fbpx

O mnie

Natalia Ledzińska

Postanowiłem, że sam napisze kilka słów o Natalii, ponieważ ona może być za skromna. To wspaniała i ciepła kobieta, która reguluje mój poziom serdeczności i bycia dobrym człowiekiem. Często zaskakuje mnie tym jak świetnie potrafi odnaleźć ten właściwy kadr i zrobić zdjęcia, które dodadzą wdzięku naszemu portfolio. Ma najlepszy na świecie kontakt z dziećmi, a one ją uwielbiają - zupełnie mnie to nie dziwi. Wspaniała kobieta, która gdyby odbierała telefony od osób zainteresowanych sesją zamiast mnie, to nikt w tym kraju nie miałby pracy, tylko my mielibyśmy wypchany grafik zleceniami na sesje fotograficzne. Jednak dla dobra ogółu odbieram je ja... choć kto wie, może czas to zmienić. Jakie zdjęcia robi Natalia Ledzińska? Robi takie jak ja, czyli... zobaczcie nasze reportaże ślubne ;)

Natalia Ledzińska fotografia

Jerzy Ledziński

To strona o mnie, a raczej o nas. Zastanawiasz się jak to w końcu jest, czy to fotograf czy małżeństwo fotografów. Moja żona Natalia Ledzińska dołączyła do mnie w 2012 roku. Jednak zanim dołączyła... Opowiem jak to się zaczęło i dlaczego mówią o mnie Pan fotograf.

Nazywam się Jerzy Ledziński i pochodzę z Giżycka. Tu się urodziłem i tutaj mieszkam, ponieważ mazury to przecież cud natury - stąd się nie chce wyjeżdżać. Tak się złożyło, że kiedy miałem jakieś 20 lat, dostałem mój pierwszy aparat. Jak sami widzicie nie jest to jedna z tych historii gdzie ktoś "urodził się z aparatem". Robiłem zdjęcia hobbystycznie i przeglądałem różne strony i fora fotograficzne. Ciekawiło mnie jak osiągnąć pewne efekty w fotografii i zachodziłem w głowę "jak oni to robią". Niedługo potem dzięki wsparciu mojego brata Adama, udało mi się kupić pierwszą lustrzankę, był to Canon EOS 350d. Kiedy zacząłem fotografować lustrzanką poczułem jakbym wszedł do bardziej prestiżowego klubu "luszczankowiczów". Zacząłem inwestować pierwsze drobne pieniądze w obiektywy i odkrywać metodą prób i błędów, jak wykorzystywać potencjał sprzętu fotograficznego.

Jerzy Ledziński
ledziński fotografia ślubna

O mnie | Jak to się zaczęło ?

Pewnego razu zostałem zaproszony na jedno z wesel w roli osoby towarzyszącej i choć byłem zawsze towarzyski, to z tańcem u mnie krucho. Wziąłem ze sobą moją lustrzankę i zamiast się bawić jak pozostali goście, ja robiłem zdjęcia. Kiedy porównałem efekty pracy ekipy odpowiedzialnej za reportaż ślubny z tego wesela z moimi, to stwierdziłem, że mógłbym spróbować. Na jednym z portali ślubnych umieściłem ogłoszenie i ku mojemu zdziwieniu było zainteresowanie. Cene miałem niską więc pierwsze umowy na fotografowanie wesel zawierałem bardzo szybko i sprawnie. Z każdą umową wiązał się zadatek i choć ten nie był wielki, to zacząłem zastanawiać się nad zakupem mojego wymarzonego aparatu marki Canon, model EOS 5d mark II. Potrzebowałem dodatkowych funduszy, ale i tym razem znalazłem osoby, które mi zaufały i udzieliły mi pożyczki. Spłaciłem ją w pierwszym sezonie pracy jako fotograf ślubny. Właśnie tak zrodził się fotograf ślubny z Giżycka, Jerzy Ledziński.

Małżeństwo fotografów

Rok 2012 to przełom. Radość z bycia mężem wspaniałej kobiety jaką jest Natalia wypełniła moje życie. Fakt, że moja żona potrafiła robić świetne zdjęcia, wykorzystaliśmy i założyliśmy wspólną działalność. Niedługo później na świat przyszły pierwsze owoce naszej miłości, Janek i Witek. Spędzamy ze sobą praktycznie 24 godziny na dobę. Uwielbiamy gotować i pić kawę z kawiarki. Robimy najlepszą na świecie pizzę i może kiedyś zaczniemy ją sprzedawać, jednak póki co mamy ją tylko dla siebie - zapraszamy. Lubimy oglądać filmy - jeśli komedie, to tylko ambitne, natomiast thrillery muszą trzymać w napięciu. Jesteśmy uzależnieni od muzyki, choć czasami wolimy po prostu ciszę i spacer. Mam nadzieje, że strona o mnie, czyli o nas :) Pomogła przybliżyć Wam, kim jesteśmy.

 

Instagram

tel. 508 534 416 | [email protected]