Witajcie

Informacje tutaj podane mają charakter czysto organizacyjny, w każdej chwili mogą Państwo do nas zadzwonić i powiedzieć nam o ewentualnych zmianach.

Zaufajcie naszemu doświadczeniu. Mamy za sobą już ok 300 ślubów. Zawsze zależy nam na tym, aby wszystko wykonać możliwie najlepiej.
  1. Dodając adresy miejsc prosimy o skorzystanie z MAPY GOOGLE
  2. Prawie w każdym przypadku zaczynamy od zdjęć u Pana młodego ( w zdecydowanej większości zdjęcia z przygotowań trwają ok 5-10 minut max), dlatego w formularzu widnieje jako pierwszy wymagany adres.
  3. Konkretną godzinę w jakiej pojawimy się w pierwszej lokalizacji (adres przygotowań Pana młodego) podajemy najczęściej dzień przed ślubem poprzez wiadomość sms. Na podstawie godziny ceremonii ślubnej i odległości pomiędzy lokalizacjami szacujemy optymalną porę w jakiej tam się zjawimy.
  4. Na ile jest to możliwe prosimy poinformować osoby z aparatami, aby ograniczyły wykonywanie zdjęć do minimum. Każdy dodatkowy fotograf ogranicza nam swobodę działania.
  5. Prosimy tak zaplanować ewentualne podziękowania dla rodziców i tort, aby nie były po oczepinach – przypominamy – jesteśmy do 1:00 max (oferta standardowa). Najlepiej jeśli tort wjeżdża zaraz po podziękowaniach – dobrze to wygląda na filmie
  6. Potrzebujemy być 15-20 minut przed Państwem w danym miejscu. Dlatego bardzo prosimy, aby nie śpieszyć się.
  7. Jeśli jest to możliwe, to prosimy o dogadanie z salą weselną umiejscowienia stolika obsługi, aby nie był on w tym samym pomieszczeniu co wesele. To bardzo pomaga w robieniu zdjęć – nie musimy unikać pewnych kadrów tylko dlatego, że w tle jest właśnie taki stolik, a na krzesłach często wiszą kurtki/płaszcze itd.
  8. Mamy dla Was propozycje, żebyście poczekali z wrzucaniem zdjęć z Waszego ślubu i pozwolili, że jeszcze tego samego wieczoru (w dniu ślubu) przekaże Wam jedno lub dwa zdjęcia, które będziecie mogli dodać na swoje social media. Wykorzystajcie, to że zapłaciliście za profesjonalistę i udostępnijcie już solidne zdjęcie. Co Wy na to?

Dziękujemy serdecznie