Fotograf GIŻYCKO

Zbliża się Wasz dzień na który tak długo czekaliście? Fotograf Giżycko i kogo wybrać? Profesjonalny fotograf wyróżnia się właśnie tym, że potrafi poradzić sobie w każdych warunkach. Tani też? Niekoniecznie… Co z tego, że ktoś ma piękne portfolio naszpikowane praktycznie samymi modelami? Kto w zasadzie „robi” takie portfolio? Według mnie często właśnie Ci ludzie ze zdjęć, którzy po prostu zawsze wychodzą dobrze – to żadna sztuka. Warszawa to miasto do którego lubimy przyjeżdżać by podjąć się nowych zleceń.

Fotografia ślubna Giżycko

Fotografie ślubne mogą wywołać wzruszenie i jest to dla nas ogromna wartość. Szukając fotografa ślubnego spotkacie się z setkami podobnych zdań odnośnie podejścia do tej pracy. Może to wydawać się nudne i patetyczne, ale wierzcie mi, że w fotografii ślubnej jest to raczej nie uniknione.

Musiałby ktoś być chyba z lodu, żeby nie angażować w tą prace swoich emocji. Wiąże się to niestety często z tym, że bardzo przeżywamy wszelkie opinie i robimy co w naszej mocy, aby każda para później nas polecała. Jeśli postanowiliście przeczytać to o czym tutaj (w dość chaotyczny sposób) postanowiłem napisać, to mam nadzieję, że teraz zanim zdecydujecie kto zostanie wybrany jako fotograf ślubny Legionowo. Poświęcicie kilka chwil by przejrzeć jakiś fotoreportaż ślubny na naszej stronie.

ślub i wesele

Czerwonym autobusem do Villa Park Julianna

To był ogień!

*

Fotograf Giżycko

fotograf olsztyn Jerzy Ledziński

Do każdego klienta staram się podejść indywidualnie. Reportaż ślubny to nie to samo co sesja ślubna. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ zdarza się, że ktoś może szukać fotografa ślubnego z Giżycka, który będzie w dużym stopniu ustawiać do zdjęć ślubnych.

Od początku staramy się oferować jakość premium i docierać do najbardziej wymagających klientów, ale przede wszystkim do par, którym podoba się nasz styl fotografii, obróbki i relacji z klientem. Warszawa jest sercem Polski i zdajemy sobie sprawę, że jest to świetne miejsce do realizacji różnorodnych ślubów.

Fotograf ślubny Giżycko

Cześć! Jesteś w dobrym miejscu! Fotograf Giżycko to właśnie tu! Fotografia stwarza okazje do poznawania nowych ludzi, ale przede wszystkim do poszerzenia naszego portfolio w co raz to nowsze zdjęcia ślubne. Zawsze stawiamy na naturalność w naszych reportażach ślubnych oraz na emocje, a tych nigdy nie brakuje w dniu ślubu. Ta praca nie nudzi, ponieważ mimo pewnego schematu stale poznajemy nowych ludzi i trzeba przyznać, że jest to bardzo rozwijające.

fotograf giżycko

Szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Giżycku

Nasze reportaże ślubne zaczynają się od 4400zł w zależności od tego ile godzin mamy pracować w dniu ślubu, czy będziecie chcieli mieć sesję ślubną w plenerze, czy zamówicie dodatkowe fotoksiążki? Nasza oferta ślubna drożeje z każdym rokiem, ponieważ stale inwestujemy w nasz warsztat i zyskujemy popularność, a jak wiadomo im większy popyt, tym większa podaż, a co za tym idzie cena. Jeśli to czytasz, to upewnij się wysyłając do nas zapytanie, czy ta cena jest jeszcze aktualna, czy może jednak coś uległo zmianie. Nie oszczędzaj i postaw na profesjonalnego fotografa ślubnego. Oboje pochodzimy z mazur. Mieszkamy w Giżycku i często tutaj realizujemy sesje zdjęciowe plenerowe. Znam mnóstwo ciekawych miejsc, miejsca na sesje ślubną ? Damy radę!

fotograf na ślub Warszawa

Fotografia ślubna Giżycko

Jak to mówią co człowiek to historia. Fotograf Giżycko, to tu zaczęło się moje życie i tutaj również rozpocząłem moją przygodę z fotografią. Na początku nie wiązałem z tą profesją żadnych poważnych planów, ale któregoś razu znalazłem się na weselu jako gość i tak wyszło, że miałem ze sobą swój aparat, który sprawił, że dzięki niemu lepiej mogłem się tam odnaleźć. Koleżanka, która mnie zaprosiła nie była specjalnie zadowolona, że zamiast bawić się robię zdjęcia, ale co poradzić… Jakoś tak wyszło, że zdecydowanie lepiej na weselu czułem się właśnie w roli fotografa ślubnego, choć wtedy nim jeszcze nie byłem.

