MENU

Fotograf ślubny Olsztyn

Fotograf ślubny Olsztyn

Jeśli po wpisaniu w wyszukiwarkę fotograf ślubny Olsztyn właśnie ta strona pojawiła się u Ciebie w pierwszej dziesiątce, to ogromnie mnie to cieszy. Szukasz fotografa i nie wiesz od czego zacząć? Na naszym blogu jest mnóstwo porad, które przygotowaliśmy z myślą o parach młodych. Staramy się dzielić się zdjęciami ślubnymi na bieżąco, tak abyście mogli zorientować się czy fotograf ślubny, którego szukacie to właśnie MY. Zachęcamy też do tego, abyście sprawdzili zakładkę FOTOGRAF O MNIE i zobaczyli kim jesteśmy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Fotografia ślubna na mazurach

Pracujemy w tej branży od wielu lat i jako fotograf ślubny Olsztyn odwiedziłem już kilkukrotnie wykonując reportaż ślubny. Efekty możecie zobaczyć w naszym portfolio. Nie lubimy dużo o tym pisać. Wolimy zachęcać naszymi fotografiami ze ślubów. Mamy ich za sobą całe mnóstwo. Wychodzimy z założenia, że klient ma być zadowolony, ponieważ to on później ma nas polecać, a nie słodko pierdzące opisy i podkreślanie na każdym kroku, że „fotografia to moja pasja”.

fotograf ślubny olsztyn

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Fotograf z Olsztyna? Oferta

Napiszcie do nas, albo najlepiej zadzwońcie i pogadajmy chwilę jak normalni ludzie, którzy nie szukają bubla, ale oferty premium. Nasza oferta ślubna wysyłana jest do Was na maila bądź możemy to wszystko obgadać przez telefon. Zachęcamy jednak do tego, aby najpierw poświęcić kilka minut do przejrzenia naszych zdjęć.

Staramy się na bieżąco dzielić różnymi poradami i inspiracjami związanymi ze ślubem i lubimy doradzać/pomagać naszym parom w kwestiach organizacyjnych. Lubimy się dzielić się tą wiedzą, ponieważ to zysk dla obu stron. Ważna jest dla nas dobra atmosfera i luźna relacja, która sprzyja na sesjach ślubnych w plenerze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Obserwujcie nas!

Koniecznie wejdźcie na naszego instagrama. Może ta forma kontaktu będzie dla Was bardziej dogodna? Jak sami widzicie zostawiam tutaj kilka zdjęć z linkami do naszego konta na instagramie. Mam nadzieję, że te kilka zdjęć tutaj skusi Was do tego, żeby zacząć nas obserwować.

Fotograf ślubny Warmińsko Mazurskie

Reportaż ślubny rozumiem jako pokazanie chwil, które przeminęły i nie wszyscy mogli je zobaczyć, a nawet jeśli zobaczyli to i tak chcieliby mieć pamiątkę w postacie dobrych zdjęć ze ślubu i wesela. Warmińsko mazurskie śluby powoli nabierają nowego trendu, który idzie z zachodniej strony. Mam tu na myśli większe zaangażowanie w prace stylistek, dekoratorów, sal weselnych, zespołów muzycznych itd. Z moich obserwacji wynika, że ciągle jesteśmy trochę takim ogonem w branży ślubnej, ale na szczęście idzie to wszystko w dobrym kierunku. Osobiście jestem zwolennikiem takich działań, które korelują z tradycją danego regionu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Fotografowie na ślub

Zależy mi na tym, aby nas polecano, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się wysłuchać i zrozumieć charakter przyszłej pary młodej. W zdecydowanej większości sesje plenerowe ślubne realizujemy na mazurskich ziemiach. Fotograf ślubny Olsztyn i inne jego regiony powinien znać dobrze po to, aby po zapoznaniu się z parą móc lepiej dopasować styl sesji zdjęciowej.

Sesje ślubne na warmii i mazurach

Sesje w plenerze to moja specjalność. Mieszkam w Giżycku i tutaj budowałem swój warsztat w temacie sesji zdjęciowych plenerowych. To malutkie miasto w kilkoma całkiem dobrymi lokalizacjami pod sesje plenerowe. Jednak z czasem te same miejsca trochę mi się opatrzyły i chcąc nie chcąc szukałem nowych rozwiązań. Nie zawsze skupiałem się jednak na tym, aby zmieniać miejsce, ile spróbować wykorzystać te same lokalizacje w inny sposób. To dzięki temu właśnie nauczyłem się wyciskać jak najwięcej z pozornie banalnych miejsc. Obecnie owocuje to tym, że kiedy trafiam w nowe urokliwe miejsce, to potrafię całkiem szybko znaleźć jego najlepsze strony i sprawić, aby para młoda wyszła najkorzystniej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Współpracujemy z firmami na terenie województwa warmińsko mazurskiego

Jeśli szukacie dobrej makijażystki, zespołu na ślub czy sali weselnej, to koniecznie napiszcie do nas. Musicie wiedzieć, że jesteśmy w tej branży od wielu lat i znamy trochę ludzi z branży ślubnej, których polecamy z pełną odpowiedzialnością. Nie polecamy na zasadzie „znam to polecam”. Dlatego zawsze staram się dowiedzieć jakie oczekiwania ma klient, po to, aby móc lepiej dopasować konkretnego usługodawcę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Fotograf ślubny Olsztyn cena

Ile to wszystko kosztuje ? Co jest w pakiecie? Czy wykonujemy sesje narzeczeńskie? Oczywiście dowiecie się tego wszystkiego jak tylko zdecydujecie się z nami skontaktować. Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy na naszym blogu ślubnym w dziale porady ślubne, a konkretnie we wpisie pytania do fotografa ślubnego. Dowiecie się z niego chyba wszystkiego o naszej pracy, ale jeśli będziecie mieć jeszcze jakieś pytania, to oczywiście zapraszamy do kontaktu.

Sesja narzeczeńska Olsztynie ?

Sesje narzeczeńskie nabrały dużej popularności, dlatego jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani, to czas to zmienić. Sprawdźcie naszego instagrama i przekonajcie się, że fajnie jest mieć taką pamiątkę z czasów narzeczeństwa. To świetna okazja, aby omówić plany związane z Waszym ślubem i oswoić się przed obiektywem fotografa ślubnego, którego wybraliście. Często zachęcamy do takich sesji naszych klientów, a nawet zdarzyło się iż para postanowiła wymienić fotografa właśnie na nas ze względu na atmosferę w czasie takiej sesji jak i oczywiście efekt końcowy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Kontakt z klientem

Nasza praca wymaga dobrego kontaktu z klientem. Czasami musimy być dobrymi psychologami, którzy pomogą parze młodej odnaleźć się na sesji ślubnej. Zdjęcia, które widzicie w naszym portfolio są właśnie takie dzięki temu miedzy innymi, że potrafimy znaleźć wspólny język z ludźmi, którzy zdecydowali się właśnie na współprace z nami. Jeśli nie czujecie się modelami, to wyobraźcie sobie, że w naszym portfolio nie ma (jak do tej pory) żadnych modeli. Zdecydowana większość to ludzie, którzy nie mieli pojęcia o tym jak to wszystko będzie wyglądać i bali się, że być może akurat z nimi będziemy mieć problem. Często słyszę, że osoby przed obiektywem czują się niepewnie – ja to rozumiem. Właśnie dlatego staram się prowadzić luźna atmosferę, która sprzyja zdjęciom pełnym emocji. Nie jest to łatwe, ale czego nie robi się dla spektakularnych efektów?

 

 

 

pin it

Justyna i Artur

*****

"Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

fotograf ślubny Sopot, Gdynia... Wrocław?

* * *

Nie opowiadamy o zdjęciach, to zdjęcia mają mówić, a takie zdjęcia ma zrobić fotograf ślubny. Emocje, niepowtarzalne momenty
i mnóstwo wzruszeń. Zdjęcia ślubne uruchamiają nasze wspomnienia,
to dzięki nim możemy cofnąć się w czasie.

Od dziecka byłem zafascynowany filmowym podejściem do życia, które mnie otacza. Często nakładając słuchawki i idąc przez miasto czułem, że właśnie tak lubię odbierać świat wokół mnie

- fotografia ślubna również pozwala mi na to, aby Wasz ślub pokazać tak abyście mogli z dumą otwierać album ślubny przed Waszymi bliskimi.

 

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny, który pokaże Was i Wasz ślub w najlepszym świetle. Na tym się nie oszczędza. Tu trzeba przemyślanej decyzji. W naszym blogu ślubnym możecie odnaleźć mnóstwo cennych wskazówek związanych z organizacją ślubu. Nasza praca nie zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu ślubnego, ani nie kończy jesienią, ponieważ nieustannie poszukujemy ścieżki dzięki której będziemy mogli docierać do jak największej liczby osób.