MENU

Fotograf ślubny Giżycko

Fotograf Giżycko na różne okazje

Cześć! Fotograf Giżycko? Jesteś w dobrym miejscu! Fotografia ślubna stwarza nam okazje do poznawania nowych ludzi, ale przede wszystkim do poszerzenia naszego portfolio w co raz to nowsze zdjęcia ślubne. Zawsze stawiamy na naturalność w naszych reportażach ślubnych oraz na emocje, a tych nigdy nie brakuje w dniu ślubu. Ta praca nie nudzi, ponieważ mimo pewnego schematu stale poznajemy nowych ludzi i trzeba przyznać, że jest to bardzo rozwijające.

fotograf giżycko

Fotografia ślubna Giżycko

Jak to mówią co człowiek to historia. W Giżycku zaczęło się moje życie i tutaj również rozpocząłem moją przygodę z fotografią. Na początku nie wiązałem z tą profesją żadnych poważnych planów, ale któregoś razu znalazłem się na weselu jako gość i tak wyszło, że miałem ze sobą swój aparat, który sprawił, że dzięki niemu lepiej mogłem się tam odnaleźć. Koleżanka, która mnie zaprosiła nie była specjalnie zadowolona, że zamiast bawić się robię zdjęcia, ale co poradzić… Jakoś tak wyszło, że zdecydowanie lepiej na weselu czułem się właśnie w roli fotografa ślubnego, choć wtedy nim jeszcze nie byłem.

Jeśli jesteście zainteresowani naszym ślubnym portfolio to zapraszam do zakładki PORTFOLIO.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Sesje rodzinne fotograf Giżycko

Nie ograniczamy się jedynie do fotografii ślubnej, ale lubimy również podejmować się sesji rodzinnych. Staramy się dopasować naszą ofertę do klienta, dlatego nie mogło zabraknąć sesji rodzinnych, wszak jak nie patrzeć sesje ślubne są dość ściśle związane z zakładaniem rodziny, a co za tym idzie staramy się by nasi klienci nie kończyli współpracy z nami zaraz po ślubie, ale aby wracali do nas w poszerzonym składzie. Fotografia rodzinna podobnie jak ślubna pełni bardzo ważną i piękną rolę w życiu ludzi, którzy zdecydowali się na podjęcie współpracy właśnie z nami.

Sesjami rodzinnymi zajmuje się głównie Natalia i jej portfolio tymczasowo dostępne jest na jej stronie natalialedzinska.pl Jeśli przyjeżdżacie na mazury, to warto zastanowić się może taka sesja nie byłaby przypadkiem świetna okazją, aby ktoś w profesjonalny sposób uchwycił dla Was tych kilka ulotnych chwil spędzonych razem właśnie w naszej pięknej mazurskiej krainie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Fotograf ślubny (@ledzinski_pl)

Zdjęcia ślubne, które wykonałem na wcześniej wspomnianym weselu znalazły się w moim portfolio i obdarowałem nimi młodą parę. Trafiłem później na serwis, który oferował zamieszczenie bezpłatnego ogłoszenia odnośnie właśnie oferowania usług fotograficznych na ślubach i w ten oto zupełnie wcześniej nie planowany przeze mnie sposób zacząłem się ogłaszać i ku mojemu zdziwieniu przyszłe pary młode zaczęły się ze mną kontaktować w celu nawiązania współpracy. Jako fotograf Giżycko znałem świetnie i potrafiłem to dobrze wykorzystać jako atut do wykonania niebanalnych zdjęć ślubnych w plenerze.

sesja rodzinna giżycko fotograf

Fotograf Giżycko cena

Zapraszamy do kontaktu

 

 

 

 

 

pin it

Justyna i Artur

*****

"Z całego serca polecamy Natalię i Jurka do uwiecznienia najpiękniejszych chwil w życiu. Gdy tylko zobaczyliśmy ich portfolio, od razu wiedzieliśmy, że to jest dokładnie to czego szukamy. Pomimo, że uwiecznienie naszego ślubu i wesela wymagało od nich przebycia niemal 400 km, to nie spotkało się to z żadną przeszkodą. Już od przygotowań ślubnych dało się odczuć luźną atmosferę i wspólne flow z fotografem jeśli chodzi o poczucie humoru:) Na sesję plenerową wybraliśmy się do Giżycka, gdzie również czuliśmy się swobodnie. Nie zabrakło kreatywności, dzięki czemu mogliśmy całkowicie poddać się pomysłom fotografa. Talent odzwierciedlają nasze zdjęcia, którymi zachwycamy się do dzisiaj wspólnie z naszą rodziną. Szczerze polecamy Państwa Ledzińskich "

Zapytaj o naszą ofertę (lub zadzwoń 508-534-416)

Wiadomość wysłana poprawnie, dziękujemy!BŁĄD, spróbuj ponownie

fotograf ślubny Sopot, Gdynia... Wrocław?

* * *

Nie opowiadamy o zdjęciach, to zdjęcia mają mówić, a takie zdjęcia ma zrobić fotograf ślubny. Emocje, niepowtarzalne momenty
i mnóstwo wzruszeń. Zdjęcia ślubne uruchamiają nasze wspomnienia,
to dzięki nim możemy cofnąć się w czasie.

Od dziecka byłem zafascynowany filmowym podejściem do życia, które mnie otacza. Często nakładając słuchawki i idąc przez miasto czułem, że właśnie tak lubię odbierać świat wokół mnie

- fotografia ślubna również pozwala mi na to, aby Wasz ślub pokazać tak abyście mogli z dumą otwierać album ślubny przed Waszymi bliskimi.

 

 

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny, który pokaże Was i Wasz ślub w najlepszym świetle. Na tym się nie oszczędza. Tu trzeba przemyślanej decyzji. W naszym blogu ślubnym możecie odnaleźć mnóstwo cennych wskazówek związanych z organizacją ślubu. Nasza praca nie zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu ślubnego, ani nie kończy jesienią, ponieważ nieustannie poszukujemy ścieżki dzięki której będziemy mogli docierać do jak największej liczby osób.