aby zmieniać miejsce, ile spróbować wykorzystać te same lokalizacje w inny sposób. To dzięki temu właśnie nauczyłem się wyciskać jak najwięcej z pozornie banalnych miejsc. Obecnie owocuje to tym, że kiedy trafiam w nowe urokliwe miejsce, to potrafię całkiem szybko znaleźć jego najlepsze strony i sprawić, aby para młoda wyszła najkorzystniej.

 

Fotograf ślubny Olsztyn cena

Ile to wszystko kosztuje ? Co jest w pakiecie? Czy wykonujemy sesje narzeczeńskie? Oczywiście dowiecie się tego wszystkiego jak tylko zdecydujecie się z nami skontaktować. Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy na naszym blogu ślubnym w dziale porady ślubne, a konkretnie we wpisie pytania do fotografa ślubnego. Dowiecie się z niego chyba wszystkiego o naszej pracy, ale jeśli będziecie mieć jeszcze jakieś pytania, to oczywiście zapraszamy do kontaktu.

Sesja narzeczeńska Olsztynie ?

Sesje narzeczeńskie nabrały dużej popularności, dlatego jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani, to czas to zmienić. Sprawdźcie naszego instagrama i przekonajcie się, że fajnie jest mieć taką pamiątkę z czasów narzeczeństwa. To świetna okazja, aby omówić plany związane z Waszym ślubem i oswoić się przed obiektywem fotografa ślubnego, którego wybraliście. Często zachęcamy do takich sesji naszych klientów, a nawet zdarzyło się iż para postanowiła wymienić fotografa właśnie na nas ze względu na atmosferę w czasie takiej sesji jak i oczywiście efekt końcowy.

Obserwujcie nas! Zdjęcia ślubne Olsztyn

Koniecznie wejdźcie na naszego instagrama. Może ta forma kontaktu będzie dla Was bardziej dogodna? Jak sami widzicie zostawiam tutaj kilka zdjęć z linkami do naszego konta na instagramie. Mam nadzieję, że te kilka zdjęć tutaj skusi Was do tego, żeby zacząć nas obserwować.

Kontakt z klientem

Nasza praca wymaga dobrego kontaktu z klientem. Czasami musimy być dobrymi psychologami, którzy pomogą parze młodej odnaleźć się na sesji ślubnej. Zdjęcia, które widzicie w naszym portfolio są właśnie takie dzięki temu miedzy innymi, że potrafimy znaleźć wspólny język z ludźmi, którzy zdecydowali się właśnie na współprace z nami. Jeśli nie czujecie się modelami, to wyobraźcie sobie, że w naszym portfolio nie ma (jak do tej pory) żadnych modeli. Zdecydowana większość to ludzie, którzy nie mieli pojęcia o tym jak to wszystko będzie wyglądać i bali się, że być może akurat z nimi będziemy mieć problem. Często słyszę, że osoby przed obiektywem czują się niepewnie – ja to rozumiem. Właśnie dlatego staram się prowadzić luźna atmosferę, która sprzyja zdjęciom pełnym emocji. Nie jest to łatwe, ale czego nie robi się dla spektakularnych efektów?