Wspomnienia… i fotografie.

Jeśli to czytacie to bardzo prawdopodobnie podjęliście już jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu – Gratulujemy! Chcielibyście teraz aby udokumentować ten dzień jakimiś fotografiami bądź filmem albo jednym i drugim – jesteście w dobrym miejscu. Zastanawiacie się nad właściwym wyborem i bierzecie pod uwagę oczywiście cenę i jest to zrozumiałe, bo po co przepłacać? Wyobraźcie sobie teraz, że kilka miesięcy po ślubie usiądziecie z rodziną do zdjęć z Waszego ślubu i… ? no właśnie czy wystarczy kilka pozowanych zdjęć? A może chcielibyście aby te zdjęcia były przede wszystkim naturalne a goście na nich nie skrępowani obecnością fotografa? – jesteście w dobrym miejscu.

Kultura pracy

Profesjonalny fotograf nie tylko potrafi zrobić świetne zdjęcia ale również potrafi zachować się w odpowiedni sposób w miejscu, w którym pracuje. Pracujemy tak aby nie zakłócać rytmu wydarzeń a jedynie umiejętnie brać w nim udział. Uwielbiamy zdjęcia naturalne, takie które zatrzymają w czasie to jaki ktoś był naprawdę. Kultura pracy fotografa to często pomijana kwestia ale jakże istotna. Zdjęcia mogą opowiedzieć historie a po latach posłużyć jako wehikuł czasu.

Pokolenia…

Wyobraźcie sobie, że nie macie żadnych zdjęć a jedynie te do dokumentów...Jaką wartość dzisiaj mają dla Was zdjęcia z dzieciństwa? Nie zastanawiamy się bo one po prostu są, ktoś je kiedyś zrobił. Czasami wystarczy fakt, że byle jak ale kogoś na nim widać. Jednak nie jesteście tutaj dlatego, że chcecie aby miec jakieś bylejakie zdjęcia, chcecie dobrych zdjęć na pamiątke. Zdjęcia zostaną z Wami na lata a sięgać po nie będą również przyszłe pokolenia, Wasze dzieci i wnuki... to ma wartość.

Ile to kosztuje?

Dzwońcie, piszcie a odpowiemy na Wasze pytania. Zapraszamy do kontaktu