Jeśli jesteście zainteresowani naszym ślubnym portfolio to zapraszam do zakładki PORTFOLIO.

sesja rodzinna giżycko fotograf
giżycko zdjęcia

Zapraszamy do kontaktu

Sesje rodzinne w Giżycku

Nie ograniczamy się jedynie do fotografii ślubnej, ale lubimy również podejmować się sesji rodzinnych. Staramy się dopasować naszą ofertę do klienta, dlatego nie mogło zabraknąć sesji rodzinnych, wszak jak nie patrzeć sesje ślubne są dość ściśle związane z zakładaniem rodziny, a co za tym idzie staramy się by nasi klienci nie kończyli współpracy z nami zaraz po ślubie, ale aby wracali do nas w poszerzonym składzie. Fotografia rodzinna podobnie jak ślubna pełni bardzo ważną i piękną rolę w życiu ludzi, którzy zdecydowali się na podjęcie współpracy właśnie z nami.

Sesjami rodzinnymi zajmuje się głównie Natalia. Jeśli przyjeżdżacie na mazury, to warto zastanowić się może taka sesja nie byłaby przypadkiem świetna okazją, aby ktoś w profesjonalny sposób uchwycił dla Was tych kilka ulotnych chwil spędzonych razem właśnie w naszej pięknej mazurskiej krainie.

Fotograf Giżycko to zdjęcia ślubne, które wykonałem na wcześniej wspomnianym weselu znalazły się w moim portfolio i obdarowałem nimi młodą parę. Trafiłem później na serwis, który oferował zamieszczenie bezpłatnego ogłoszenia odnośnie właśnie oferowania usług fotograficznych na ślubach i w ten oto zupełnie wcześniej nie planowany przeze mnie sposób zacząłem się ogłaszać i ku mojemu zdziwieniu przyszłe pary młode zaczęły się ze mną kontaktować w celu nawiązania współpracy. Znamy świetnie mazury i potrafimy, to dobrze wykorzystać jako atut do wykonania niebanalnych zdjęć ślubnych w plenerze.

sesje zdjęciowe ślubne |

Fotografia ślubna Giżycko

Mieszkamy na mazurach, a konkretnie w Giżycku. Interesuje Was Sesja narzeczeńska ? Może jednak na mazurach. Od roku 2008, kiedy to zacząłem przygodę z branżą ślubną, dużo się zmieniło. Te zmiany są bardzo pozytywne.

fotograf ślubny na wesele
Naturalne zdjęcia

Szukasz fotografa z Giżycka bądź okolic ?

W naszej pracy stawiamy na dobrą komunikację. Zależy nam na tym, aby spełnić oczekiwania naszych klientów w 100% po to, aby nas polecali, ponieważ nie ma lepszej reklamy niż ta, kiedy polecają nas zadowoleni klienci. Dlatego bardzo ważnym czynnikiem jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Fotografia, to branża w której kluczową rolę odgrywają zdjęcia. Traktujemy każde kolejne zlecenie jako okazje do tego, aby nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale również rozbudować portfolio o nowe zdjęcia, które będą przyciągać do nas nowe osoby chcące podjąć z nami współpracę.

To oczywiste, że będziemy namawiać osoby zainteresowane do wybrania właśnie nas – tak działa każdy biznes. Jednak prowadzimy nasza firmę w pewien określony sposób – nie jesteśmy dla wszystkich. Uważam, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Fotografia ma to do siebie, że kiedy chcesz dotrzeć do wszystkich, to w rezultacie stajesz się nijaki. Zdjęcia ślubne, które możecie znaleźć w sieci mogą być piękne z różnych względów, a jednym z nich jest styl obróbki. Przeglądając nasze zdjęcia ze ślubów i wesel zwrócicie zapewne uwagę na naszą kolorystykę. Nie lubimy być dosłowni z naszych fotografiach, a post produkcja obrazu pozwala wyeksponować to co chcemy w sposób unikatowy.