MENU

Fotograf ślubny Giżycko

Fotograf Giżycko na różne okazje

Cześć! Fotograf Giżycko? Jesteś w dobrym miejscu! Fotografia ślubna stwarza nam okazje do poznawania nowych ludzi, ale przede wszystkim do poszerzenia naszego portfolio w co raz to nowsze zdjęcia ślubne. Zawsze stawiamy na naturalność w naszych reportażach ślubnych oraz na emocje, a tych nigdy nie brakuje w dniu ślubu. Ta praca nie nudzi, ponieważ mimo pewnego schematu stale poznajemy nowych ludzi i trzeba przyznać, że jest to bardzo rozwijające.

fotograf giżycko

Fotografia ślubna Giżycko

Jak to mówią co człowiek to historia. W Giżycku zaczęło się moje życie i tutaj również rozpocząłem moją przygodę z fotografią. Na początku nie wiązałem z tą profesją żadnych poważnych planów, ale któregoś razu znalazłem się na weselu jako gość i tak wyszło, że miałem ze sobą swój aparat, który sprawił, że dzięki niemu lepiej mogłem się tam odnaleźć. Koleżanka, która mnie zaprosiła nie była specjalnie zadowolona, że zamiast bawić się robię zdjęcia, ale co poradzić… Jakoś tak wyszło, że zdecydowanie lepiej na weselu czułem się właśnie w roli fotografa ślubnego, choć wtedy nim jeszcze nie byłem.

Jeśli jesteście zainteresowani naszym ślubnym portfolio to zapraszam do zakładki PORTFOLIO.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Sesje rodzinne fotograf Giżycko

Nie ograniczamy się jedynie do fotografii ślubnej, ale lubimy również podejmować się sesji rodzinnych. Staramy się dopasować naszą ofertę do klienta, dlatego nie mogło zabraknąć sesji rodzinnych, wszak jak nie patrzeć sesje ślubne są dość ściśle związane z zakładaniem rodziny, a co za tym idzie staramy się by nasi klienci nie kończyli współpracy z nami zaraz po ślubie, ale aby wracali do nas w poszerzonym składzie. Fotografia rodzinna podobnie jak ślubna pełni bardzo ważną i piękną rolę w życiu ludzi, którzy zdecydowali się na podjęcie współpracy właśnie z nami.

Sesjami rodzinnymi zajmuje się głównie Natalia i jej portfolio tymczasowo dostępne jest na jej stronie natalialedzinska.pl Jeśli przyjeżdżacie na mazury, to warto zastanowić się może taka sesja nie byłaby przypadkiem świetna okazją, aby ktoś w profesjonalny sposób uchwycił dla Was tych kilka ulotnych chwil spędzonych razem właśnie w naszej pięknej mazurskiej krainie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Zdjęcia ślubne, które wykonałem na wcześniej wspomnianym weselu znalazły się w moim portfolio i obdarowałem nimi młodą parę. Trafiłem później na serwis, który oferował zamieszczenie bezpłatnego ogłoszenia odnośnie właśnie oferowania usług fotograficznych na ślubach i w ten oto zupełnie wcześniej nie planowany przeze mnie sposób zacząłem się ogłaszać i ku mojemu zdziwieniu przyszłe pary młode zaczęły się ze mną kontaktować w celu nawiązania współpracy. Jako fotograf Giżycko znałem świetnie i potrafiłem to dobrze wykorzystać jako atut do wykonania niebanalnych zdjęć ślubnych w plenerze.

sesja rodzinna giżycko fotograf

Fotograf Giżycko cena

Zapraszamy do kontaktu

 

 

 

 

 

pin it
Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie