Blog fotograficzny

Blog fotograficzny | Rady i nierady

Cześć, jeśli czytaliście naszą stronę „o mnie„, to wiecie kim jestem, lubię pisać szczerze i bez lukru, stąd pomysł na taki blog fotograficzny. Ta strona poświęcona jest ciekawostkom, refleksjom i wszystkiemu temu co przychodzi do mojej głowy. Będzie trochę o życiu z perspektywy fotografa, a także artykuły, które, mam nadzieje, wpłyną na lepsze rozumienie czym jest branża fotograficzna. Zależy mi na tym, aby był to praktyczny blog, dzięki któremu pomogę odpowiedzieć na wszystkie najczęściej pojawiające się pytania związane, w małym bądź większym stopniu, z fotografią. Zapraszam do czytania i komentowania.

Blog fotograficzny to odpowiedź

Jaka odpowiedź i co mam na myśli? Artykuły, które tutaj zostały zamieszczone „to odpowiedź” na pytania kierowane do mnie na przestrzeni ostatnich lat. Stąd moja prośba do czytelników tego bloga, bądź też przypadkowych odwiedzających – piszcie w komentarzach bądź wysyłajcie maile z propozycjami na nowe artykuły do bloga fotograficznego. Jestem świadomy tego, że wiele z tych artykułów (jeśli nie wszystkie) są warte uzupełnienia. Jeśli po przeczytaniu któregoś z nich stwierdziliście, że brakuje w nich czegoś to apeluje o to, abyście pisali o tym, a ja w miarę możliwości postaram się zaktualizować treści na nim zamieszczone. W przyszłości postaram się przedstawić więcej ciekawostek związanych z branżą fotograficzną tj. fotografia ślubna. Myślę również nad rozbudowaniem bloga o dział recenzji sprzętu fotograficznego. Postaram się pomóc rozwiać jak najwięcej wątpliwości u osób, które nie wiedzą jak zainwestować pieniądze przeznaczone na sprzęt fotograficzny i nie przepłacić. Poza tym chciałbym pomóc Wam przy wyborze sprzętu fotograficznego, który spełni Wasze oczekiwania, doradzić kiedy warto szukać sprzętu na rynku wtórnym, a kiedy decydować się na zakup nowych rzeczy.

Dziele się doświadczeniem

W mojej głowie powstaje mnóstwo pomysłów i bardzo chciałbym je wszystkie spisać i umieścić na tej stronie. Wybaczcie mi jeśli to co napisałem brzmi jak masło maślane, ale ciągle się uczę a i tak przecież głupi umrę:)

„Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean.” – Isaac Newton

tel. 508 534 416 | Jerzyel@gmail.com