Folwark Bielskie | Kameralne wesele z rodziną

Folwark Bielskie

Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji robić zdjęć w Folwark Bielskie, a tym bardziej fotografować tak małego przyjęcia weselnego w gronie najbliższej rodziny. Myślę, że zdjęcia mówią same za siebie iż było tam bardzo rodzinnie.

Zabawne jest to, że o tym miejscu dowiedziałem się ok miesiąc przed tym jak Pani młoda zadzwoniła do mnie pytając o wolny termin. Któregoś razu szukałem po prostu jakichś ciekawych miejsc o których wcześniej nie słyszałem, a które zapewne są na naszych pięknych mazurach. Trafiłem na jeden blog, w którym to były wypisane miejsca do których warto się udać na mazurski wypoczynek. Byłem zdumiony tym co tam znalazłem. Otóż okazało się, że w naszej okolicy jest naprawdę dużo nowych obiektów agroturystycznych. Zależy mi na tym, aby robić zdjęcia w atrakcyjnych miejscach, ale nie sądziłem, że tak szybko trafi nam się zlecenie w jednym z tych miejsc.

Koniecznie oglądajcie z muzyką – wybierzcie opcje „listne in browser”

folwark bielskie na mazurach

Folwark Bielskie to odpoczynek

Nie było trudno o dostępność z naszej strony, ponieważ ów przyjęcie odbyć się miało w poniedziałek. W sumie to pierwszy raz, jak robiliśmy zdjęcia ślubne w tym dniu tygodnia- mamy nadzieje, że nie ostatni raz. Cieszy nas fakt, że co raz częściej spotykamy się z tym, że śluby są organizowane już trochę inaczej. Już tłumaczę co mam na myśli. Otóż z każdym kolejnym sezonem ślubnym dostrzegamy pewne zmiany w samej kwestii organizowania wesela i podejścia przyszłych par młodych do tego dnia. Jest zdecydowanie więcej swobody i wolności aniżeli przed dziesięcioma laty. Powoli zanikają jakieś sztywne ramy i przyszłe pary młode realizują swoje wizje bez ulegania naciskom otoczenia. Zawsze uważaliśmy, że powinno się ten dzień zrobić nie tak „jak trzeba” i „jak robią wszyscy”, ale tak jak się czuję. Zachęcamy, aby podobnie jak tutaj wyjść poza ramy i zrobić to po swojemu.

folwark bielskie weselefolwark bielskie na ślubfolwark bielskie sesja

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *