Fotograf GIŻYCKO

Zbliża się Wasz dzień na który tak długo czekaliście? kogo wybrać? Profesjonalny fotograf wyróżnia się właśnie tym, że potrafi poradzić sobie w każdych warunkach. Tani też? Niekoniecznie…

Małżeństwo fotografów

Połączyliśmy nasze siły i od dnia naszego ślubu działamy razem.

Jerzy Ledziński

Jerzy Ledziński

Natalia Ledzińska

Natalia Ledzińska

ślub i wesele

Miła Para wzięła ślub

zobacz, a będzie miło:)

ślub i wesele

Rodzinny ślub na mazurach

koniecznie zobacz jak to wyglądało

Natalia + Victor

Villa Foksal Wesele

Warszawa

Sesje par

Ola Juszkiewicz + Dariusz Baryga / Sesja masterchef

Smacznego!

koniecznie zobacz

Pastwisko Mazury | Gorący wieczór panieński!

Dziewczyny dały czadu

Szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Giżycku

Nie oszczędzaj i postaw na profesjonalnego fotografa ślubnego. Oboje pochodzimy z mazur. Mieszkamy w Giżycku i często tutaj realizujemy sesje zdjęciowe plenerowe. Znam mnóstwo ciekawych miejsc, miejsca na sesje ślubną ? Damy radę!

fotograf na ślub Warszawa
sesja rodzinna giżycko fotograf
fotograf giżycko

sesje zdjęciowe ślubne |

Fotografia ślubna

Mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku. Interesuje Was Sesja narzeczeńska ? Może jednak na mazurach. Od roku 2008, kiedy to zacząłem przygodę z branżą ślubną, dużo się zmieniło. Te zmiany są bardzo pozytywne.

fotograf ślubny na wesele
Naturalne zdjęcia

Szukasz fotografa z Giżycka bądź okolic ?

W naszej pracy stawiamy na dobrą komunikację. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania naszych klientów w 100% po to, aby nas polecali, ponieważ nie ma lepszej reklamy niż ta, kiedy polecają nas zadowoleni klienci. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Fotografia, to branża w której kluczową rolę odgrywają zdjęcia.

To oczywiste, że będziemy namawiać osoby zainteresowane do wybrania właśnie nas – tak działa każdy biznes. Jednak prowadzimy nasza firmę w pewien określony sposób – nie jesteśmy dla wszystkich. Uważam, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Fotografia ma to do siebie, że kiedy chcesz dotrzeć do wszystkich, to w rezultacie stajesz się nijaki.