Fotograf ślubny OLSZTYN

Zbliża się Wasz dzień na który tak długo czekaliście? szukacie Fotografa ślubnego i kogo wybrać?

Małżeństwo fotografów

Połączyliśmy nasze siły
i od dnia naszego ślubu
działamy razem.

Jerzy Ledziński

Jerzy Ledziński

Natalia Ledzińska

Natalia Ledzińska

ślub i wesele

Folwark u Różyca

Reportaż ślubny z niesamowitego miejsca

Asia + Antoni

Reduta Banku Polskiego

Warszawa

Asia + Grzegorz

Cicha 23 Wesele

ślub i wesele

Rodzinny ślub na mazurach

koniecznie zobacz jak to wyglądało

Natalia + Victor

Villa Foksal Wesele

Warszawa

ślub i wesele

Miła Para wzięła ślub

zobacz, a będzie miło:)

ślub i wesele

Wesele w stodole KAWKOWO | Martyna i Jakub

Płonie stodoła, że aż straach!

Ile kosztuje fotograf na ślub w Olsztynie ?

Szukasz fotografa? Zajmujemy się każdym rodzajem fotografii. Mobilne studio fotograficzne Olsztyn ? Zadzwoń i umów się. Wykonujemy nie tylko zdjęcia ślubne, ale również biznesowe i reklamowe.

Firma Ledziński fotografia i film ma ogromne doświadczenie. Przekonaj się i zerknij w nasze portfolio. Jeśli interesują Cię zdjęcia profilowe, sesje indywidualne, to jesteś we właściwym miejscu. Fotograf Olsztyn


Jeśli po wpisaniu w wyszukiwarkę fotograf ślubny Olsztyn właśnie ta strona pojawiła się u Ciebie w pierwszej dziesiątce, to ogromnie mnie to cieszy. Szukasz fotografa i nie wiesz od czego zacząć? Zobacz zdjęcia ślubne Olsztyn, a na naszym blogu jest mnóstwo porad, które przygotowaliśmy z myślą o parach młodych. Staramy się dzielić się zdjęciami ślubnymi na bieżąco, tak abyście mogli zorientować się czy fotograf ślubny, którego szukacie to właśnie MY. 

Pracujemy w tej branży od wielu lat i jako fotograf ślubny Olsztyn odwiedziłem już kilkukrotnie wykonując reportaż ślubny. Efekty możecie zobaczyć w naszym portfolio. Nie lubimy dużo o tym pisać. Wolimy zachęcać naszymi fotografiami ze ślubów. Mamy ich za sobą całe mnóstwo. Wychodzimy z założenia, że klient ma być zadowolony, ponieważ to on później ma nas polecać, a nie słodko pierdzące opisy i podkreślanie na każdym kroku, że „fotografia to moja pasja”.

fotograf ślubny olsztyn

Szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego ?

Nasze reportaże ślubne zaczynają się od 4400zł w zależności od tego ile godzin mamy pracować w dniu ślubu, czy będziecie chcieli mieć sesję ślubną w Olsztynie, czy zamówicie dodatkowe fotoksiążki? Nasza oferta ślubna drożeje z każdym rokiem, ponieważ stale inwestujemy w nasz warsztat i zyskujemy popularność, a jak wiadomo im większy popyt, tym większa podaż, a co za tym idzie cena. Jeśli to czytasz, to upewnij się wysyłając do nas zapytanie, czy ta cena jest jeszcze aktualna, czy może jednak coś uległo zmianie. Nie oszczędzaj i postaw na profesjonalnego fotografa ślubnego. Oboje pochodzimy z mazur. Sesje zdjęciowe plenerowe. Znam mnóstwo ciekawych miejsc, miejsca na sesje ślubną ? Damy radę!

fotograf na ślub

Fotograf na ślub

Zależy mi na tym, aby nas polecano, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się wysłuchać i zrozumieć charakter przyszłej pary młodej. W zdecydowanej większości sesje plenerowe ślubne realizujemy na mazurskich ziemiach. Fotograf ślubny Olsztyn i inne jego regiony powinien znać dobrze po to, aby po zapoznaniu się z parą móc lepiej dopasować styl sesji zdjęciowej.

Sesje ślubne Olsztyn

Sesje w plenerze to moja specjalność. Mieszkam w Giżycku i tutaj budowałem swój warsztat w temacie sesji zdjęciowych plenerowych. To malutkie miasto w kilkoma całkiem dobrymi lokalizacjami pod sesje plenerowe. Jednak z czasem te same miejsca trochę mi się opatrzyły i chcąc nie chcąc szukałem nowych rozwiązań. Nie zawsze skupiałem się jednak na tym, aby zmieniać miejsce, ile spróbować wykorzystać te same lokalizacje w inny sposób. To dzięki temu właśnie nauczyłem się wyciskać jak najwięcej z pozornie banalnych miejsc. Obecnie owocuje to tym, że kiedy trafiam w nowe urokliwe miejsce, to potrafię całkiem szybko znaleźć jego najlepsze strony i sprawić, aby para młoda wyszła najkorzystniej.

Sesje narzeczńskie

Ile to wszystko kosztuje ? Co jest w pakiecie? Czy wykonujemy sesje narzeczeńskie? Oczywiście dowiecie się tego wszystkiego jak tylko zdecydujecie się z nami skontaktować. Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy na naszym blogu ślubnym w dziale porady ślubne, a konkretnie we wpisie pytania do fotografa ślubnego. Dowiecie się z niego chyba wszystkiego o naszej pracy, ale jeśli będziecie mieć jeszcze jakieś pytania, to oczywiście zapraszamy do kontaktu.