Fotografia GIŻYCKO | Portfolio

PROFESJONALNY FOTOGRAF WYRÓŻNIA SIĘ WŁAŚNIE TYM, ŻE POTRAFI PORADZIĆ SOBIE W KAŻDYCH WARUNKACH.

FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI | Zdjęcia z drona

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Sesje zdjęciowe | CAŁY KRAJ

Musiałby ktoś być chyba z lodu, żeby nie angażować w tą prace swoich emocji. Wiąże się to niestety często z tym, że bardzo przeżywamy wszelkie opinie i robimy co w naszej mocy, aby każda para później nas polecała. Jeśli postanowiliście przeczytać to o czym tutaj (w dość chaotyczny sposób) postanowiłem napisać, to mam nadzieję, że teraz zanim zdecydujecie kto zostanie wybrany jako fotograf ślubny. Poświęcicie kilka chwil by przejrzeć jakiś fotoreportaż ślubny na naszej stronie.

Sesje rodzinne? Potrafię nawiązać z dziećmi kontakt, który owocuje pięknymi zdjęciami, dlatego jeśli szukacie fotografa na sesje rodzinne na mazurach, to koniecznie dajcie znać.
Natalia Ledzińska
fotograf
Cześć!
„Dobry warsztat i doświadczenie. Czy to wystarczy, żeby efekty sesji zdjęciowych były satysfakcjonujące? Im dłużej to robię, tym bardziej dostrzegam jak ważna jest atmosfera na sesji.”
Jerzy Ledziński
fotograf
ślub i wesele

Miła Para wzięła ślub

zobacz, a będzie miło:)

ślub i wesele

Rodzinny ślub na mazurach

koniecznie zobacz jak to wyglądało

Natalia + Victor

Villa Foksal Wesele

Warszawa

koniecznie zobacz

Pastwisko Mazury | Gorący wieczór panieński!

Dziewczyny dały czadu

Sesje par

Ola Juszkiewicz + Dariusz Baryga / Sesja masterchef

Smacznego!

Szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Giżycku

Nie oszczędzaj i postaw na profesjonalnego fotografa ślubnego. Oboje pochodzimy z mazur. Mieszkamy w Giżycku i często tutaj realizujemy sesje zdjęciowe plenerowe. Znam mnóstwo ciekawych miejsc, miejsca na sesje ślubną ? Damy radę!

fotograf na ślub Warszawa
sesja rodzinna giżycko fotograf
fotograf giżycko

sesje zdjęciowe ślubne |

Fotografia ślubna

Mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku. Interesuje Was Sesja narzeczeńska ? Może jednak na mazurach. Od roku 2008, kiedy to zacząłem przygodę z branżą ślubną, dużo się zmieniło. Te zmiany są bardzo pozytywne.

fotograf ślubny na wesele
Naturalne zdjęcia

Szukasz fotografa z Giżycka bądź okolic ?

W naszej pracy stawiamy na dobrą komunikację. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania naszych klientów w 100% po to, aby nas polecali, ponieważ nie ma lepszej reklamy niż ta, kiedy polecają nas zadowoleni klienci. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Fotografia, to branża w której kluczową rolę odgrywają zdjęcia.

To oczywiste, że będziemy namawiać osoby zainteresowane do wybrania właśnie nas – tak działa każdy biznes. Jednak prowadzimy nasza firmę w pewien określony sposób – nie jesteśmy dla wszystkich. Uważam, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Fotografia ma to do siebie, że kiedy chcesz dotrzeć do wszystkich, to w rezultacie stajesz się nijaki.