Joanka + Andrzej | Gdańsk

Fotograf ślubny Olsztyn | Joanka + Andrzej | Dom Gościnny w Wodzewie

Fotograf ślubny Olsztyn

Na początek, żeby wpłynąć optymalnie na pozycjonowanie mojej strony w pierwszym akapicie napiszę, że ja – fotograf z mazur, wreszcie postanowiłem podzielić się fotografiami ze ślubu moich znajomych – lepiej późno niż wcale. Szkoda było mi nie wstawić tych zdjęć ponieważ jestem z nich bardzo zadowolony, no i dość rzadko mamy okazje fotografować śluby poza granicami Warmii i Mazur a to ze względu na trudności związane z podróżowaniem. Byliśmy w sumie bardziej gośćmi weselnymi niż „wykonawcami” a konkretnie ja, ponieważ Państwo Młodzi chcieli mieć jedynie zdjęcia. Andrzej spisał się na medal i zorganizował nam i naszym znajomym przyjemny pobyt nad morzem. Mieliśmy jakieś 100-150 metrów do morza – REWELACJA. Wiadomo, że w gronie znajomych takie zlecenia w połączeniu z wypoczynkiem to po prostu bajka – dlatego też ten jakże przyjemny i pozytywny klimat udzielił się mi tak bardzo, że zdjęcia wykonałem na poziomie z którego jestem bardzo zadowolony. Po ceremonii udaliśmy się do małej wsi WODZOWO a konkretnie do pięknego Domu Gościnnego, który emanował rustykalnymi klimatami.

Wpis, który tu widzicie został „odświeżony” w styczniu 2017r. Przez te 2 lata od ślubu Joanki i Andrzeja pogłębiałem intensywnie tajniki obróbki i stwierdzam, że ciężko mi wybrać jakąś jedną konkretną. To ludzie i miejsca tworzą dany klimat i w tym przypadku akurat ta obróbka wg mnie pasuje do tych fotografii. W naszym portfolio możecie znaleźć fotografie ślubne, których obróbka może odbiegać od tej tutaj i cóż mogę powiedzieć? Staram się zachować pewną spójność ale też nie chciałbym zdegradować pewnej kolorystyki.

Fotograf Ślubny OlsztynFotograf Ślubny Olsztyn

fotograf ślubny olsztyn

fotograf ślubny olsztyn

Jak widać wieczorem warto wyjść na miasto i zrobić kilka zdjęć w mniej oficjalnych strojach. Było sympatycznie a Gdańsk ze swoim starym miastem ewidentnie sprzyja fotografom. Ogólnie uwielbiam starówki i fajnie byłoby zaliczyć wszystkie w naszym kraju i nie tylko.