Fotograf ślubny | Kilka słów

Tytułem wstępu

Jeśli to czytacie, to bardzo prawdopodobnie podjęliście już jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – gratulujemy! Chcielibyście teraz udokumentować ten dzień zdjęciami ślubnymi bądź filmem, albo jednym i drugim – jesteście w dobrym miejscu. Zastanawiacie się nad właściwym wyborem i bierzecie pod uwagę oczywiście cenę i jest to zrozumiałe, bo po co przepłacać? Wyobraźcie sobie teraz, że kilka miesięcy po ślubie usiądziecie z rodziną do zdjęć z Waszego ślubu i… ? No właśnie, czy wystarczy kilka pozowanych zdjęć ślubnych? A może chcielibyście, aby te zdjęcia były, przede wszystkim naturalne, a goście na nich nieskrępowani obecnością fotografa ślubnego? Zdjęcia ślubne w naszym wykonaniu właśnie takie są.

Kultura pracy

Fotograf, który nie tylko potrafi zrobić świetne zdjęcia ślubne, ale również potrafi zachować się w odpowiedni sposób w miejscu, w którym pracuje. Pracujemy tak, aby nie zakłócać rytmu wydarzeń, a jedynie umiejętnie brać w nim udział. Uwielbiamy zdjęcia ślubne, naturalne, takie które zatrzymają w czasie to, jaki ktoś był naprawdę. Kultura pracy fotografa ślubnego to często pomijana kwestia, ale jakże istotna. Zdjęcia ślubne mogą opowiedzieć historię, a po latach posłużyć jako wehikuł czasu.

Album ślubny to Wasza historia

Wyobraźcie sobie, że nie macie żadnych zdjęć, a jedynie te do dokumentów...Jaką wartość dzisiaj mają dla Was zdjęcia z dzieciństwa? Nie zastanawiamy się, bo one po prostu są, ktoś je kiedyś zrobił. Czasami wystarczy fakt, że byle jak, ale kogoś na nim widać. Jednak nie jesteście tutaj dlatego, że chcecie mieć jakieś bylejakie zdjęcia, chcecie dobrych zdjęć na pamiątke. Zdjęcia zostaną z Wami na lata, a sięgać po nie będą również przyszłe pokolenia, Wasze dzieci i wnuki... to ma wartość.

Ślubny cennik

Obsługa ślubu od przygotowań po oczepiny zaczyna się u nas od...

Jeśli są Państwo zainteresowani - zapraszamy do kontaktu.

tel. 508 534 416 | Jerzyel@gmail.com