Tytułem wstępu

Jeśli to czytacie, to bardzo prawdopodobnie podjęliście już jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – gratulujemy! Chcielibyście teraz udokumentować ten dzień zdjęciami ślubnymi bądź filmem, albo jednym i drugim – jesteście w dobrym miejscu. Zastanawiacie się nad właściwym wyborem i bierzecie pod uwagę oczywiście cenę i jest to zrozumiałe, bo po co przepłacać? Wyobraźcie sobie teraz, że kilka miesięcy po ślubie usiądziecie z rodziną do zdjęć z Waszego ślubu i… ? No właśnie, czy wystarczy kilka pozowanych zdjęć ślubnych? A może chcielibyście, aby te zdjęcia były, przede wszystkim naturalne, a goście na nich nieskrępowani obecnością fotografa ślubnego? Zdjęcia ślubne w naszym wykonaniu właśnie takie są.

Kultura pracy

Fotograf, który nie tylko potrafi zrobić świetne zdjęcia ślubne, ale również potrafi zachować się w odpowiedni sposób w miejscu, w którym pracuje. Pracujemy tak, aby nie zakłócać rytmu wydarzeń, a jedynie umiejętnie brać w nim udział. Uwielbiamy zdjęcia ślubne, naturalne, takie które zatrzymają w czasie to, jaki ktoś był naprawdę. Kultura pracy fotografa ślubnego to często pomijana kwestia, ale jakże istotna. Zdjęcia ślubne mogą opowiedzieć historię, a po latach posłużyć jako wehikuł czasu.

Album ślubny to Wasza historia

Wyobraźcie sobie, że nie macie żadnych zdjęć, a jedynie te do dokumentów...Jaką wartość dzisiaj mają dla Was zdjęcia z dzieciństwa? Nie zastanawiamy się, bo one po prostu są, ktoś je kiedyś zrobił. Czasami wystarczy fakt, że byle jak, ale kogoś na nim widać. Jednak nie jesteście tutaj dlatego, że chcecie mieć jakieś bylejakie zdjęcia, chcecie dobrych zdjęć na pamiątke. Zdjęcia zostaną z Wami na lata, a sięgać po nie będą również przyszłe pokolenia, Wasze dzieci i wnuki... to ma wartość.

Fotograf ślubny cena

Po tym najważniejszym dniu zostają wspomnienia… i fotografie.

 

Jeśli to czytacie to bardzo prawdopodobnie podjęliście już jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – Gratulujemy!

Chcielibyście teraz aby udokumentować ten dzień jakimiś fotografiami bądź filmem albo jednym i drugim – jesteście w dobrym miejscu.

Zastanawiacie się nad właściwym wyborem i bierzecie pod uwagę oczywiście cenę i jest to zrozumiałe, bo po co przepłacać?

Wyobraźcie sobie teraz, że kilka miesięcy po ślubie usiądziecie z rodziną do zdjęć z Waszego ślubu i… ? no właśnie czy wystarczy kilka pozowanych zdjęć?

A może chcielibyście aby te zdjęcia były przede wszystkim naturalne a goście na nich nie skrępowani obecnością fotografa? – jesteście w dobrym miejscu.

 

 

Chcielibyście pojechać do ślubu atrakcyjnym pojazdem? wejść do pięknie wystrojonego kościoła i bawić się w pięknie wystrojonej sali ?

 

Warto aby to wszystko było równie pięknie uchwycone na fotografiach, które przecież zostaną z Wami na lata.

Sięgać po nie będą również przyszłe pokolenia, Wasze dzieci i wnuki… to ma wartość.

 

Emocje… w takim dniu ich nie brakuje i właśnie to staramy się uchwycić.

 

Staramy się pracować tak jakby nas nie było widać i nikt nie czuł się skrępowany jednocześnie być zawsze do Waszej dyspozycji.

Praca fotografa nie powinna zakłócać rytmu danego wydarzenia a jedynie umiejętnie brać w nim udział.

Uwielbiamy zdjęcia naturalne, takie które zatrzymają w czasie to jaki ktoś był naprawdę.

Zdjęcia mogą opowiedzieć historie i być jak wehikuł czasu.

 

Jeśli chcecie mieć fotografa, który potraktuje Wasz dzień z zaangażowaniem i szacunkiem to szukacie właśnie nas.

Jeśli chcecie mieć pamiątkę do której będziecie wracać z przyjemnością to… zrobimy co w naszej mocy aby tak się stało.

 

Ceny usług ślubnych zaczynają się u nas od 2900zł – czy to dużo? jeśli nie są obojętne dla Was efekty i kultura pracy to nie jest to drogo.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółową ofertą – zapraszamy do kontaktu.

 

Polecamy:

Firmę odpowiedzialną za dekoracje ślubne – Edan-Art

Zespół muzyczny grający na żywo  – Live Act Band

Ślubny cennik

Obsługa ślubu od przygotowań po oczepiny zaczyna się u nas od...

Jeśli są Państwo zainteresowani - zapraszamy do kontaktu.

tel. 508 534 416 | Jerzyel@gmail.com